• Registrácia

Audix AP42 BP duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi

Audix AP42 BP duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi | Bezdrôtové sety s bodypackem - 1
Audix AP42 BP duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi | Bezdrôtové sety s bodypackem - 2

Audix AP42 BP duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi

Značka: AUDIX Katalógové číslo: AP42_BP Záruka: 24 mesiacov
AP 42 BP duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi určené pre všetky miniatúrne mikrofóny AUDIX ukončené mini XLR
999 € vč. DPH
Cena bez DPH: 832,50 €
Pôvodne s DPH: 1 073,70 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Audix AP42 BP duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi | Bezdrôtové sety s bodypackem

Popis Audix AP42 BP duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi

AP 42 BP duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi určené pre všetky miniatúrne mikrofóny AUDIX ukončené mini XLR

Tento vreckový vysielač môže byť použitý s akýmkoľvek klopovým, hlavovým alebo prístrojovým mikrofónom v línii Audix, rovnako ako gitarou a basou. R42 - dvojkanálový prijímač Šírka pásma: 32 MHz Šírka pásma: 522 -554 MHz alebo 554-586 MHz Dosah: 90 m Vysoko kontrastný LED displej Procesorom riadená single diverzitný anténa pre kvalitné a nerušený príjem Až osem systémov súčasne 106 prednastavených frekvencií Výstup: symetrický XLR a nesymetrický 6,3 Jack Funkcia: Squelch, pilot, lockout Široká ponuka vysielačov pre rôzny použitie Frekvenčný rozsah: 45 Hz -18 kHz Rackové kovové úchyty Systém SCAN - SYNC - PLAY pre jednoduché a rýchle spárovanie s vysielačom B60 - bodypack Opaskový vysielač (bodypack) Rozsah: 64 MHz Vysoko kontrastný LED displej s ukazovateľom stavu batérie a frekvencia Windows Softvérové MUTE tlačidlo Robustná avšak ľahká kovová konštrukcia modulárny anténa Nastavenie gainu a citlivosť Konektor: 3 pinový mini-XLR Batérie: 2xAA Výdrž: až 6 hodín | Bezdrátové systémy
Ať už jste zpěvák, hudebník, šoumen nebo moderátor Audix pro vás nabízí celou škálu různých bezdrátových systémů od přenosu kytarového signálu až po nejnáročnější aplikace přenosu zvuku kondenzátorového mikrofonu. Jako novinku pro Vás Audix připravil řadu přijímačů AP40 a AP 60 v singl, nebo dual provedení v nejvyšší kvalitě, spolehlivosti a univerzálnosti.
Velkou výhodou je že tyto systémy které pracují v pásmech 522 – 586MHz Vám budou fungovat i po 1.7.2020 kdy proběhne další etapa rozšíření LTE sítí.
| Bezdrátové mikrofony
Audix AP42 BP duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi | Bezdrôtové sety s bodypackem

Komentáre ku tovaru Audix AP42 BP duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.

Zobraziť produkty od AUDIX