• Registrácia

ULTRASONE SIGNATURE PRO

ULTRASONE SIGNATURE PRO | High-End slúchadlá - 1
ULTRASONE SIGNATURE PRO | High-End slúchadlá - 2
ULTRASONE SIGNATURE PRO | High-End slúchadlá - 3
Skladom sleva 6 %

ULTRASONE SIGNATURE PRO

Značka: ULTRASONE Katalógové číslo: Signature_PRO Záruka: 24 mesiacov
Dynamické uzatvorené slúchadlá s technológiou S-Logic Plus a ULE.
849 € vč. DPH
Cena bez DPH: 707,50 €
Pôvodne: 907,04 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 2 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Parametre
Komentáre 
ULTRASONE SIGNATURE PRO | High-End slúchadlá

Popis ULTRASONE SIGNATURE PRO

Dynamické uzatvorené slúchadlá s technológiou S-Logic Plus a ULE.

Vystavený předváděcí model!Tieto slúchadlá sú revolučné vo svete profi slúchadiel poskytujú doposiaľ nevidenú kvalitu zvuku. Tento model je výsledkom dlhoročnej práce a skúseností. Slúchadlá sú určené pre hudobníkov, zvukárov a spevákov s možným použitím v štúdiu alebo na bežné počúvanie. Slúchadlá sú vyrobené len z vyberaných a testovaných materiálov, zaručujú tak vysokú odolnosť, kvalitu zvuku a pohodlnosť. Tieto slúchadlá ponúkajú patentovanú technológiu ultranízkych emisií Ultrasone ULE, ktorá zabezpečuje 98% ochranu pred elektro-magnetickým žiarením.S-Logic® Plus je najnovšou inováciou technológie S-Logic® . S-Logic® Plus je špičkový pokrok technológie S-Logic® a je súčasťou modelov slúchadiel edície PRO, HFI a DJ. Táto dômyselná technológia kombinovaná presným tlmením mikro akustickou penou, vyrovnávacou doskou a priestorovými vlastnosťami je doplnená optimálnym spôsobom. Akusticky navrhnuté náušníky a výsledok ich dolaďovania zabezpečujú neutrálny zvukový dojem s živším vnímaní hlasov a nástrojov. Technológia S-Logic® zabezpečuje dokonalý, priestorový a otvorený zvuk. Poslucháč vníma vzdialenosť a smer zvuku .Technická špecifikácia:- Prevedenie: dynamické uzavreté- Technológia S-Logic® Plus- Technológia ULE- Frekvenčný rozsah: 8 – 42000Hz- Impedancia: 32?- Magnet: NdFeB- Citlivosť: 98dB- Hmotnosť: 300gPríslušenstvo:- 3m dlhý kábel 6,3mm jack NEUTRIK- 1,5m dlhý kábel 3,5mm uhlový jack NEUTRIK- Prepravný obal | Sluchátka Profesionální sluchátka pro mistry zvuku, DJ, Audiofily. | SIGNATURE PRO
Řada Signature PRO je výhradně určená a vybavené pro profesionální audio sektor jako jsou zvukaři, muzikanti a studiové aplikace.
0 1 0 0
Parametr Hodnota
Výměnné náušníky Ano
Uložení Okolo uší - Circumaurální
Odnímatelný kabel Ano
Konstrukce Uzavřená
Použití Profesionální
Impedance (Ohm) 32
Rozsah do (kHz) 46
Rozsah od (Hz) 8
citlivost (dB) 98
Mikrofon a ovladač Ne
ULTRASONE SIGNATURE PRO | High-End slúchadlá

Komentáre ku tovaru ULTRASONE SIGNATURE PRO

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Ultrasone

Společnost Ultrasone založená v roce 1993 postavila jméno své značky na vysoce kvalitních produktech určených pro náročné zákazníky. Společnost Ultrasone je autorem celé řady inovací, požádala o více než 60 patentů a ve svých sluchátkách uplatňuje jedinečné aspekty ochrany zdraví.