Pri objednávke nad 15 EUR od nás máte dopravu ZADARMO. Akcia platí len do konca týždňa. viac informácií

  • Registrácia

Audix AP42 OM5 bezdrôtový dual VOCAL SET s mikrofónom OM5

Audix AP42 OM5 bezdrôtový dual VOCAL SET s mikrofónom OM5 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom - 1
Audix AP42 OM5 bezdrôtový dual VOCAL SET s mikrofónom OM5 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom - 2
Audix AP42 OM5 bezdrôtový dual VOCAL SET s mikrofónom OM5 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom - 3
Skladom Novinka

Audix AP42 OM5 bezdrôtový dual VOCAL SET s mikrofónom OM5

Značka: AUDIX Katalógové číslo: AP42_OM5 Záruka: 24 mesiacov
Bezdrôtový dual mikrofón OM5, dynamický, hyperkardioida 48 Hz -19 kHz
1 329 € vč. DPH
Cena bez DPH: 1 107,50 €
Pôvodne s DPH: 1 332,96 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 3 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Audix AP42 OM5 bezdrôtový dual VOCAL SET s mikrofónom OM5 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom

Popis Audix AP42 OM5 bezdrôtový dual VOCAL SET s mikrofónom OM5

Bezdrôtový dual mikrofón OM5, dynamický, hyperkardioida 48 Hz -19 kHz

Audix OM-5 je vokálny mikrofón navrhnutý, vyrobený a testovaný v USA !!!. OM5 je dynamický vokálny mikrofón pre široké spektrum použitia. Ultraľahká membrána konštrukcie VLM (Very Low Mass) zaisťuje vysokú citlivosť k hudobnému detailu, ktorej dôsledkom je značná zrozumiteľnosť vokálu aj v prostrediach s vysokou mierou okolitého hluku. Ďalej sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti spätnej väzbe a schopnosť zvládnuť vysoké hladiny akustického tlaku nad 144 dB bez skreslenia. Tento mikrofón bol veľmi kladne prijatý kritikou a označený za veľmi pozoruhodný spevový mikrofón. Začal sa objavovať na mnohých najprestížnejších koncertných predstaveniach známych umelcov, akými sú Alanis Morissette, Foo Fighters, Goo Goo Dolls a ďalších, rovnako ako v televíznych show a videoklipoch. Mikrofón Audix OM-5 je ľahko zoslabený na basoch a zvýraznený na vyšších stredoch. Excelentne znie na veľkých PA systémoch býva označovaný ako prirodzene znejúci a zrozumiteľný mikrofón vhodný pre pódiový mix. Neobyčajne pevná konštrukcia mikrofónu umožňuje veľké zosilnenie odposluchu bez spätnej väzby. OM-5 má vynikajúce vlastnosti aj v oblasti presluchu bicích a gitár do vokálu, čo ocenia nielen interpreti, ale aj zvukoví inžinieri. Použitie: sólový spev, vokály, saxofón, el. gitara, plechové dychové nástroje, dobro, flauta, perkusie, bicie, štúdio. Technické údaje: - typ - dynamický, - smerová charakteristika - hyperkardioidná, - frekvenčný rozsah 48Hz - 19kHz, - impedancia 200 ohmov - citlivosť @ 1k 1,8 mV / Pa   R41 - dvojkanálový prijímač Šírka pásma: 522 -554 MHz alebo 554-586 MHz Dosah: 90 m Vysoko kontrastný LED displej Rackové kovové úchyty Systém SCAN - SYNC - PLAY pre jednoduché a rýchle spárovanie s vysielačom Výstup: symetrický XLR a nesymetrický 6,3 Jack Funkcia: Squelch, pilot, lockout Široká ponuka vysielačov pre rôzne použitie Frekvenčný rozsah: 45 Hz -18 kHz   H60 - Ručný mikrofón Ručný bezdrôtový vysielač, mimoriadne vyvážená a pevná konštrukcia Rozsah: 64 MHz Modulárny systém výmeny mikrofónových kapsúl Kompatibilný s dynamickými (OM séria) aj kondenzátorovými mikrofóny (VX5) Vysoko kontrastný LED displej s ukazovateľom stavu batérie a frekvencia Windows Softvérové ??MUTE tlačidlo Batérie: 2xAA Výdrž: až 10 hodín | Bezdrátové systémy
Ať už jste zpěvák, hudebník, šoumen nebo moderátor Audix pro vás nabízí celou škálu různých bezdrátových systémů od přenosu kytarového signálu až po nejnáročnější aplikace přenosu zvuku kondenzátorového mikrofonu. Jako novinku pro Vás Audix připravil řadu přijímačů AP40 a AP 60 v singl, nebo dual provedení v nejvyšší kvalitě, spolehlivosti a univerzálnosti.
Velkou výhodou je že tyto systémy které pracují v pásmech 522 – 586MHz Vám budou fungovat i po 1.7.2020 kdy proběhne další etapa rozšíření LTE sítí.
| Bezdrátové mikrofony
Audix AP42 OM5 bezdrôtový dual VOCAL SET s mikrofónom OM5 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom

Komentáre ku tovaru Audix AP42 OM5 bezdrôtový dual VOCAL SET s mikrofónom OM5

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.

Zobraziť produkty od AUDIX