• Registrácia

Audix CX112B štúdiový kondenzátorový mikrofón

Audix CX112B štúdiový kondenzátorový mikrofón | Štúdiové mikrofóny - 1
Audix CX112B štúdiový kondenzátorový mikrofón | Štúdiové mikrofóny - 2
Audix CX112B štúdiový kondenzátorový mikrofón | Štúdiové mikrofóny - 3

Audix CX112B štúdiový kondenzátorový mikrofón

Značka: AUDIX Katalógové číslo: CX-112-B Záruka: 24 mesiacov
Velkomembránový studiový kondenzátorový mikrofon. Výjimečný nástroj pro profesionální audio aplikace
319 € vč. DPH
Cena bez DPH: 265,83 €
Pôvodne: 314,44 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Parametre
Alternatívy
Na stiahnutie
Komentáre 
Audix CX112B štúdiový kondenzátorový mikrofón | Štúdiové mikrofóny

Popis Audix CX112B štúdiový kondenzátorový mikrofón

Velkomembránový studiový kondenzátorový mikrofon. Výjimečný nástroj pro profesionální audio aplikace

Veľko membránový štúdiový kondenzátorový mikrofón s prepínateľným -10dB pad-om a roll-off.CX-112B je veľko membránový kondenzátorový mikrofón s moderným dizajnom a vynikajúcim výkonom. Jedná sa o výnimočné zariadenie pre profesionálnu audio produkciu, projektové štúdiá a Live pódiové vystúpenia. Poskytuje jemnú a jednotnú frekvenčnú odozvu od 20Hz až po 20kHz. CX-112B ponúka bohatý, plný zvuk vďaka 35mm kapsli.CX-112B je vybavený basovým roll-off filtrom pre elimináciu hluku v spodných frekvenciách a 10dB padom pre použitie pri vyššej úrovni tlaku zvuku až 148dB.CX-112B je vhodný pre celý rozsah použití, či už akustických, nástrojových, vokálových, strunových, gitarových, zborov, snímanie okolia miestnosti a Live pódiové snímanie.Obsahuje diskrétny nízko hlukový predzosilňovací obvod. CX-12B pracuje pri 48V phantómovom napájaní. pre optimálne výsledky sa doporučuje používať CX-112B s vysoko kvalitným mikrofónovým predzosilňovačom a mikrofónovým káblom.Rozsah použitia:* Štúdiové vokály, hlavné a sprievodné* Zbor* Snímanie hlasu* Okolitý izbový mikrofón* Bicie* Orchester* Zvončeky, chimes, maimba, vibes* Púzdra elektrických gitárTechnická špecifikácia:Typ: kondenzátorovSmerová charakteristika: kardioidFrekvenčný rozsah: 20Hz - 20kHz (+/-3 dB)Impedancia: 120 OhmCitlivosť: pri 1k 18 mV / PascalHmotnosť 450 g | Studiové kondenzátorové mikrofony
Audix nastavil standardy pro studiové kondenzátorové mikrofony tak že musí být schopny zaznamenat výjimečný zvuk na všech úrovních - od domácích studiích, profesionální nahrávání nebo vysílacích studií. Studiové kondenzátorové mikrofony jsou určeny k zachycení vokálů, nástroje a zvuků v pozadí. Tyto mikrofony můžete využít i na živé scéně. SCX řada se skládá ze dvou vynikajících mikrofonů pro studio a živé použití. Oba modely jsou navrženy, vyrobeny, testovány v sídle Audix v Oregonu. CX série je tradiční velko membránový kondenzátorový mikrofon který nabízí hodně kvality za přijatelnou cenu. CX212B nabízí přepínač umožňující výběr charakteristik: kardioidní, všesměrová a osmička. ADX51 je elektretový kondenzátorový vynikající mikrofon pro všestranné použití, zatímco M1280B je příkladem miniaturizované techniky kondenzátoru s nepřekonatelnou kvalitou zvuku.
| Studiové kondenzátorové mikrofony
Parametr Hodnota
Typ kondenzátorový
Pad ano
charakteristika kardioida
rozsah (Hz-kHz) 20Hz - 20kHz
Použití zpěv,nástroje
Impedance (Ohm) 120
Low Cut ano
Sensitivity (mV/Pa) 18
Audix CX112B štúdiový kondenzátorový mikrofón | Štúdiové mikrofóny

Alternatívy pre Audix CX112B štúdiový kondenzátorový mikrofón

Nie je Audix CX112B štúdiový kondenzátorový mikrofón tovar ktorý ste hľadal? Skúste si vybrať z nami ponúkaných alternatív s podobnými parametry. Vyberať môžete tiež z ďalšíh tovarov zaradených v kategóriiŠtúdiové mikrofóny.

Audix SCX25 kondezátorový mikrofón
679 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 1 ks

Trenčín: 0 ks

Audix CX112B štúdiový kondenzátorový mikrofón | Štúdiové mikrofóny

Audix CX112B štúdiový kondenzátorový mikrofón

Velkomembránový studiový kondenzátorový mikrofon. Výjimečný nástroj pro profesionální audio aplikace

Odkazy k výrobku Audix CX112B štúdiový kondenzátorový mikrofón

Audix CX112B štúdiový kondenzátorový mikrofón | Štúdiové mikrofóny

Komentáre ku tovaru Audix CX112B štúdiový kondenzátorový mikrofón

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.