• Registrácia

YAMAHA MG06

YAMAHA MG06 | 5 - 8 vstupov - 1
YAMAHA MG06 | 5 - 8 vstupov - 2
YAMAHA MG06 | 5 - 8 vstupov - 3

YAMAHA MG06

Značka: YAMAHA Katalógové číslo: MG06 Záruka: 24 mesiacov
6 kanálov / max 2 mikrofóny / 6 linkových vstupov (2 mono + 2 stereo) / 1 stereo zbernica
92 € vč. DPH
Cena bez DPH: 76,03 €
Pôvodne: 124,37 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
YAMAHA MG06 | 5 - 8 vstupov

Popis YAMAHA MG06

6 kanálov / max 2 mikrofóny / 6 linkových vstupov (2 mono + 2 stereo) / 1 stereo zbernica

Viac ako jedno storočie Yamaha buduje dedičstvo vo všetkých svojich výrobkoch a ponúka kvalitné profesionálne audio zariadenia. Teraz v jej tretej inkarnácií séria MG stelesňuje skvelý výkon, vynikajúci dizajn a zahŕňa niektoré rovnaké technológie, ktoré sú vyvinuté pre profesionálne mixážne pulty. Zahŕňa taktiež predzosilňovače v štúdiovej kvalite, výkonné digitálne spracovanie a robustnú spoľahlivú konštrukciu. Rada MG sa môže pochváliť rozsiahlou zostavou kompaktných mixážnych pultov s modelmi od šesť do dvadsať kanálov. Ponúka pestrú škálu využití aj pre najnáročnejších užívateľov. Flexibilný dizajn, pevná konštrukcia, nainštalovanie, nahrávanie alebo nastavenie živej hudby umožňuje tvarovať zvuk s istotou, neustále prináša špičkový výkon a úroveň kvality zvuku je bezkonkurenčná vo svojej triede.


Yamaha MG06 - technická špecifikácia:

- 6 kanálový mixpult

- Max 2 mikrofóny / 6 linkových vstupov (2 mono + 2 stereo)

- 1 stereo zbernica

- D-Pre mikrofónový predzosilňovač s invertovaným Darlington obvodom

- XLR symetrické výstupy

- PAD prepínač pre mono vstup

- Fantómové napájanie +48V

- Kovové šasi

- Rozmery (ŠxVxH) 149 x 62 mm x 202 mm

- Hmotnosť 0,9 kg | Pro Audio MG Series

0 1 0 0
YAMAHA MG06 | 5 - 8 vstupov

Komentáre ku tovaru YAMAHA MG06

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Yamaha

Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů

a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů

a průmyslových robotů. V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.