• Registrácia

ULTRASONE EDITION 5

ULTRASONE EDITION 5 | Uzavřená High-end sluchátka - 1
ULTRASONE EDITION 5 | Uzavřená High-end sluchátka - 2
ULTRASONE EDITION 5 | Uzavřená High-end sluchátka - 3
ULTRASONE EDITION 5 | Uzavřená High-end sluchátka - 4
ULTRASONE EDITION 5 | Uzavřená High-end sluchátka - 5
ULTRASONE EDITION 5 | Uzavřená High-end sluchátka - 6
ULTRASONE EDITION 5 | Uzavřená High-end sluchátka - 7
ULTRASONE EDITION 5 | Uzavřená High-end sluchátka - 8
Skladom Doprava zadarmo

ULTRASONE EDITION 5

Značka: ULTRASONE Katalógové číslo: EDITION5 Záruka: 24 mesiacov
ULTRASONE EDITION 5 slúchadlá s výborným dizajnom a kvalitným zvukom.
3 499 € vč. DPH
Cena bez DPH: 2 915,83 €
Pôvodne: 2 018,15 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Parametre
Komentáre 
ULTRASONE EDITION 5 | Uzavřená High-end sluchátka

Popis ULTRASONE EDITION 5

ULTRASONE EDITION 5 slúchadlá s výborným dizajnom a kvalitným zvukom.

Slúchadlá Edition 5 sú špičkou vo svojej kategórii. Dizajn dreva dodáva celým slúchadlám nádych luxusu. Dopĺňa do robustnosť hliníka y ktorého sú vyrobené časti slúchadiel. S kvalitou zvuku ktorý ponúkajú sú vhodné aj do štúdia. Môžu si ich dopriať či už zvukári alebo hudobníci. Výrobcovia garantujú maximálne pohodlie aj po hodinách s nasadenými slúchadlami. Pohodlie zabezpečujú ergonomické vankúše na náušníkoch. Tieto slúchadlá ponúkajú patentovanú technológiu ultranízkych emisií Ultrasone ULE, ktorá zabezpečuje 98% ochranu pred elektro-magnetickým žiarením.S-Logic® Plus je najnovšou inováciou technológie S-Logic® . S-Logic® Plus je špičkový pokrok technológie S-Logic® a je súčasťou modelov slúchadiel edície PRO, HFI a DJ. Táto dômyselná technológia kombinovaná presným tlmením mikro akustickou penou, vyrovnávacou doskou a priestorovými vlastnosťami je doplnená optimálnym spôsobom. Akusticky navrhnuté náušníky a výsledok ich dolaďovania zabezpečujú neutrálny zvukový dojem s živším vnímaní hlasov a nástrojov. Technológia S-Logic® zabezpečuje dokonalý, priestorový a otvorený zvuk. Poslucháč vníma vzdialenosť a smer zvuku .Technická špecifikácia:- Prevedenie: dynamické uzavreté- Technológia S-Logic® Plus- Technológia ULE- Frekvenčný rozsah: 5 – 46000Hz- Impedancia: 32?- Citlivosť: 96dB- Hmotnosť: 280g- Ručne vyrobený v NemeckuPríslušenstvo:- Redukcia 3,5/6,3mm jack - 1,2m dlhý kábel s ovládačom a mikrofónom 3,5mm jack - 4m dlhý predlžovací kábel. - Čistiaca handrička z mikrovlákna- Exkluzívny kožený prepravný obal | Sluchátka Profesionální sluchátka pro mistry zvuku, DJ, Audiofily. | EDITION
Řada High-Endových audiofilských sluchátek vyrobených ručně v Německu z nejkvalitnější materiálů. Jedinečný design a luxusní poslech.
0 1 0 0
Parametr Hodnota
citlivost (dB) 96
Rozsah od (Hz) 5
Rozsah do (kHz) 46
Impedance (Ohm) 32
Použití Audiofilní
Odnímatelný kabel Ne
Konstrukce Uzavřená
Uložení Okolo uší - Circumaurální
Výměnné náušníky Ne
Mikrofon a ovladač Ne
ULTRASONE EDITION 5 | Uzavřená High-end sluchátka

Komentáre ku tovaru ULTRASONE EDITION 5

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Ultrasone

Společnost Ultrasone založená v roce 1993 postavila jméno své značky na vysoce kvalitních produktech určených pro náročné zákazníky. Společnost Ultrasone je autorem celé řady inovací, požádala o více než 60 patentů a ve svých sluchátkách uplatňuje jedinečné aspekty ochrany zdraví.