• Registrácia

Audix AP42 BP duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi

Audix AP42 BP duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi | Bezdrôtové sety s bodypackem - 1
Audix AP42 BP duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi | Bezdrôtové sety s bodypackem - 2
Skladom

Audix AP42 BP duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi

Značka: AUDIX Katalógové číslo: AP42_BP Záruka: 24 mesiacov
AP 42 BP duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi určené pre všetky miniatúrne mikrofóny AUDIX ukončené mini XLR
999 € vč. DPH
Cena bez DPH: 832,50 €
Pôvodne: 1 073,70 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Audix AP42 BP duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi | Bezdrôtové sety s bodypackem

Popis Audix AP42 BP duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi

AP 42 BP duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi určené pre všetky miniatúrne mikrofóny AUDIX ukončené mini XLR

Tento vreckový vysielač môže byť použitý s akýmkoľvek klopovým, hlavovým alebo prístrojovým mikrofónom v línii Audix, rovnako ako gitarou a basou.R42 - dvojkanálový prijímačŠírka pásma: 32 MHzŠírka pásma: 522 -554 MHz alebo 554-586 MHzDosah: 90 mVysoko kontrastný LED displejProcesorom riadená single diverzitný anténa pre kvalitné a nerušený príjemAž osem systémov súčasne106 prednastavených frekvenciíVýstup: symetrický XLR a nesymetrický 6,3 JackFunkcia: Squelch, pilot, lockoutŠiroká ponuka vysielačov pre rôzny použitieFrekvenčný rozsah: 45 Hz -18 kHzRackové kovové úchytySystém SCAN - SYNC - PLAY pre jednoduché a rýchle spárovanie s vysielačomB60 - bodypackOpaskový vysielač (bodypack)Rozsah: 64 MHzVysoko kontrastný LED displej s ukazovateľom stavu batérie a frekvenciaWindows Softvérové MUTE tlačidloRobustná avšak ľahká kovová konštrukciamodulárny anténaNastavenie gainu a citlivosťKonektor: 3 pinový mini-XLRBatérie: 2xAAVýdrž: až 6 hodín | Bezdrátové systémy
Ať už jste zpěvák, hudebník, šoumen nebo moderátor Audix pro vás nabízí celou škálu různých bezdrátových systémů od přenosu kytarového signálu až po nejnáročnější aplikace přenosu zvuku kondenzátorového mikrofonu. Jako novinku pro Vás Audix připravil řadu přijímačů AP40 a AP 60 v singl, nebo dual provedení v nejvyšší kvalitě, spolehlivosti a univerzálnosti.
Velkou výhodou je že tyto systémy které pracují v pásmech 522 – 586MHz Vám budou fungovat i po 1.7.2020 kdy proběhne další etapa rozšíření LTE sítí.
| Bezdrátové mikrofony
0 1 0 0
Audix AP42 BP duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi | Bezdrôtové sety s bodypackem

Komentáre ku tovaru Audix AP42 BP duálny bezdrôtový set s dvomi Bodypackmi

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.