ShopRoku 2016 logo

Podporte nás v súťaži ShopRoku a hlasujte pre náš e-shop! Ďakujeme :-)

  • Registrácia

YAMAHA MG06X

YAMAHA MG06X | 1 - 4 vstupy - 1
YAMAHA MG06X | 1 - 4 vstupy - 2
YAMAHA MG06X | 1 - 4 vstupy - 3
Skladom

YAMAHA MG06X

Značka: YAMAHA Katalógové číslo: MG06X Záruka: 24 mesiacov
6 kanálový mixpult / max 2 mikrofóny / 6 linkových vstupov (2 mono + 2 stereo) / 1 stereo zbernica
120 € vč. DPH
Cena bez DPH: 99,17 €
Pôvodne: 162,04 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 1 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
YAMAHA MG06X | 1 - 4 vstupy

Popis YAMAHA MG06X

6 kanálový mixpult / max 2 mikrofóny / 6 linkových vstupov (2 mono + 2 stereo) / 1 stereo zbernica

MG06X Yamaha je kompaktný šesť vstupový mixér so vstavanými efektmi pre malé predstavenia, prednášky, nahrávky a podobné aplikácie. Mixér je vybavený s dvomi mic / line combo vstupmi si D-PRE mikrofónovými predzosilňovačmi, rovnako ako so štyrmi1/4 "linkovými vstupmi s ovládacími prvkami stereo úrovne.

MG06X mixér je vybavený so stereo XLR výstupmi pre pripojenie k vášmu PA systému alebo k monitorom, a taktiež s 1/4 "slúchadlovým výstupom.


Už viac ako jedno storočieYamaha buduje dedičstvo vo všetkých svojich výrobkoch a ponúka kvalitné profesionálne audio zariadenia. Teraz v jej tretej inkarnácií séria MG stelesňuje skvelý výkon, vynikajúci dizajn a zahŕňa niektoré rovnaké technológie, ktoré sú vyvinuté pre profesionálne mixážne pulty. Zahŕňa taktiež predzosilňovače v štúdiovej kvalite, výkonné digitálne spracovanie a robustnú spoľahlivú konštrukciu. Rada MG sa môže pochváliť rozsiahlou zostavou kompaktných mixážnych pultov s modelmi od šesť do dvadsať kanálov. Ponúka pestrú škálu využití aj pre najnáročnejších užívateľov. Flexibilný dizajn, pevná konštrukcia, nainštalovanie, nahrávanie alebo nastavenie živej hudby umožňuje tvarovať zvuk s istotou, neustále prináša špičkový výkon a úroveň kvality zvuku je bezkonkurenčná vo svojej triede.


Yamaha MG06X - technická špecifikácia:

- 6 kanálový mixpult

- Max 2 mikrofóny / 6 linkových vstupov (2 mono + 2 stereo)

- 1 stereo zbernica

- D-Pre mikrofónový predzosilňovač s invertovaným Darlington obvodom

- Vysoko-kvalitné efekty SPX so 6 programami

- XLR symetrické výstupy

- PAD prepínač pre mono vstup

- Fantómové napájanie +48V

- Kovové šasi

- Rozmery (ŠxVxH) 149 x 62 x 202 mm

- Hmotnosť 0,9 kg | Pro Audio | MG Series

0 1 0 0
YAMAHA MG06X | 1 - 4 vstupy

Komentáre ku tovaru YAMAHA MG06X

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Yamaha

Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů

a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů

a průmyslových robotů. V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.