• Registrácia

YAMAHA DXR 15

YAMAHA DXR 15 | Aktivní kompaktní reproboxy - 1
YAMAHA DXR 15 | Aktivní kompaktní reproboxy - 2

YAMAHA DXR 15

Značka: YAMAHA Katalógové číslo: DXR15 Záruka: 24 mesiacov
Dvojpásmový aktívny reprobox / frekvenčný rozsah 49 Hz – 20kHz / dynamický výkonný výstup 1100W (LF: 950W HF: 150W) / spotreba 110W
751 € vč. DPH
Cena bez DPH: 625,83 €
Pôvodne: 953,67 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Alternatívy
Na stiahnutie
Komentáre 
YAMAHA DXR 15 | Aktivní kompaktní reproboxy

Popis YAMAHA DXR 15

Dvojpásmový aktívny reprobox / frekvenčný rozsah 49 Hz – 20kHz / dynamický výkonný výstup 1100W (LF: 950W HF: 150W) / spotreba 110W

DXR15 dosahuje špičkového SPL a plného výkonu v širokom pásme vďaka kombinácii výkonného zosilňovača triedy D a vysoko výkonného basového reproduktora, spolu s prelomovými technológiami Yamaha. Skúste pridať D-CONTOUR a budete mať pocit, že používate aj subwoofer.


Spoločnosť Yamaha začala vyvíjať profesionálnu zvukovú techniku už v roku 1960. Počas jednotlivých rokov naberala skúsenosti, začala využívať rôzne technológie, aby produkty boli najvýkonnejšie, najspoľahlivejšie a ponúkali tú najlepšiu kvalitu zvuku. Dali dokopy najlepších kvalifikovaných inžinierov na to, aby tato značka ponúkala tú najlepšiu kvalitu.


Použitím touring-grade technológie do týchto reproduktorov vytvorili najsilnejšie, spoľahlivé a vysoko kvalitné aktívne reproduktory… vôbec. DXR séria ponúka vynikajúci zvuk vo vysokom rozlíšení a extrémne funkčný dizajn, ktorý poskytuje úroveň všestrannosti vo svojej triede. Táto rada sa skladá so štyroch full-range modelov, ktoré sa perfektne hodia pre front-of-house zvuk, monitory, jednoduché zosilnenie a pod. Kombinácia tejto série s našimi novo-navrhnutými DXS subwoofermi budú ďalej zvyšovať výkon vášho systému.


Všetky modely majú funkciu FIR-X ladenie s využitým lineárnej fázy FIR* filtra. Toto ladenie súčasne optimalizuje frekvenčnú a fázovú odozvu pri nastavení časovej synchronizácie medzi snímačmi HF a LF. To vytvára veľmi jasnú reakciu, ktorá poskytuje oveľa lepšiu zrozumiteľnosť a zobrazovanie než to, čo je možné typickými prechodmi. Všetky signály sú prenesené 48 bitovým vysoko-výkonným procesorom pre najlepšiu kvalitu zvuku.


Séria DXR taktiež ponúka D-Contour – viac-pásmový kompresor, ktorý dodáva silu a konzistentný zvuk pre všetky výstupy. Tieto reproduktory používajú mnoho rovnakých ochranných funkcií ako profesionálne výkonné zosilňovače TXN série. Mikroprocesor a vysoko výkonný DSP sleduje stav napájania, výkonné zosilňovače, snímače a priebeh signálu pre ochranu všetkých aspektov každej zložky. Výsledkom je spoľahlivá prevádzka aj v tých najnáročnejších podmienkach.


Všetky reproduktory DXR série sú vybavené vysoko-účinnými Class-D zosilňovačmi, ktoré boli optimálne navrhnuté tak, aby zodpovedali HF a LF snímaču. Tieto zosilňovače poskytujú najvyšší zvukový vstup vo svojej triede až 1100W a produkujú impozantné SPL až 133 dB. DXR séria využíva úplne nové vysoko-účinné prepínanie napájacieho režimu pre jeho vynikajúci výkon. Ponúka veľa vstupov ideálnych pre zosilnenie spevu alebo nástroja. Svojou pevnou a kvalitnou konštrukciou vás taktiež dostane. Nechajte sa unášať hudbou a vychutnajte si ju naplno.


Yamaha DXR 15 – technická špecifikácia:

Typ reproduktora: 15“ 2 pásmový, Bi-amp výkonný reproduktor, typ bass-reflex

Frekvenčný rozsah (-10 dB) 49Hz – 20kHz

Nominálne krytie:

- H 90°

- V 60°

Komponenty:

- LF priemer: 12“, 2,5“ cievka, magnet: ferit

- HF membrána: 1,4“, typ: 1“ kompresný driver, magnet: ferit

FIR-X ladenie (lineárne fázy FIR filtra)

Výkonný výstup: dynamický 1100W (LF: 950W HF: 150W) / kontinuálny 700W (LF: 600W HF: 100W)

Maximálny výstup 133 dB SPL

Konektory:

- Vstup: 1x XLR-3-31

- Vstup 2: 2x phone jack

- Vstup 3: 2x RCA PIN

- THRU: 1x XLR-3-32 (paralelný so vstupom 1)

- Linkový výstup: 1x XLR

Procesory D-CONTOUR: FOH / MAIN, MONITOR, OFF

Požiadavky napájania 100V – 240V, 50Hz/60Hz

Spotreba energie 110W

2x Top a 1x Rear

Príslušenstvo: UB-DXR15 (U-držiak)

Materiál: ABS (matný povrch, čierna farba)

Rozmery (ŠxVxH): 445 x 700 x 380 mm

Hmotnosť 22,5 kg | Pro Audio | DXR-Series Active Speakers

0 1 0 0
YAMAHA DXR 15 | Aktivní kompaktní reproboxy

Alternatívy pre YAMAHA DXR 15

Nie je YAMAHA DXR 15 tovar ktorý jsi hľadal? Skús si vybrať z nami ponúkaných alternatív s podobnými parametry. Vyberať môžeš tiež z ďalšíh tovarov zaradených v kategóriiAktivní kompaktní reproboxy.

HK Audio PR:O 15 X A
549 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 1 ks

Trenčín: 0 ks

YAMAHA DXR 15 | Aktivní kompaktní reproboxy

YAMAHA DXR 15

Dvojpásmový aktívny reprobox / frekvenčný rozsah 49 Hz – 20kHz / dynamický výkonný výstup 1100W (LF: 950W HF: 150W) / spotreba 110W

Odkazy k výrobku YAMAHA DXR 15

YAMAHA DXR 15 | Aktivní kompaktní reproboxy

Komentáre ku tovaru YAMAHA DXR 15

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Yamaha

Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů

a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů

a průmyslových robotů. V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.