• Registrácia

ULTRASONE EDITION 12

ULTRASONE EDITION 12 | Darčeky pre náročných - 1
ULTRASONE EDITION 12 | Darčeky pre náročných - 2
ULTRASONE EDITION 12 | Darčeky pre náročných - 3
ULTRASONE EDITION 12 | Darčeky pre náročných - 4
ULTRASONE EDITION 12 | Darčeky pre náročných - 5
Skladom Výprodej -47 %

ULTRASONE EDITION 12

Značka: ULTRASONE Katalógové číslo: EDITION12 Záruka: 24 mesiacov
High-End otvorené dynamické slúchadlá.
760 € vč. DPH
Cena bez DPH: 633,33 €
Pôvodne: 1 425,56 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Videá
Parametre
Komentáre 
ULTRASONE EDITION 12 | Darčeky pre náročných

Popis ULTRASONE EDITION 12

High-End otvorené dynamické slúchadlá.

Slúchadlá ULTRASONE Edition 12 ponúkajú špičkovú kvalitu zvuku. Tieto slúchadlá majú prepracovaný otvorený systém. Ako ostatné modely série Edition aj slúchadlá Edition 12 poskytujú pomocou špičkového systému profesionálny priestorový zvuk.Vďaka technológii S-Logic® Plus sa ihneď po nasadení ponoríte priamo do koncertnej sály. Dizajnéri si dali na dizajne tohto modelu záležať. Inšpirovali sa eleganciou motýľa. Celé slúchadlá pôsobia elegantným dojmom. Tieto slúchadlá ponúkajú patentovanú technológiu ultranízkych emisií Ultrasone ULE, ktorá zabezpečuje 98% ochranu pred elektro-magnetickým žiarením. S-Logic® Plus je najnovšou inováciou technológie S-Logic® . S-Logic® Plus je špičkový pokrok technológie S-Logic® a je súčasťou modelov slúchadiel edície PRO, HFI a DJ. Táto dômyselná technológia kombinovaná presným tlmením mikro akustickou penou, vyrovnávacou doskou a priestorovými vlastnosťami je doplnená optimálnym spôsobom. Akusticky navrhnuté náušníky a výsledok ich dolaďovania zabezpečujú neutrálny zvukový dojem s živším vnímaní hlasov a nástrojov. Technológia S-Logic® zabezpečuje dokonalý, priestorový a otvorený zvuk. Poslucháč vníma vzdialenosť a smer zvuku . Technická špecifikácia: - Prevedenie: dynamické otvorené - Technológia S-Logic® Plus - Technológia ULE - Frekvenčný rozsah: 6 – 42000Hz - Impedancia: 30? - Citlivosť: 99dB - Hmotnosť: 282g - Ručne vyrobené v Nemecku Príslušenstvo: - sivá čistiaca handrička s logom ULTRASONE | Sluchátka Profesionální sluchátka pro mistry zvuku, DJ, Audiofily. | EDITION
Řada High-Endových audiofilských sluchátek vyrobených ručně v Německu z nejkvalitnější materiálů. Jedinečný design a luxusní poslech.
ULTRASONE EDITION 12 | Darčeky pre náročných

Videá k ULTRASONE EDITION 12

High-End otvorené dynamické slúchadlá.

Parametr Hodnota
Uložení Okolo uší - Circumaurální
Výměnné náušníky Ne
Mikrofon a ovladač Ne
Konstrukce Otevřená
Odnímatelný kabel Ne
Použití Audiofilní
Impedance (Ohm) 40
Rozsah do (kHz) 42
Rozsah od (Hz) 6
citlivost (dB) 99
ULTRASONE EDITION 12 | Darčeky pre náročných

Komentáre ku tovaru ULTRASONE EDITION 12

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Ultrasone

Společnost Ultrasone založená v roce 1993 postavila jméno své značky na vysoce kvalitních produktech určených pro náročné zákazníky. Společnost Ultrasone je autorem celé řady inovací, požádala o více než 60 patentů a ve svých sluchátkách uplatňuje jedinečné aspekty ochrany zdraví.

Zobraziť produkty od ULTRASONE