• Registrácia

MIPRO ACT-3 VOCAL SET DUAL

MIPRO ACT-3 VOCAL SET DUAL | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom - 1
MIPRO ACT-3 VOCAL SET DUAL | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom - 2
MIPRO ACT-3 VOCAL SET DUAL | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom - 3

MIPRO ACT-3 VOCAL SET DUAL

Značka: MIPRO Katalógové číslo: ACT-312_ACT-30HDx2 Záruka: 24 mesiacov
Bezdrôtový duálny set s ručnými mikrofónmi určený pre živý spev ale aj hovorené slovo.
699 € vč. DPH
Cena bez DPH: 582,50 €
Pôvodne: 701,85 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO ACT-3 VOCAL SET DUAL | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom

Popis MIPRO ACT-3 VOCAL SET DUAL

Bezdrôtový duálny set s ručnými mikrofónmi určený pre živý spev ale aj hovorené slovo.

Bezdrôtový duálny set s ručnými mikrofónmi určený pre živý spev ale aj hovorené slovo. Nová trieda prináša zlepšenie audio obvodov pre vysoko kvalitný audio signál a zvýšenie kvality bezdrôtového prenosu. Prijímač ACT – 312 má užívateľsky prístupné menu a jednofarebný displej so zeleným podsvietením. Systém umožňuje vyberať medzi 2x 112 frekvenciami, ktoré sú rozdelené do 6 tich skupín. Mikrofón ACT-30HD má kompaktné rozmery, LCD displej pre kontrolu batérií, vypínač ON/OFF, aretáciu proti vypnutiu a je osadený kondenzátorovou vložkou. Na mikrofóne sa dá jednoducho zmeniť vložka na dynamickú.Obsah balenia: Prijímač ACT-3122x bezdrôtové mikrofónyMikrofónové držiaky Napájací adaptér Prepojovací kábel2x anténaTechnická špecifikácia prijímača ACT - 312:- Dvojkanálový prijímač- Vyhotovenie obalu: EIA – Standard 19“ 1/2U rackové prevedenie - Podsvietený LCD displej- Rozsah frekvencií: UHF 692 - 716MHz - Šírka pásma: 24MHz- 2x 48laditeľných frekvencií- 8 kompatibilných systémov použiteľných naraz- „Autoscan“ pre automatické preskočenie rušeného pásma- Ladenie pomocou PLL syntézy s maximálnym dynamickým rozsahom a minimálnym skreslením- PiloTone a Niose Lock obvody zlepšujúce príjem signálu a zabraňujúce nežiadúcim interferenciám- Zobrazenie audio signálu na displeji- Kontrolka zobrazujúca rušenie- Funkcia ACT pre jednoduché synchronizovanie vysielača a prijímača- Funkcia zámku zabraňujúca náhodnej zmene nastavenia- Prepínač úrovne LINK/MIC- Výstupné symetrické konektory XLR- Výstupné nesymetrické Jack 6,3mm konektoryParametre:- NF kmitočtový rozsah: 50Hz – 18 000 Hz- S/N pomer: 106 dB (A)- Harmonické skreslenie: THD <0,5% 1 KHz- Citlivosť výstupu: S/N>80dB 10dBµV- Teplotný rozsah použitia: ±0.005% (-10~50?) - Výstupný anténne konektory: 2x TNC 5Ohm- Anténne konektory poskytujú napájanie: +8V DC Bias- Vysielací výkon: 10-30 mW- Napájanie: 12~15 V DC 1A- Rozmery: 210 x 44 x 180 mm- Hmotnosť: 0.8 kgTechnická špecifikácia ACT-30HD: Pásmo UHF: 692 – 716 MHzÚroveň akustického tlaku: 140 dB SPL maxVysielací výkon: 10-30 mWMax. výstupná citlivosť: 0dBVKardioidná charakteristikaKondenzátorová kapsulaCitlivosť: -49 dBV +- 3dBVFrekvenčný rozsah: 40 Hz – 20 kHz Impedancia: 200OhmMax. SPL: 125 dBPlastové teloNapájanie:2x 1,5 V AA alkalickéČierna alebo telová farbaRozmery: 64 x 82 x 22 mmHmotnosť: 81g | Kompletní systémy
V této kategorii naleznete kompletně sestavené profesionální bezdrátové systémy pro live aplikace i pevné instalace.
| Zpěvový set
MIPRO ACT-3 VOCAL SET DUAL | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom

Komentáre ku tovaru MIPRO ACT-3 VOCAL SET DUAL

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).