• Registrácia

YAMAHA C215V

YAMAHA C215V | Kompaktní reproboxy - 1

YAMAHA C215V

Značka: YAMAHA Katalógové číslo: C215V Záruka: 24 mesiacov
Pasívny reprobox / 2 pásmový bass-reflex reproduktor / SPL citlivosť 99 dB / NOISE 500W / PGM 1000W / PEAK 2000W
955 € vč. DPH
Cena bez DPH: 795,83 €
Pôvodne: 1 215,04 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Na stiahnutie
Komentáre 
YAMAHA C215V | Kompaktní reproboxy

Popis YAMAHA C215V

Pasívny reprobox / 2 pásmový bass-reflex reproduktor / SPL citlivosť 99 dB / NOISE 500W / PGM 1000W / PEAK 2000W

Jeden z najlepších pasívnych reproduktorov na planéte Zem !!!


Koncertné reproduktory tejto série získali výborný ohlas po celom svete. Boli vyrobené a vyvinuté v USA. Nová séria Mark V predstavuje kompletný redizajn predchádzajúcej IV série týchto koncertných reproduktorov pridaním front-of-house modelov, troch subwooferov a troch modelov monitoru. Zachováva vynikajúcu presnosť, ohromí výborným zvukom a predstavuje novú úroveň výkonu.


Concert Club V reproduktory s prefixom C sú nastriekané elastomerom . Sú navrhnuté ako alternatíva verzie S, čiže sa hodia do akéhokoľvek interiéru. Oceľové mreže sú lemované akusticky priehľadným materiálom a vytvárajú tým nenápadný vzhľad. Táto séria poskytuje duálne phone jacky, duálne konektory SpeakonTM pre vstup a paralelné pripojenie. Vysoko-výkonný PA systém dokáže pripojiť dvojicu reproduktorov do EMX série mixpultov. Ak tieto odposluchy spojíte s výkonnými zosilňovačmi rady P a mixážnymi pultami rady MG, budete mať možnosť pridať monitorovacie reproduktory a subwoofer pre vytvorenie univerzálne živého zvukového systému.


Táto séria je celosvetovo uznávaná za svoj vynikajúci zvuk a dlhú životnosť. Stáva sa štandardom pre audio kvalitu a spoľahlivosť. Starostlivý výber dielov, komponentov a drevených skríň dodali robustnú zvukovú prítomnosť, ktorá svojim výkonom vytvorila novú úroveň kvality zvuku.


Klasický nenáročný dizajn robí tieto reproduktory prakticky nadčasové. Mierne zaoblená predná maska tak zvyšuje štýl a trvanlivosť. Séria CMV má veľké kovové úchyty pre lepšiu presnosť a kobercovú úpravu proti šmýkaniu. Tieto odposluchy sú vybavené ochranným obvodom, ktorý zabraňuje nadmernému vstupu výškových tónov vzhľadom k akustickej spätnej väzbe. Vychutnajte si ten najlepší zvuk na pódiu.


Yamaha C215V– technická špecifikácia:

2 pásmový bass-reflex reproduktor

Frekvenčný rozsah (-10 dB) 42Hz – 16kHz

Nominálne krytie:

- H 90°

- V 40°

Nominálna impedancia 8 ohmov

Stanovenie výkonu:

- NOISE 500W

- PGM 1000W

- PEAK 2000W

SPL citlivosť 99 dB

Komponenty

- LF 15“

- HF Horn + 2“ cievkový driver

Rozmery (ŠxVxH): 491 x 1163 x 593 mm

Hmotnosť 47,5 kg | Pro Audio | Club V Series C-Version - Sprayed finish

0 1 0 0
YAMAHA C215V | Kompaktní reproboxy

YAMAHA C215V

Pasívny reprobox / 2 pásmový bass-reflex reproduktor / SPL citlivosť 99 dB / NOISE 500W / PGM 1000W / PEAK 2000W

Odkazy k výrobku YAMAHA C215V

YAMAHA C215V | Kompaktní reproboxy

Komentáre ku tovaru YAMAHA C215V

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Yamaha

Od roku 1887, kdy začala vyrábět jazýčkové varhany, se společnost Yamaha v Japonsku (pak Nippon Gakki Co., Ltd.) stala největšími světovými výrobci mnoha řad hudebních nástrojů

a vedoucím producentem audio/video produktů, polovodičů a dalších počítačových součástek, sportovních potřeb, domácích spotřebičů a nábytku, speciálních kovů, obráběcích strojů

a průmyslových robotů. V roce 1966 byla založena Hudební nadace Yamaha, což nastartovalo spoustu hudebních aktivit po celém světě, včetně Hudebních škol Yamaha a programu Junior Original Concert. Silný závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání a popularizovat hudbu - to jsou jedny z nejdůležitějších prvků, které odlišují společnost Yamaha od svých konkurentů.