• Registrácia

Audix AP42 OM5 bezdrôtový dual VOCAL SET s mikrofónom OM5

Audix AP42 OM5 bezdrôtový dual VOCAL SET s mikrofónom OM5 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom - 1
Audix AP42 OM5 bezdrôtový dual VOCAL SET s mikrofónom OM5 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom - 2
Audix AP42 OM5 bezdrôtový dual VOCAL SET s mikrofónom OM5 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom - 3
Skladom

Audix AP42 OM5 bezdrôtový dual VOCAL SET s mikrofónom OM5

Značka: AUDIX Katalógové číslo: AP42_OM5 Záruka: 24 mesiacov
Bezdrôtový dual mikrofón OM5, dynamický, hyperkardioida 48 Hz -19 kHz
1 329 € vč. DPH
Cena bez DPH: 1 107,50 €
Pôvodne: 1 332,96 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 4 ks

Sklad Trenčín: 3 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Audix AP42 OM5 bezdrôtový dual VOCAL SET s mikrofónom OM5 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom

Popis Audix AP42 OM5 bezdrôtový dual VOCAL SET s mikrofónom OM5

Bezdrôtový dual mikrofón OM5, dynamický, hyperkardioida 48 Hz -19 kHz

Audix OM-5 je vokálny mikrofón navrhnutý, vyrobený a testovaný v USA !!!. OM5 je dynamický vokálny mikrofón pre široké spektrum použitia. Ultraľahká membrána konštrukcie VLM (Very Low Mass) zaisťuje vysokú citlivosť k hudobnému detailu, ktorej dôsledkom je značná zrozumiteľnosť vokálu aj v prostrediach s vysokou mierou okolitého hluku. Ďalej sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti spätnej väzbe a schopnosť zvládnuť vysoké hladiny akustického tlaku nad 144 dB bez skreslenia. Tento mikrofón bol veľmi kladne prijatý kritikou a označený za veľmi pozoruhodný spevový mikrofón. Začal sa objavovať na mnohých najprestížnejších koncertných predstaveniach známych umelcov, akými sú Alanis Morissette, Foo Fighters, Goo Goo Dolls a ďalších, rovnako ako v televíznych show a videoklipoch. Mikrofón Audix OM-5 je ľahko zoslabený na basoch a zvýraznený na vyšších stredoch. Excelentne znie na veľkých PA systémoch býva označovaný ako prirodzene znejúci a zrozumiteľný mikrofón vhodný pre pódiový mix. Neobyčajne pevná konštrukcia mikrofónu umožňuje veľké zosilnenie odposluchu bez spätnej väzby. OM-5 má vynikajúce vlastnosti aj v oblasti presluchu bicích a gitár do vokálu, čo ocenia nielen interpreti, ale aj zvukoví inžinieri. Použitie: sólový spev, vokály, saxofón, el. gitara, plechové dychové nástroje, dobro, flauta, perkusie, bicie, štúdio. Technické údaje: - typ - dynamický, - smerová charakteristika - hyperkardioidná, - frekvenčný rozsah 48Hz - 19kHz, - impedancia 200 ohmov- citlivosť @ 1k 1,8 mV / Pa R41 - dvojkanálový prijímačŠírka pásma: 522 -554 MHz alebo 554-586 MHzDosah: 90 mVysoko kontrastný LED displejRackové kovové úchytySystém SCAN - SYNC - PLAY pre jednoduché a rýchle spárovanie s vysielačomVýstup: symetrický XLR a nesymetrický 6,3 JackFunkcia: Squelch, pilot, lockoutŠiroká ponuka vysielačov pre rôzne použitieFrekvenčný rozsah: 45 Hz -18 kHz H60 - Ručný mikrofónRučný bezdrôtový vysielač, mimoriadne vyvážená a pevná konštrukciaRozsah: 64 MHzModulárny systém výmeny mikrofónových kapsúlKompatibilný s dynamickými (OM séria) aj kondenzátorovými mikrofóny (VX5)Vysoko kontrastný LED displej s ukazovateľom stavu batérie a frekvenciaWindows Softvérové ??MUTE tlačidloBatérie: 2xAAVýdrž: až 10 hodín | Bezdrátové systémy
Ať už jste zpěvák, hudebník, šoumen nebo moderátor Audix pro vás nabízí celou škálu různých bezdrátových systémů od přenosu kytarového signálu až po nejnáročnější aplikace přenosu zvuku kondenzátorového mikrofonu. Jako novinku pro Vás Audix připravil řadu přijímačů AP40 a AP 60 v singl, nebo dual provedení v nejvyšší kvalitě, spolehlivosti a univerzálnosti.
Velkou výhodou je že tyto systémy které pracují v pásmech 522 – 586MHz Vám budou fungovat i po 1.7.2020 kdy proběhne další etapa rozšíření LTE sítí.
| Bezdrátové mikrofony
0 1 0 0
Audix AP42 OM5 bezdrôtový dual VOCAL SET s mikrofónom OM5 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom

Komentáre ku tovaru Audix AP42 OM5 bezdrôtový dual VOCAL SET s mikrofónom OM5

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.