• Registrácia

ULTRASONE EDITION M

ULTRASONE EDITION M | Darčeky pre náročných - 1
ULTRASONE EDITION M | Darčeky pre náročných - 2
ULTRASONE EDITION M | Darčeky pre náročných - 3

ULTRASONE EDITION M

Značka: ULTRASONE Katalógové číslo: EDITION-M Záruka: 24 mesiacov
Kvalitné uzaveté dynamycké slúchadlá.
888,52 € vč. DPH
Cena bez DPH: 740,43 €
Pôvodne: 888,52 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Parametre
Komentáre 
ULTRASONE EDITION M | Darčeky pre náročných

Popis ULTRASONE EDITION M

Kvalitné uzaveté dynamycké slúchadlá.

Kúsok zo série Edition model M je prenosný model s luxusným dizajnom doplneným o kvalitný zvuk. Tento model je ručne vyrábaný v Nemecku. Ako u všetkých slúchadiel Ultrasone v sérii Edition materiály boli dôkladne vyberané a testované. Slúchadlá presne sadnú každému tvaru hlavy, vďaka ergonomicky tvarovaným náušníkovým vankúšom taktiež sadnú človeku s každou veľkosťou uší.U tohto modelu je zaistený elegantný dizajn, vďaka špeciálne vyvinutým vankúšom maximálne pohodlie a dokonalá izolácia okolitého hluku tým pádom aj vaša maximálna kvalita zvuku.Tieto slúchadlá ponúkajú patentovanú technológiu ultranízkych emisií Ultrasone ULE, ktorá zabezpečuje 98% ochranu pred elektro-magnetickým žiarením.S-Logic® Plus je najnovšou inováciou technológie S-Logic® . S-Logic® Plus je špičkový pokrok technológie S-Logic® a je súčasťou modelov slúchadiel edície PRO, HFI a DJ. Táto dômyselná technológia kombinovaná presným tlmením mikro akustickou penou, vyrovnávacou doskou a priestorovými vlastnosťami je doplnená optimálnym spôsobom. Akusticky navrhnuté náušníky a výsledok ich dolaďovania zabezpečujú neutrálny zvukový dojem s živším vnímaní hlasov a nástrojov. Technológia S-Logic® zabezpečuje dokonalý, priestorový a otvorený zvuk. Poslucháč vníma vzdialenosť a smer zvuku .Technická špecifikácia:- Prevedenie: dynamické uzavreté- Technológia S-Logic® Plus- Technológia ULE- Frekvenčný rozsah: 10 – 38000Hz- Impedancia: 40?- Magnet: NdFeB- Citlivosť: 99dB- Hmotnosť: 146gPríslušenstvo:- Čistiaca handrička z mikrovlákna -vysokokvalitný prepravný obal | Sluchátka Profesionální sluchátka pro mistry zvuku, DJ, Audiofily. | EDITION
Řada High-Endových audiofilských sluchátek vyrobených ručně v Německu z nejkvalitnější materiálů. Jedinečný design a luxusní poslech.
Parametr Hodnota
citlivost (dB) 99
Rozsah od (Hz) 10
Rozsah do (kHz) 38
Impedance (Ohm) 40
Použití Audiofilní
Odnímatelný kabel Ano
Konstrukce Uzavřená
Mikrofon a ovladač Ano
Uložení Na uši - Supraaurální
Výměnné náušníky Ne
ULTRASONE EDITION M | Darčeky pre náročných

Komentáre ku tovaru ULTRASONE EDITION M

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Ultrasone

Společnost Ultrasone založená v roce 1993 postavila jméno své značky na vysoce kvalitních produktech určených pro náročné zákazníky. Společnost Ultrasone je autorem celé řady inovací, požádala o více než 60 patentů a ve svých sluchátkách uplatňuje jedinečné aspekty ochrany zdraví.