• Registrácia

YAMAHA CL3

YAMAHA CL3 | Digitálne mixážne pulty - 1
YAMAHA CL3 | Digitálne mixážne pulty - 2
YAMAHA CL3 | Digitálne mixážne pulty - 3
Doprava zadarmo

YAMAHA CL3

Značka: YAMAHA-ca Katalógové číslo: CL-3 Záruka: 24 mesiacov
Digitálny mixpult 64 mono + 8 stereo / 24 mix a 8 matrix zberníc + 1 stereo zbernica / DCA skupina s 16 vstupmi / 8 MUTE skupín
19 180 € vč. DPH
Cena bez DPH: 15 983,33 €
Pôvodne: 23 922,91 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Alternatívy
Na stiahnutie
Komentáre 
YAMAHA CL3 | Digitálne mixážne pulty

Popis YAMAHA CL3

Digitálny mixpult 64 mono + 8 stereo / 24 mix a 8 matrix zberníc + 1 stereo zbernica / DCA skupina s 16 vstupmi / 8 MUTE skupín

Yamaha CL3 digitálny mixážny pult je súčasťou série Yamaha CL, ktorá predstavuje novú úroveň vycibrenosti. Tento mixážny pult ponúka novú skúsenosť v mixovaní, plus zvukovú čistotu so schopnosťou tvarovania zvuku , ktoré dodajú nebývalú tvorivú slobodu. Séria CL stelesňuje vedúci štandard v živom zvuku vo svojej najpokročilejšej, najvýraznejšej forme.


Snaha o dokonalosť sa azda nikdy neskončí a po tejto ceste sa vybrala aj značka Yamaha. Predstavila nám celý rad noviniek, medzi ktoré radíme aj sériu CL. Mixpulty ponúkajú výborný výkon a rôzne využitie pre náročných užívateľov. Yamaha CL série predstavuje novú úroveň vycibrenosti, ponúka zvukovú čistotu a stelesňuje najpokročilejšiu a najvýraznejšiu formu živého zvuku. Mixážne pulty tejto série prirodzene dodávajú zvuku dokonalé „sfarbenie“, pri ktorom môžeme naplno využiť našu kreativitu. Signálové procesory poskytujú najvyššiu kvalitu, vrátane Portico 5033/5043 ekvalizéru a kompresorov, ktoré prináša legendárny výrobca Rupert Neve. Platforma je čistá a prirodzená, takže zvukár môže z tohto zariadenia dostať ideálny zvuk.

Mixpult drží krok a rýchlo sa prispôsobuje dramaticky sa meniacim nárokom na živé vystúpenie. Yamaha CL je taktiež pripravená na bezdrôtové ovládanie a off-line editáciu prostredníctvom Apple iPad-u alebo počítača. Ovládanie je jednoduché a intuitívne, pričom zároveň ponúka rozsiahlu slobodu. Mixpulty používajú protokol DANTE, čo umožňuje rýchly a efektívny prenos dát v systéme. Rada CL ponúka aj I/O rack komponenty. Tieto mixážne pulty nesmú chýbať na žiadnej show, koncerte či vystúpení, pretože prinesú maximálny zvukový zážitok.


Yamaha CL3 - technická špecifikácia:

- Vstupné kanály: 64 mono, 8 stereo

- Mix/Matrix zbernice: 24 mix / 8 matrix (vstup do Matrix je podporovaný) + 1 stereo zbernica

- 8 analógových vstupov

- 8 analógových výstupov

- Primárne / sekundárne Dante In/Out

- 1 digitálny výstup (AES/EBU)

- GPI 5 vstupov / 5 výstupov (CL V1.11 alebo neskorší)

- DCA skupina s 16 vstupmi (Výstup DCA a DCA Roll-Out podporovaný v CL V2.0 alebo neskorší)

- 8 MUTE skupín

- Montovateľné zariadenia: RND Portico5033, RND Portico5043, U76, Opt-2A, EQ-1A, Dynamic EQ, Buss Comp 369 (CL V3.0 alebo neskorší)

- Montovateľné efekty: Effect / 31 pásmový GEQ / Flex15GEQ / 8 pásmový PEQ (CL V3.0 alebo neskorší)

- Umiestnenie faderov: 16-faderov v ľavej sekcii, 8 v centralogic sekcii a 2-fadery v master sekcii

- Držiak z nerezovej ocele pre iPad

- Možnosť pripojiť Meter bridge

- Rozmery (ŠxVxH) 839 x 299 x 667 mm

- Hmotnosť 29 kg


V prípade záujmu, respektíve konzultácie, volajte produktovému špecialistovi Yamaha CA - 0948 612 002 alebo napíšte na email marian@musicdata.sk. | Commercial Audio | CL DIGITAL MIXING CONSOLE

YAMAHA CL3 | Digitálne mixážne pulty

Alternatívy pre YAMAHA CL3

Nie je YAMAHA CL3 tovar ktorý ste hľadal? Skúste si vybrať z nami ponúkaných alternatív s podobnými parametry. Vyberať môžete tiež z ďalšíh tovarov zaradených v kategóriiDigitálne mixážne pulty.

YAMAHA CL1
14 670 € Nie je skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 0 ks

Trenčín: 0 ks

YAMAHA CL5
24 960 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 2 ks

Trenčín: 0 ks

YAMAHA CL3 | Digitálne mixážne pulty

YAMAHA CL3

Digitálny mixpult 64 mono + 8 stereo / 24 mix a 8 matrix zberníc + 1 stereo zbernica / DCA skupina s 16 vstupmi / 8 MUTE skupín

Odkazy k výrobku YAMAHA CL3

YAMAHA CL3 | Digitálne mixážne pulty

Komentáre ku tovaru YAMAHA CL3

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".