• Registrácia

YAMAHA MG10XU

YAMAHA MG10XU | 9 - 16 vstupov - 1
YAMAHA MG10XU | 9 - 16 vstupov - 2
YAMAHA MG10XU | 9 - 16 vstupov - 3
Skladom

YAMAHA MG10XU

Značka: YAMAHA Katalógové číslo: MG10XU Záruka: 24 mesiacov
10 kanálový mixpult / max 4 mikrofóny / 10 linkových vstupov (4 mono + 3 stereo) / 1 stereo zbernica / 1 AUX (vrátane FX)
190 € vč. DPH
Cena bez DPH: 158,33 €
Pôvodne: 250,04 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 3 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
YAMAHA MG10XU | 9 - 16 vstupov

Popis YAMAHA MG10XU

10 kanálový mixpult / max 4 mikrofóny / 10 linkových vstupov (4 mono + 3 stereo) / 1 stereo zbernica / 1 AUX (vrátane FX)

Viac ako jedno storočie Yamaha buduje dedičstvo vo všetkých svojich výrobkoch a ponúka kvalitné profesionálne audio zariadenia. Teraz v jej tretej inkarnácií séria MG stelesňuje skvelý výkon, vynikajúci dizajn a zahŕňa niektoré rovnaké technológie, ktoré sú vyvinuté pre profesionálne mixážne pulty. Zahŕňa taktiež predzosilňovače v štúdiovej kvalite, výkonné digitálne spracovanie a robustnú spoľahlivú konštrukciu. Rada MG sa môže pochváliť rozsiahlou zostavou kompaktných mixážnych pultov s modelmi od šesť do dvadsať kanálov. Ponúka pestrú škálu využití aj pre najnáročnejších užívateľov. Flexibilný dizajn, pevná konštrukcia, nainštalovanie, nahrávanie alebo nastavenie živej hudby umožňuje tvarovať zvuk s istotou, neustále prináša špičkový výkon a úroveň kvality zvuku je bezkonkurenčná vo svojej triede.


MG10XU Yamaha je kompaktný desať vstupový mixér so vstavanými efektmi pre predstavenia, prednášky, nahrávky a podobné aplikácie. Mixér je vybavený so štyrmi mic / line combo vstupmi s D-PRE mikrofónovými predzosilňovačmi, ako aj so šiestimi 1/4 "linkovými vstupmi s ovládacími prvkami stereo úrovne. Je tiež vybavený s USB pripojením k počítaču až do 24-bit / 192kHz, čo je ideálne pre nahrávanie živých vystúpení, demá a ďalšie.


Yamaha MG10XU - technická špecifikácia:

- 10 kanálový mixpult

- Max 4 mikrofóny / 10 linkových vstupov (4 mono + 3 stereo)

- 1 stereo zbernica

- 1 AUX (vrátane FX)

- D-Pre mikrofónový predzosilňovač s invertovaným Darlington obvodom

- 1 tlačítkový kompresor

- Vysoko-kvalitné efekty SPX s 24 programami

- 2 vstupy / 2 výstupy USB audio

- Pracuje s iPad (2 alebo novší) prostredníctvom Apple iPad kamery pripojením Kit/Lightning na USB kamerový adapter

- Obsahuje Cubase AI DAW softvér na stiahnutie verzie

- Cubasis LE pre iPad k dispozícií cez App Store

- PAD prepínač pre mono vstup

- Fantómové napájanie +48V

- XLR symetrické výstupy

- Kovové šasi

- Rozmery (ŠxVxH) 244 x 71 x 294 mm

- Hmotnosť 2,1 kg | Hudební nástroje | PA a ostatní

0 1 0 0
YAMAHA MG10XU | 9 - 16 vstupov

Komentáre ku tovaru YAMAHA MG10XU

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Yamaha

Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů

a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů

a průmyslových robotů. V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.