ShopRoku 2016 logo

Podporte nás v súťaži ShopRoku a hlasujte pre náš e-shop! Ďakujeme :-)

  • Registrácia

MIPRO ACT-32HC Profesionálny bezdrôtový mikrofón

MIPRO ACT-32HC Profesionálny bezdrôtový mikrofón | Vysielače - 1
MIPRO ACT-32HC Profesionálny bezdrôtový mikrofón | Vysielače - 2
MIPRO ACT-32HC Profesionálny bezdrôtový mikrofón | Vysielače - 3

MIPRO ACT-32HC Profesionálny bezdrôtový mikrofón

Značka: MIPRO Katalógové číslo: ACT-32HC Záruka: 24 mesiacov
MIPRO ACT-32HC Profesionálny nabíjací bezdrôtový mikrofón s kondenzátorvou vložkou
206 € vč. DPH
Cena bez DPH: 170,25 €
Pôvodne: 209,26 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Alternatívy
Komentáre 
MIPRO ACT-32HC Profesionálny bezdrôtový mikrofón | Vysielače

Popis MIPRO ACT-32HC Profesionálny bezdrôtový mikrofón

MIPRO ACT-32HC Profesionálny nabíjací bezdrôtový mikrofón s kondenzátorvou vložkou

MIPRO ACT-32HC je nabíjateľný ručný mikrofón s kondenzátorovou vložkou a kardioidnou charakteristikou. Skvelý pre profesionálne použitie na pódiu v interiéry ale aj exteriéry. Ľahká ale robustná konštrukcia je ergonomická a pohodlná na držanie. Tento mikrofón môžete využívať ako pre spev tak aj pre hovorené slovo. Je napájaný nabíjacím lítiovo – polymérovým akumulátorom s kapacitou 18500mAh. ACT-32HC má prepínač pre vypnutie a zapnutie a LED indikáciu slabej batérie. Technická špecifikácia:- UHF Pásmo- ACT technológia pre automatickú synchronizáciu s prijímačom- Kondenzátorová mikrofónová kapsula- Napájanie z nabíjacej lítiovo – polymérovej batérie- Anténa z dosahom až 100m (integrovaná)- Jednoduchá zmena na dynamickú kapsulu MU-39b- Maximálna ochrana proti spätnej väzbe- Telo z odolného ale zároveň príjemného plastu- Vypínač ON/OFF- Extrémne tiché vypnutie a zapnutie- Indikácia slabého akumulátoru pomocou LED diódy- Mriežka kapsule z odolného kaleného pletiva- Mriežka vnútorne osadená molitánom- Batéria je uspôsobená až na 600 prebitíTechnické údaje: - Typ snímače: kondenzátorový - Úroveň akustického tlaku: 140dB SPL max - VF rozsah: UHF 6A 620~644MHz- Vysielací výkon: 10~30mW - Frekvenčný rozsah kapsule: 50Hz-18kHz - Peak odchýľka: ± 68KHz - Vyžarovanie: <-55dBc-Smerová charakteristika: hyperkardioidná-Typ batérie: 1x lítiovo – polymérový akumulátor -Rozmery: priemer 50mm, dĺžka 248mm -Hmotnosť 249g | Bezdrátové systémy ACT
Bezdrátové systémy řady ACT se dodávají v jednokanálových, dvoukanálových a čtyřkanálových přijímacích stanicích. Všechny systémy mají možnost nastavení různých frekvencí v daném pásmu. Nastavení systému je velice intuitivní díky jednoduchému menu a veškeré potřebné údaje se zobrazují na displejích.
 
Synchronizace vysílače s přijímačem probíhá za pomocí IR portů a patentované
ACT funkce. Bezdrátové systémy řady ACT, využívají legální bezdrátové spektrum dle platné legislativy ČTU z roku 2016.
 
Analogové systémy nesou označení ACT-3, ACT-5, ACT-7.
Digitální systémy nesou označení ACT-8 a ACT-2400.
 
ACT-2400 - jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 12 přednastavených frekvencí, bezlicenční pásmo 2,4Ghz, dosah 40m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-3 - jedno a dvoukanálový přijímač, 112 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-5 - jedno a dvoukanálový přijímač, 80/48 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m, vhodné pro poloprofesionální aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 104 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 24Mhz, dosah 100m. vhodné pro profesionální náročné aplikace.
 
ACT-7 – jedno, dvou a čtyřkanálový přijímač, 404 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 72Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
 
ACT-8 - jedno, dvoukanálový přijímač, 204 přednastavených frekvencí, 960 laditelných, tru-diverzitní systém, šířka pásma 64Mhz, dosah 100m, vhodné pro náročné profesionální aplikace.
| ACT-3 Series Profesionální analogové bezdrátové systémy určené pro nenáročné live aplikace.
0 1 0 0
MIPRO ACT-32HC Profesionálny bezdrôtový mikrofón | Vysielače

Alternatívy pre MIPRO ACT-32HC Profesionálny bezdrôtový mikrofón

Nie je MIPRO ACT-32HC Profesionálny bezdrôtový mikrofón tovar ktorý jsi hľadal? Skús si vybrať z nami ponúkaných alternatív s podobnými parametry. Vyberať môžeš tiež z ďalšíh tovarov zaradených v kategóriiVysielače.

MIPRO ACT-32H bezdrôtový ručný mikrofón
164 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 0 ks

Trenčín: 3 ks

MIPRO ACT-32HC Profesionálny bezdrôtový mikrofón | Vysielače

Komentáre ku tovaru MIPRO ACT-32HC Profesionálny bezdrôtový mikrofón

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).