• Registrácia

ULTRASONE EDITION 8 RUTHENIUM

ULTRASONE EDITION 8 RUTHENIUM | Darčeky pre náročných - 1
ULTRASONE EDITION 8 RUTHENIUM | Darčeky pre náročných - 2
ULTRASONE EDITION 8 RUTHENIUM | Darčeky pre náročných - 3
Skladom

ULTRASONE EDITION 8 RUTHENIUM

Značka: ULTRASONE Katalógové číslo: EDITION-8RUTHENIUM Záruka: 24 mesiacov
ULTRASONE EDITION 8 RUTHENIUM- Luxus pre všetky zmysli.
1 139 € vč. DPH
Cena bez DPH: 949,17 €
Pôvodne s DPH: 1 329,26 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Videá
Parametre
Alternatívy
Komentáre 
ULTRASONE EDITION 8 RUTHENIUM | Darčeky pre náročných

Popis ULTRASONE EDITION 8 RUTHENIUM

ULTRASONE EDITION 8 RUTHENIUM- Luxus pre všetky zmysli.

Slúchadlá Ultrasone Edition 8 Ruthenium sú ručne vyrábané s najväčšou precíznosťou a len z testovaných materiálov. Slúchadlá sadnú každému. Vývojári si dali záležať na výslednom dizajne , kvalite zvuku a pohodlí užívateľa .Slúchadlá zaujmú svojím dizajnom. Výrobcovia zvolili elegantnú farbu ruténia. Slúchadlá sa stanú ihneď vaším dizajnovým doplnkom. Sú vyvinuté tak aby bolo pohodlné mať slúchadlá nasadené dlhý čas. Vďaka technológii S-Logic® Plus sa ihneď po nasadení ponoríte priamo do koncertnej sály. Pre správnu funkciu ovládania je pripravená aplikácia zdarma na stiahnutie na Google Play. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ultrasone.iq Tieto slúchadlá ponúkajú patentovanú technológiu ultranízkych emisií Ultrasone ULE, ktorá zabezpečuje 98% ochranu pred elektro-magnetickým žiarením. S-Logic® Plus je najnovšou inováciou technológie S-Logic® . S-Logic® Plus je špičkový pokrok technológie S-Logic® a je súčasťou modelov slúchadiel edície PRO, HFI a DJ. Táto dômyselná technológia kombinovaná presným tlmením mikro akustickou penou, vyrovnávacou doskou a priestorovými vlastnosťami je doplnená optimálnym spôsobom. Akusticky navrhnuté náušníky a výsledok ich dolaďovania zabezpečujú neutrálny zvukový dojem s živším vnímaní hlasov a nástrojov. Technológia S-Logic® zabezpečuje dokonalý, priestorový a otvorený zvuk. Poslucháč vníma vzdialenosť a smer zvuku . Technická špecifikácia: - Prevedenie: dynamické uzavreté - Technológia S-Logic® Plus - Technológia ULE - Frekvenčný rozsah: 6 – 42000Hz - Impedancia: 30? - Citlivosť: 96dB - Hmotnosť: 260g Príslušenstvo: - Redukcia 3,5/6,3mm jack - 1,2m dlhý kábel s ovládačom a mikrofónom 3,5mm jack - 4m dlhý predlžovací kábel. - Čistiaca handrička z mikrovlákna - Exkluzívny kožený prepravný obal | Sluchátka Profesionální sluchátka pro mistry zvuku, DJ, Audiofily. | EDITION
Řada High-Endových audiofilských sluchátek vyrobených ručně v Německu z nejkvalitnější materiálů. Jedinečný design a luxusní poslech.
ULTRASONE EDITION 8 RUTHENIUM | Darčeky pre náročných

Videá k ULTRASONE EDITION 8 RUTHENIUM

ULTRASONE EDITION 8 RUTHENIUM- Luxus pre všetky zmysli.

Parametr Hodnota
Uložení Okolo uší - Circumaurální
Výměnné náušníky Ne
Mikrofon a ovladač Ne
Konstrukce Uzavřená
Odnímatelný kabel Ne
Použití Audiofilní
Impedance (Ohm) 30
Rozsah do (kHz) 42
Rozsah od (Hz) 6
citlivost (dB) 96
ULTRASONE EDITION 8 RUTHENIUM | Darčeky pre náročných

Alternatívy pre ULTRASONE EDITION 8 RUTHENIUM

Nie je ULTRASONE EDITION 8 RUTHENIUM tovar ktorý ste hľadal? Skúste si vybrať z nami ponúkaných alternatív s podobnými parametry. Vyberať môžete tiež z ďalšíh tovarov zaradených v kategóriiDarčeky pre náročných.

ULTRASONE EDITION 8 PALLADIUM
1 289 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 1 ks

Trenčín: 0 ks

ULTRASONE EDITION 8 ROMEO
1 399 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 1 ks

Trenčín: 0 ks

ULTRASONE EDITION 8 JULIA
1 461,11 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 1 ks

Trenčín: 0 ks

ULTRASONE EDITION 8 RUTHENIUM | Darčeky pre náročných

Komentáre ku tovaru ULTRASONE EDITION 8 RUTHENIUM

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Ultrasone

Společnost Ultrasone založená v roce 1993 postavila jméno své značky na vysoce kvalitních produktech určených pro náročné zákazníky. Společnost Ultrasone je autorem celé řady inovací, požádala o více než 60 patentů a ve svých sluchátkách uplatňuje jedinečné aspekty ochrany zdraví.

Zobraziť produkty od ULTRASONE