Pri objednávke nad 15 EUR od nás máte dopravu ZADARMO. Akcia platí len do konca týždňa. viac informácií

  • Registrácia

Audix AP41 VX5 bezdrôtový VOCAL SET s mikrofónom VX5

Audix AP41 VX5 bezdrôtový VOCAL SET s mikrofónom VX5 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom - 1
Audix AP41 VX5 bezdrôtový VOCAL SET s mikrofónom VX5 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom - 2
Audix AP41 VX5 bezdrôtový VOCAL SET s mikrofónom VX5 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom - 3
Skladom

Audix AP41 VX5 bezdrôtový VOCAL SET s mikrofónom VX5

Značka: AUDIX Katalógové číslo: AP41_VX5 Záruka: 24 mesiacov
Bezdrôtový mikrofón VX5, kondenzátorový, Hyperkardioida, 40 Hz -19 kHz,
699 € vč. DPH
Cena bez DPH: 582,50 €
Pôvodne s DPH: 740,37 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Audix AP41 VX5 bezdrôtový VOCAL SET s mikrofónom VX5 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom

Popis Audix AP41 VX5 bezdrôtový VOCAL SET s mikrofónom VX5

Bezdrôtový mikrofón VX5, kondenzátorový, Hyperkardioida, 40 Hz -19 kHz,

VX5 je viacúčelový, profesionálny vokálny kondenzátorový mikrofón určený pre živé, štúdiové a vysielacie aplikácie. S možnosťou kopírovania štúdiovej kvality na javisku VX5 má hladkú a detailnú frekvenčnú odozvu, odolnosť proti spätnej väzbe a spracováva veľmi vysoké SPLS bez skreslenia. Okrem hlasových aplikácií je VX5 určený aj na snímanie nástrojov ako sú gitary, dychové nástroje, činely, perkusie a klavíry. Vyžaduje 18 - 52 V fantómové napájanie. Technické špecifikácie: - Typ: Pre-polarizovaný kondenzátorový mikrofón - Charakteristika - superkardioida - Frekvenčný rozsah 40Hz - 16.5kHz (+/- 3dB) - Impedancia 150 ohms - Citlivosť @ 1k 5 mV / P R41 - jednokanálový prijímač Šírka pásma: 522 -554 MHz alebo 554-586 MHz Rozsah: 64 MHz Dosah: 90 m Vysoko kontrastný LED displej Rackové kovové úchyty Windows Softvérové MUTE tlačidlo Batérie: 2xAA Výdrž: až 10 hodín | Bezdrátové systémy
Ať už jste zpěvák, hudebník, šoumen nebo moderátor Audix pro vás nabízí celou škálu různých bezdrátových systémů od přenosu kytarového signálu až po nejnáročnější aplikace přenosu zvuku kondenzátorového mikrofonu. Jako novinku pro Vás Audix připravil řadu přijímačů AP40 a AP 60 v singl, nebo dual provedení v nejvyšší kvalitě, spolehlivosti a univerzálnosti.
Velkou výhodou je že tyto systémy které pracují v pásmech 522 – 586MHz Vám budou fungovat i po 1.7.2020 kdy proběhne další etapa rozšíření LTE sítí.
| Bezdrátové mikrofony
Audix AP41 VX5 bezdrôtový VOCAL SET s mikrofónom VX5 | Bezdrôtové sety s ručným mikrofónom

Komentáre ku tovaru Audix AP41 VX5 bezdrôtový VOCAL SET s mikrofónom VX5

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Audix

Americká firma Audix patří mezi přední výrobce mikrofonů a studiových monitorů. Po celou dobu existence se řadí k lídrům v oblasti vývoje a zavádění nových pokrokových technologií. S mikrofony Audix se můžeme setkat na mnoha světových pódiích, firemními umělci jsou např. Allanis Morissette, Bad Relligion, Candice Night, Garbage, Gloria Estefan, John Patitucci, Offspring, Pearl Jam, RedHot Chili Peppers a mikrofony Audix používá při unplugged koncertech i hudební stanice MTV.

Zobraziť produkty od AUDIX