• Registrácia

YAMAHA HS7 aktívny štúdiový monitor

YAMAHA HS7 aktívny štúdiový monitor | Štúdiové monitory - 1
YAMAHA HS7 aktívny štúdiový monitor | Štúdiové monitory - 2
YAMAHA HS7 aktívny štúdiový monitor | Štúdiové monitory - 3
Skladom

YAMAHA HS7 aktívny štúdiový monitor

Značka: YAMAHA Katalógové číslo: HS7 Záruka: 24 mesiacov
Aktívny štúdiový monitor / 2 pásmový výkonný reproduktor, Bi-amp / vstupná citlivosť 10k ohmov / XLR-3-31 (vyvážený) / phone (vyvážený)
179 € vč. DPH
Cena bez DPH: 147,93 €
Pôvodne: 203,33 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 2 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
YAMAHA HS7 aktívny štúdiový monitor | Štúdiové monitory

Popis YAMAHA HS7 aktívny štúdiový monitor

Aktívny štúdiový monitor / 2 pásmový výkonný reproduktor, Bi-amp / vstupná citlivosť 10k ohmov / XLR-3-31 (vyvážený) / phone (vyvážený)

Pri výbere štúdiových monitorov, pri mixovaní, ale aj tvorení je dôležitá a nad všetkým nadradená presnosť. Počnúc od legendárneho NS-10M, pokračujúc cez MSP, prichádzame k sérií HS. Táto séria kladie dôraz na zvukovú čistotu bez akéhokoľvek zafarbenia. Zatiaľ čo mnohí výrobcovia sa snažia zlepšiť zvuk svojich monitorov tak, aby zneli pôsobivo, Yamaha štúdiové monitory sú navrhnuté tak, aby zvuk z reproduktorov bol čo najvierohodnejší originálu. Rada HS stelesňuje túto filozofiu, prináša stručný zvukový obraz s vysokým rozlíšením a plochou odpoveďou.


Yamaha HS má vysoko vyvinuté prevodníky, ktoré dosahujú neuveriteľne hladkú odozvu v rozsiahlej šírke pásma. Tieto prevodníky využívajú pokročilú konštrukciu magnetického poľa, ktorá reguluje tok magnetických reakcií. Dochádza k prirodzeným zvukovým prechodom. Taktiež sa môžeme aj v tejto rade stretnúť s veľmi citlivým basovým wooferom, ktorý využíva veľké a starostlivo vybrané magnety, v tom prípade tieto monitory produkujú nízke skreslenie zvuku.


Modely HS ponúkajú aj rôzne režimy ako napríklad ROOM CONTROL – umožňuje znížiť neprirodzené ozveny, HIGH TRIM – umožňuje pružnejšie riadiť vysokofrekvenčné odozvy.


Yamaha HS7 – technická špecifikácia:

2 pásmový výkonný reproduktor, Bi-amp

Frekvenčný rozsah:

- (-3 dB) 55Hz – 24kHz

- (-10 dB) 43Hz – 30kHz

Komponenty:

- LF 6,5“

- HF 1“

Výstupný výkon:

- 95W (LF: 60 W, HF: 35W)

Vstupná citlivosť:

- -10 dBu/ 10k ohmov

Konektory:

- XLR-3-31 (vyvážený)

- Phone (vyvážený)

LEVEL control (+4dB)

EQ: HIGH TRIM switch (+/- 2 dB u HF)

ROOM CONTROL switch (0/-2/-4 dB pod 500 Hz)

Kontrolka zapnutia (Biela LED)

Spotreba energie 55W

Materiál MDF

Rozmery (ŠxVxH): 210 x 332 x 284 mm

Hmotnosť 8,2 kg | Pro Audio Studio Monitors

0 1 0 0
YAMAHA HS7 aktívny štúdiový monitor | Štúdiové monitory

Komentáre ku tovaru YAMAHA HS7 aktívny štúdiový monitor

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Yamaha

Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů

a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů

a průmyslových robotů. V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.