ShopRoku 2016 logo

Podporte nás v súťaži ShopRoku a hlasujte pre náš e-shop! Ďakujeme :-)

  • Registrácia

YAMAHA DSR112

YAMAHA DSR112 | Aktivní kompaktní reproboxy - 1
YAMAHA DSR112 | Aktivní kompaktní reproboxy - 2
YAMAHA DSR112 | Aktivní kompaktní reproboxy - 3

YAMAHA DSR112

Značka: YAMAHA Katalógové číslo: DSR112 Záruka: 24 mesiacov
Aktívny reprobox 1300 W / 12“ reproduktor / procesor C-CONTOUR / 1x XLR-3-31 / 1x XLR-3-32 / maximálny vstup 134 dB SPL
999 € vč. DPH
Cena bez DPH: 825,62 €
Pôvodne: 999,63 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Na stiahnutie
Komentáre 
YAMAHA DSR112 | Aktivní kompaktní reproboxy

Popis YAMAHA DSR112

Aktívny reprobox 1300 W / 12“ reproduktor / procesor C-CONTOUR / 1x XLR-3-31 / 1x XLR-3-32 / maximálny vstup 134 dB SPL

Vývoj série DSR od značky Yamaha plne využil pokročilé digitálne technológie, nové rafinované základy a rozsiahle skúsenosti získané v priebehu dlhých rokov vývoja profesionálneho audio zariadenia. Poskytuje ideálnu kombináciu ultra-precízneho 48-bitového spracovania digitálneho zvuku, čím prináša bezkonkurenčný zvuk vo vysokom rozlíšení. Táto rada používa vysoko kvalitný FIR filter, ktorý poskytuje odozvu lineárnej fázy. Prostredníctvom FIR-X tuningu od značky Yamaha dokáže súčasne optimalizovať frekvencie, ale aj fázovú odozvu pri nastavení časovej synchronizácie medzi snímačmi HF a LF. Konečným výsledkom je výborná kvalita zvuku.


Séria DSR využíva presne oddelené AD a DA konvertory s nariadením S/N pomerom a dynamickým obsahom. Analógový signál je prenášaný na duálny kanál, potom je prevedení na digitálny a nakoniec zrátaní vo vnútri procesora. Taktiež táto séria ponúka aj D-CONTOUR mnoho-pásmový procesor, ktorý predstavuje inteligentné snímanie. Za normálnych okolností sa kompresor používa na zvýšenie SPL, čo ovplyvňuje šírku audio pásma a to vedie k pocitu ako keby sme zúžili zvuk. D-Contour pracuje neustále, sleduje výkon, sleduje viac frekvenčných pásiem a prináša dáta do inteligentného systému snímania. Tento systém potom vypočíta optimálne nastavenie ekvalizéra na každé frekvenčné pásmo, čo má za následok maximálnu SPL.


Yamaha do reproboxov vkladá Class-D zosilňovače, ktoré výkonovo ponúkajú až 1300W sily s presnosťou tlmenia pre tesný a ostrý zvuk z ľahkých a kompaktných modulov. Okrem výborných reproduktorov využíva vysoko účinné prepínanie režimu napájania s PFC. Vďaka PFC dokáže reprobox zaistiť stabilnú prevádzku aj v náročných podmienkach. Na to, aby bola zaistená čo najvyššia spoľahlivosť, séria DSR využíva mnoho rovnakých ochranných funkcií ako v profesionálnych výkonných zosilňovačoch špičkovej TXN série. Tieto funkcie chránia všetky aspekty zdroja napájania, napájacie moduly zosilňovača a prevodník tak, aby mohli pracovať na plný výkon a zároveň zabezpečili spoľahlivú prevádzku.


Yamaha DSR112 – technická špecifikácia:

Typ reproduktora: 12“ 2 pásmový, Bi-amp výkonný reproduktor, typ bass-reflex

Frekvenčný rozsah (-10 dB) 55Hz – 20kHz

Frekvenčná odozva (-3dB) 60Hz – 18kHz

Nominálne krytie:

- H 90°

- V 60°

Komponenty:

- LF 12“

- HF 2“ kompresný driver s titánovou membránou

Výstupný výkon 1300W (LF: 850W HF: 450W)

Maximálny výstup 134 dB SPL

Procesor D-CONTOUR (Dynamický Contour)

Konektory:

- Vstup: 1x XLR-3-31 (symetrický)

- Vstup: 1x TRS phone jack (symetrický)

- Výstup: 1x XLR-3-32 (symetrický) paralelný so vstupom

Spotreba energie 100W

FIR-X tuning (lineárny fázový FIR filter) 1.7kHz

Rozmery (ŠxVxH): 370 x 638 x 368 mm

Hmotnosť 21,2 kg | Pro Audio | DSR-Series Active Speakers

0 1 0 0
YAMAHA DSR112 | Aktivní kompaktní reproboxy

YAMAHA DSR112

Aktívny reprobox 1300 W / 12“ reproduktor / procesor C-CONTOUR / 1x XLR-3-31 / 1x XLR-3-32 / maximálny vstup 134 dB SPL

Odkazy k výrobku YAMAHA DSR112

YAMAHA DSR112 | Aktivní kompaktní reproboxy

Komentáre ku tovaru YAMAHA DSR112

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Yamaha

Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů

a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů

a průmyslových robotů. V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.