• Registrácia

ULTRASONE EDITION 10

ULTRASONE EDITION 10 | Darčeky pre náročných - 1
ULTRASONE EDITION 10 | Darčeky pre náročných - 2
ULTRASONE EDITION 10 | Darčeky pre náročných - 3
ULTRASONE EDITION 10 | Darčeky pre náročných - 4
ULTRASONE EDITION 10 | Darčeky pre náročných - 5
ULTRASONE EDITION 10 | Darčeky pre náročných - 6
Skladom

ULTRASONE EDITION 10

Značka: ULTRASONE Katalógové číslo: EDITION-10 Záruka: 24 mesiacov
ULTRASONE EDITION 10- kvalitný výrobok vyrábaný ručne v Bavorskom závode.
1 754,99 € vč. DPH
Cena bez DPH: 1 462,49 €
Pôvodne: 2 018,15 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Parametre
Komentáre 
ULTRASONE EDITION 10 | Darčeky pre náročných

Popis ULTRASONE EDITION 10

ULTRASONE EDITION 10- kvalitný výrobok vyrábaný ručne v Bavorskom závode.

Slúchadlá Edition 10 sú špičkou vo svojej kategórii. Dizajn dreva a drevené prvky dodávajú celým slúchadlám nádych luxusu. Dopĺňa do robustnosť hliníka y ktorého sú vyrobené časti slúchadiel. S kvalitou zvuku ktorý ponúkajú sú vhodné aj do štúdia. Môžu si ich dopriať či už zvukári alebo hudobníci. Výrobcovia garantujú maximálne pohodlie aj po hodinách s nasadenými slúchadlami. Pohodlie zabezpečujú ergonomické vankúše na náušníkoch. Náušníky sú vyrobené z kože, čím ešte znásobujú luxusný dizajn.Tieto slúchadlá ponúkajú patentovanú technológiu ultranízkych emisií Ultrasone ULE, ktorá zabezpečuje 98% ochranu pred elektro-magnetickým žiarením.S-Logic® Plus je najnovšou inováciou technológie S-Logic® . S-Logic® Plus je špičkový pokrok technológie S-Logic® a je súčasťou modelov slúchadiel edície PRO, HFI a DJ. Táto dômyselná technológia kombinovaná presným tlmením mikro akustickou penou, vyrovnávacou doskou a priestorovými vlastnosťami je doplnená optimálnym spôsobom. Akusticky navrhnuté náušníky a výsledok ich dolaďovania zabezpečujú neutrálny zvukový dojem s živším vnímaní hlasov a nástrojov. Technológia S-Logic® zabezpečuje dokonalý, priestorový a otvorený zvuk. Poslucháč vníma vzdialenosť a smer zvuku .Technická špecifikácia:- Prevedenie: dynamické,otvorene- Technológia S-Logic® Plus - Technológia ULE - Frekvenčný rozsah: 5 – 45000Hz - Impedancia: 32? - Magnet: NdFeB - Citlivosť: 99dB - Hmotnosť: 282g - Ručne vyrobený v NemeckuPríslušenstvo: - 3m dlhý kábel z 99,99% medi - Čistiaca handrička - Exkluzívne drevené puzdro Premium | Sluchátka Profesionální sluchátka pro mistry zvuku, DJ, Audiofily. | EDITION
Řada High-Endových audiofilských sluchátek vyrobených ručně v Německu z nejkvalitnější materiálů. Jedinečný design a luxusní poslech.
0 1 0 0
Parametr Hodnota
Použití Audiofilní
Impedance (Ohm) 32
citlivost (dB) 99
Rozsah do (kHz) 45
Rozsah od (Hz) 5
Uložení Okolo uší - Circumaurální
Mikrofon a ovladač Ne
Výměnné náušníky Ne
Odnímatelný kabel Ne
Konstrukce Otevřená
ULTRASONE EDITION 10 | Darčeky pre náročných

Komentáre ku tovaru ULTRASONE EDITION 10

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Ultrasone

Společnost Ultrasone založená v roce 1993 postavila jméno své značky na vysoce kvalitních produktech určených pro náročné zákazníky. Společnost Ultrasone je autorem celé řady inovací, požádala o více než 60 patentů a ve svých sluchátkách uplatňuje jedinečné aspekty ochrany zdraví.