• Registrácia

ULTRASONE EDITION 8 CARBON

ULTRASONE EDITION 8 CARBON | Uzavřená High-end sluchátka - 1
ULTRASONE EDITION 8 CARBON | Uzavřená High-end sluchátka - 2
ULTRASONE EDITION 8 CARBON | Uzavřená High-end sluchátka - 3
ULTRASONE EDITION 8 CARBON | Uzavřená High-end sluchátka - 4
ULTRASONE EDITION 8 CARBON | Uzavřená High-end sluchátka - 5
Skladom sleva 39 %

ULTRASONE EDITION 8 CARBON

Značka: ULTRASONE Katalógové číslo: Edition-8-Carbon Záruka: 24 mesiacov
ULTRASONE EDITION 8 CARBON sú slúchadlá vyrábané ručne z kvalitných materiálov.
1 036,67 € vč. DPH
Cena bez DPH: 863,89 €
Pôvodne: 1 684,81 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Parametre
Komentáre 
ULTRASONE EDITION 8 CARBON | Uzavřená High-end sluchátka

Popis ULTRASONE EDITION 8 CARBON

ULTRASONE EDITION 8 CARBON sú slúchadlá vyrábané ručne z kvalitných materiálov.

Slúchadlá Ultrasone Edition 8 Carbon sú ručne vyrábané s najväčšou precíznosťou a len z testovaných materiálov. Slúchadlá sadnú každému. Vývojári si dali záležať na výslednom dizajne , kvalite zvuku a pohodlí užívateľa .Slúchadlá zaujmú svojím dizajnom. Výrobcovia zvolili elegantnú sivú farbu a karbónové prvky. Slúchadlá sa stanú ihneď vaším dizajnovým doplnkom. Sú vyvinuté tak aby bolo pohodlné mať slúchadlá nasadené dlhý čas. Vďaka technológii S-Logic® Plus sa ihneď po nasadení ponoríte priamo do koncertnej sály. Pre správnu funkciu ovládania je pripravená aplikácia zdarma na stiahnutie na Google Play.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ultrasone.iqTieto slúchadlá ponúkajú patentovanú technológiu ultranízkych emisií Ultrasone ULE, ktorá zabezpečuje 98% ochranu pred elektro-magnetickým žiarením.S-Logic® Plus je najnovšou inováciou technológie S-Logic® . S-Logic® Plus je špičkový pokrok technológie S-Logic® a je súčasťou modelov slúchadiel edície PRO, HFI a DJ. Táto dômyselná technológia kombinovaná presným tlmením mikro akustickou penou, vyrovnávacou doskou a priestorovými vlastnosťami je doplnená optimálnym spôsobom. Akusticky navrhnuté náušníky a výsledok ich dolaďovania zabezpečujú neutrálny zvukový dojem s živším vnímaní hlasov a nástrojov. Technológia S-Logic® zabezpečuje dokonalý, priestorový a otvorený zvuk. Poslucháč vníma vzdialenosť a smer zvuku .Technická špecifikácia:- Prevedenie: dynamické uzavreté- Technológia S-Logic® Plus - Technológia ULE - Frekvenčný rozsah: 6 – 42000Hz - Impedancia: 30? - Citlivosť: 96dB - Hmotnosť: 260gPríslušenstvo: - Redukcia 3,5/6,3mm jack - 1,2m dlhý kábel s ovládačom a mikrofónom 3,5mm jack - 4m dlhý predlžovací kábel. - Čistiaca handrička z mikrovlákna- Exkluzívny kožený prepravný obal | Sluchátka Profesionální sluchátka pro mistry zvuku, DJ, Audiofily. | EDITION
Řada High-Endových audiofilských sluchátek vyrobených ručně v Německu z nejkvalitnější materiálů. Jedinečný design a luxusní poslech.
Parametr Hodnota
Výměnné náušníky Ne
Uložení Okolo uší - Circumaurální
Mikrofon a ovladač Ano
Konstrukce Uzavřená
Odnímatelný kabel Ano
Použití Audiofilní
Impedance (Ohm) 30
Rozsah do (kHz) 42
Rozsah od (Hz) 6
citlivost (dB) 96
ULTRASONE EDITION 8 CARBON | Uzavřená High-end sluchátka

Komentáre ku tovaru ULTRASONE EDITION 8 CARBON

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Ultrasone

Společnost Ultrasone založená v roce 1993 postavila jméno své značky na vysoce kvalitních produktech určených pro náročné zákazníky. Společnost Ultrasone je autorem celé řady inovací, požádala o více než 60 patentů a ve svých sluchátkách uplatňuje jedinečné aspekty ochrany zdraví.