• Registrácia

Audix CX212B štúdiový kondenzátorový mikrofón

Audix CX212B štúdiový kondenzátorový mikrofón | Štúdiové mikrofóny - 1
Audix CX212B štúdiový kondenzátorový mikrofón | Štúdiové mikrofóny - 2
Audix CX212B štúdiový kondenzátorový mikrofón | Štúdiové mikrofóny - 3
Skladom Náš TIP

Audix CX212B štúdiový kondenzátorový mikrofón

Značka: AUDIX Katalógové číslo: CX212 Záruka: 24 mesiacov
Výnimočný štúdiový mikrofón na všestranné využitie, viacnásobná charakteristika, 133dB max.SPL
395 € vč. DPH
Cena bez DPH: 329,17 €
Pôvodne: 407,04 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 2 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Parametre
Na stiahnutie
Komentáre 
Audix CX212B štúdiový kondenzátorový mikrofón | Štúdiové mikrofóny

Popis Audix CX212B štúdiový kondenzátorový mikrofón

Výnimočný štúdiový mikrofón na všestranné využitie, viacnásobná charakteristika, 133dB max.SPL

CX-212B je univerzálny kondenzátorový mikrofón s viacnásobnou charakteristikou a dvojitou membránou s moderným dizajnom a vynikajúcim výkonom. Jedná sa o výnimočné zariadenie pre profesionálnu audio produkciu, projektové štúdiá a Live pódiové vystúpenia.Poskytuje jemnú a jednotnú frekvenčnú odozvu od 20Hz až po 20kHz. CX-212B ponúka na výber medzi tromi polárnymi charakteristikami:* kardioidná* všesmerová* osmičkováNavyše je mikrofón vybavený basovým roll-off filtrom pre elimináciu hluku v spodných frekvenciách.CX-212B pracuje pri úrovni akustického tlaku zvuku až 133dB. Je vhodný pre široký rozsah akustických nástrojov, vokálov, strunových nástrojov, ansámblov a pre snímanie okolia miestnosti. CX-212B je navrhnutý s diskrétnym nízko profilovým predzosilňovacím obvodom. Pracuje pri 48V phantómovom napájaní. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča použiť mikrofón s vysoko kvalitným mikrofónovým predzosilňovačom a mikrofónovým káblom.Možnosti použitia:* Štúdiové vokály, hlavné a sprievodné* Zbor* Snímanie hlasu* Okolitý izbový mikrofón* Bicie* Orchester* Zvončeky, chimes, maimba, vibes* Púzdra elektrických gitárTechnická špecifikácia:Typ: kondenzátorovýSmerová charakteristika: kardioid, všesmerová, osmičkaFrekvenčný rozsah: 20Hz - 20kHz (+/-3 dB)Impedancia: 120 OhmCitlivosť: 10mV/Pa @ 1kHzHmotnosť: 450 g | Studiové kondenzátorové mikrofony
Audix nastavil standardy pro studiové kondenzátorové mikrofony tak že musí být schopny zaznamenat výjimečný zvuk na všech úrovních - od domácích studiích, profesionální nahrávání nebo vysílacích studií. Studiové kondenzátorové mikrofony jsou určeny k zachycení vokálů, nástroje a zvuků v pozadí. Tyto mikrofony můžete využít i na živé scéně. SCX řada se skládá ze dvou vynikajících mikrofonů pro studio a živé použití. Oba modely jsou navrženy, vyrobeny, testovány v sídle Audix v Oregonu. CX série je tradiční velko membránový kondenzátorový mikrofon který nabízí hodně kvality za přijatelnou cenu. CX212B nabízí přepínač umožňující výběr charakteristik: kardioidní, všesměrová a osmička. ADX51 je elektretový kondenzátorový vynikající mikrofon pro všestranné použití, zatímco M1280B je příkladem miniaturizované techniky kondenzátoru s nepřekonatelnou kvalitou zvuku.
| Studiové kondenzátorové mikrofony
0 1 0 0
Parametr Hodnota
Sensitivity (mV/Pa) 10
Impedance (Ohm) 120
Low Cut ano
Použití zpěv,nástroje
rozsah (Hz-kHz) 20Hz - 20kHz
Pad ne
charakteristika volitelná
Typ kondenzátorový
Audix CX212B štúdiový kondenzátorový mikrofón | Štúdiové mikrofóny

Audix CX212B štúdiový kondenzátorový mikrofón

Výnimočný štúdiový mikrofón na všestranné využitie, viacnásobná charakteristika, 133dB max.SPL

Odkazy k výrobku Audix CX212B štúdiový kondenzátorový mikrofón

Audix CX212B štúdiový kondenzátorový mikrofón | Štúdiové mikrofóny

Komentáre ku tovaru Audix CX212B štúdiový kondenzátorový mikrofón

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.