• Registrácia

MIPRO BC-100

MIPRO BC-100 | Konferenčné mikrofóny - 1
MIPRO BC-100 | Konferenčné mikrofóny - 2
MIPRO BC-100 | Konferenčné mikrofóny - 3
MIPRO BC-100 | Konferenčné mikrofóny - 4
MIPRO BC-100 | Konferenčné mikrofóny - 5
Skladom

MIPRO BC-100

Značka: MIPRO Katalógové číslo: BC-100 Záruka: 24 mesiacov
Stolný mikrofón pre konferencie a stretnutia.
86 € vč. DPH
Cena bez DPH: 71,67 €
Pôvodne: 86,30 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 8 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO BC-100 | Konferenčné mikrofóny

Popis MIPRO BC-100

Stolný mikrofón pre konferencie a stretnutia.

BC-100 je stolný mikrofón určený pre konferencie. Miniatúrna veľkosť s maximálnou účinnosťou a diskrétnosťou. Má pevnú základňu a je možné ho zapojiť bezdrôtovo s použitím bodypackov ACT-30T alebo ACT-50T alebo ho môžete zapojiť klasiky s XLR káblom.BC-100 obsahuje zabudovaný mikrofón s hyperkardioidnou kondenzátorovou vložkou s vynikajúcou citlivosťou a zrozumiteľnosťou. Je možné využiť aj mikrofóny na husom krku. Na zadnej strane je prepínač na výber aktuálne používaného mikrofónu. Ideálne využitie nájde BC-100 na konferenciách a rôznych stretnutiach. Jednoduché ovládanie pomocou jedného tlačidla ON – mikrofón je zapnutý OFF – mikrofón je vypnutý.Mikrofóny na husom krku sú nachystané v troch prevedeniach, ktoré je možné dokúpiť. MM-202B (37cm) , MM-202A(13cm). Konektor XLR 4-pin.Po zabudovaní bezdrôtového vysielača je možné spodnú časť celú zakryť a zabrániť tak poškodeniu.Technické údaje BC-100:Mikrofón: zabudovaný kondenzátorovýSmerovosť: hyperkardiodaFrekvenčný rozsah: 50Hz – 20kHzMax. SPL: 132dBNapájanie: 5V cez zabudovaný vysielač ACT-30TKonektor: mini XLR 4-pin pre externé mikrofóny Vypínač: tlačidlo ON/OFFFarba: čiernaRozmery: 100x55x150 (WxHxD)Hmotnosť: 170g bez vysielača | Mikrofony
Široká škála dynamických a kondenzátorových mikrofonů a vybere si opravdu každý uživatel. V nabídce jsou mikrofony ruční, náhlavní, klopové, nástrojové, konferenční. Mikrofony jsou vhodné pro živé produkce na koncertech, divadlech, televizích tak i pro studiové aplikace. Mikrofony pro bezdrátové mikrofony mají výstupní konektor mini XLR 4-pin.
 
| Konferenční mikrofony
MIPRO BC-100 | Konferenčné mikrofóny

Komentáre ku tovaru MIPRO BC-100

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).