• Registrácia

TubeMeister 18 TWELVE celolampové gitarové kombo 1x12

TubeMeister 18 TWELVE celolampové gitarové kombo 1x12 | Celolampové kombá - 1
TubeMeister 18 TWELVE celolampové gitarové kombo 1x12 | Celolampové kombá - 2
TubeMeister 18 TWELVE celolampové gitarové kombo 1x12 | Celolampové kombá - 3
Skladom Náš TIP

TubeMeister 18 TWELVE celolampové gitarové kombo 1x12

Značka: Hughes & Kettner Katalógové číslo: 1007302 Záruka: 24 mesiacov
Celolampové gitarové kombo / 12“ RockDriver Classic 60 / Clean, Lead + Boost / 2x EL84 a 2x 12AX7 elektrónky
607,04 € vč. DPH
Cena bez DPH: 505,86 €
Pôvodne: 626,30 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 1 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Alternatívy
Komentáre 
TubeMeister 18 TWELVE celolampové gitarové kombo 1x12 | Celolampové kombá

Popis TubeMeister 18 TWELVE celolampové gitarové kombo 1x12

Celolampové gitarové kombo / 12“ RockDriver Classic 60 / Clean, Lead + Boost / 2x EL84 a 2x 12AX7 elektrónky

V okamihu inšpirácie a v momente, kedy sa spojili dvaja odborníci Hughes a Kettner, spojili svoje vedomosti a zručnosti, ktoré zbierali po celý svoj život, vytvorili pozoruhodné kompaktné zosilňovače. Tieto zosilňovače dostali svoje vlastné meno – hovoríme o sérii TubeMeister. Hneď ako spustíte aparát, zahráte prvý tón na javisku, zvuk vás jednoducho očarí. Mravčenie na chrbtici a husia koža vás určite neobíde a nie len vás, ale i vašich verných fanúšikov a ľudí, ktorí milujú kvalitu, pestrosť a jedinečnosť.TubeMeister séria je jednoducho ohromujúca a očarujúca, ponúka čisté, krásne a znejúce tóny. Ponúka vám autentický zvuk a plnšie tóny, čo ulahodí vašim ušiam už z prvého počutia, no zároveň vám ponúka priestor na väčšiu zábavu a experimentovanie. Každý jeden z vás si tu nájde to, po čom túži. Jeho zvuk určite oceníte aj vy. Ak hľadáte niečo s výborným zvukom, no zároveň niečo ľahko prenosné a kompaktné, ste na správnom mieste. Nadrozmerné transformátory poskytujú tónom fenomenálny dynamický rozsah. Lead ponúka naozaj bohaté skreslenie, Clean zase opak, čiže krásne čisté a vyvážené tóny. Taktiež aj v tomto prípade nesmie chýbať integrovaný Boost, ktorý prináša moderný high-gain zvuk. TubeMeister 18 Twelve vám ponúka všetky funkcie ako hlava TubeMeister 18 Head, plus Digital Spring Reverb. Medzi hlavné výhody tohto komba je 12“ RockDriver Classic 60 reproduktor, ktorý prináša autentický a pestrý zvuk, ktorý si ihneď získa svoje publikum. Technická špecifikácia:- 12“ RockDriver Classic 60 reproduktor, 8 ?- kanály Clean, Lead + Boost- výkon 18 W- Power Soak výkonový prepínač 5, 1, 0 W- zosilňovač: 2x EL84 elektrónky- predzosilňovač: 2x 12AX7 elektrónky- TSC- sériový Loop efekt- Digital Spring Reverb- footswitch FS-2 (voliteľný) - funkcie footswitchu – Channels, Boost- reproduktorový výstup 1x 8-16 ?- rozmery 480 x 415 x 285 mm- hmotnosť 15,4 kg- súčasťou balenia je aj ochranný obal | TubeMeister
Představení prvního TubeMeister 18 v roce 2011 byl určitý šok pro trh. Hughes & Kettner naprosto přesně vystihl trendy - potřeba je malé zesilovače s variabilním výkonem (pro stage, kluby i domácí hraní) a s možností nahrávat v noci a přitom mít pořád zvuk lampového zesilovače. A k tomu dát bonus, co nemá konkurence: více kanálů, efektovou smyčku, systém řízení lamp z hlediska kvality zvuky, životnosti a spolehlivosti. Když k tomu přidáme minimálně 2 kanály + boost  a zvučení přes Red Box bez mikrofonu máme zhruba řečeno základní o TubeMeister. Ještě asi stojí za zmínku váha kytarové hlavy max. 8 kg a kvalitní polstrovaný obal pro převoz. Výsledkem bylo hned v dalším roce ocenění "Best Guitar Amp 2012", zesilovač roku 2012 Soundcheck a Platinum Award časopisu Guitar World. V roce 2016 byla řada TubeMeister nahrazena řadou TubeMeister DeLuxe s inovovaným zvukem vycházejícím z vlajkové lodi TriAmp MKIII (Best Guitar Amplifier 2015 Musikmesse Frankfurt). TubeMeister DeLuxe má unikátní kombinaci čistých, brilantních zvuků, přes autentický brown sound po moderní high gain.
| TubeMeister
0 1 0 0
TubeMeister 18 TWELVE celolampové gitarové kombo 1x12 | Celolampové kombá

Alternatívy pre TubeMeister 18 TWELVE celolampové gitarové kombo 1x12

Nie je TubeMeister 18 TWELVE celolampové gitarové kombo 1x12 tovar ktorý jsi hľadal? Skús si vybrať z nami ponúkaných alternatív s podobnými parametry. Vyberať môžeš tiež z ďalšíh tovarov zaradených v kategóriiCelolampové kombá.

Hughes & Kettner TubeMeister 36 celolampové gitarové kombo
1 110 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 4 ks

Trenčín: 0 ks

FENDER BASSBREAKER 007 COMBO
399,26 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 1 ks

Trenčín: 0 ks

FENDER BASSBREAKER 15 COMBO
599,63 € Nie je skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 0 ks

Trenčín: 0 ks

FENDER BASSBREAKER 18/30 COMBO
681,11 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 1 ks

Trenčín: 0 ks

TubeMeister 18 TWELVE celolampové gitarové kombo 1x12 | Celolampové kombá

Komentáre ku tovaru TubeMeister 18 TWELVE celolampové gitarové kombo 1x12

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Hughes & Kettner

Značka Hughes & Kettner sa stala pojmom medzi výrobcami gitarových aparatúr po celom svete. Táto nemecká spoločnosť hrá prvú extra ligu vo svojom obore a špecializuje sa na gitarové zosilňovače najvyššej kvality už od roku 1984. Ich produkty sú produktami celoživotnej vášne a vízie a sú určené aj pre tých najnáročnejších hráčov. Dôkazom ich úspechu sú zosilňovače rady Statesman a Switchblade – nositelia titulu „zosilňovač roku“ alebo najlepší zosilňovač na frankfurtskom veľtrhu (ocenenie m.i.p.a.).