• Registrácia

Westone W50

Westone W50 | Špunty - 1
Westone W50 | Špunty - 2
Skladom

Westone W50

Značka: Westone Katalógové číslo: WESTONE-W50 Záruka: 24 mesiacov
Weston W50 sú slúchadlá vybavené systémom piatich meničov s bezkonkurenčným zvukom.
647 € vč. DPH
Cena bez DPH: 539,17 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Parametre
Komentáre 
Westone W50 | Špunty

Popis Westone W50

Weston W50 sú slúchadlá vybavené systémom piatich meničov s bezkonkurenčným zvukom.

Weston W50 sú slúchadlá vybavené systémom piatich meničov s bezkonkurenčným zvukom, so silným meničom nízkych frekvencií, duálny menič stredných a vysokých frekvencií, aby bol výsledný zvuk hladký a vyrovnaný vo všetkých frekvenciách. Odporúčajú sa pre osobné audio a video zariadenia.Slúchadlá sú navrhnuté a zmontované v USA. Starostlivo postavený tím pracovníkov a laboratórnych technikov so sídlom v USA vytvoril tento model slúchadiel, výrobky Weston vykazujú úroveň remeselného spracovania, ktorá skutočne stelesňuje americkú bohatú históriu handmade umenia. Nový model prináša technológie zo zákazkovej série ES. Inovované meniče s špeciálne tvarovanou ozvučnicou pre čistotou a dokonalosť reprodukcie.Slúchadlá využívajú technológiu piatich nezávislých meničov a prinášajú poslucháčovi posluchový zážitok nových rozmerov. Meniče - 2x výškový - 2x stredový - 1x basový - Citlivosť 118dB - Frekvenčný rozsah: 20 Hz - 20 kHz - Impedancia: 25 ohm | Sluchátka
Sluchátka z vlastních otisků uší, nejvyšší možná kvalita! Možnost ruzných barevných provedení, motivů.
| W Series Audiofilská sluchátka pro mobilní telefony a osobní přehrávače. Perfektní ergonomie a design. Pasivní útlum -25dB, odnímatelný kabel.
Parametr Hodnota
Konstrukce Uzavřená
Výměnné náušníky Ano
Odnímatelný kabel Ano
Mikrofon a ovladač Ano
Rozsah od (Hz) 20
Rozsah do (kHz) 20
citlivost (dB) 118
Impedance (Ohm) 25
Použití Do uší
Uložení Špunty - Intraaurální
Westone W50 | Špunty

Komentáre ku tovaru Westone W50

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Westone

Firma Westone je americký výrobce profesionálních sluchátek pro IEM monitoring systémy a osobní přehrávače. Firma začínala v malém rodinném domě ve Skalnatých horách a postupem času se rozrostla ve společnost s jedinečnou kulturou, posláním a vizí. Skutečným testem práce firmy Westone je přijetí umělci a zvukovými techniky. Westone je výrobce In-Ear monitoring sluchátek a ochrany sluchu pro mnohé top jména hudebního průmyslu včetně následujících - Bryan Adams, Aerosmith, Bon Jovi, David Bowie, Depeche Mode, Eminem, Guns and Roses nebo Kiss.

Zobraziť produkty od Westone