• Registrácia

TC Electronic Ditto Looper

TC Electronic Ditto Looper | Loopery - 1
Skladom Náš TIP

TC Electronic Ditto Looper

Značka: T.C. ELECTRONIC Katalógové číslo: TCE-DITTO Záruka: 24 mesiacov
TC Electronic Ditto Looper
88,52 € vč. DPH
Cena bez DPH: 73,16 €
Pôvodne: 103,33 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Alternatívy
Komentáre 
TC Electronic Ditto Looper | Loopery

Popis TC Electronic Ditto Looper

TC Electronic Ditto Looper

Ditto Looper od značky TC ELECTRONIC - kytarový efekt - looper - délka smyčky až 5 minut záznamu v kvalitě 24-bit - neomezený overdubbing a Undo/Redo funkce - technologie Analog-Dry-Through - USB - analogový true bypass S heslem „od kytaristů pro kytaristy“ přináší firma TC Electronic na trh nebývale praktický looper s názvem Ditto. Pedál nabízí vše, co z vrstvení kytarových smyček činí nekonečnou zábavu, ale zároveň je zbaven všech přebytečných funkcí a nudných ovladačů.Jeho jednoduché a intuitivní ovládání (footswitch + potenciometr) umožňuje maximální soustředění na kreativní práci. K dispozici máte pět minut záznamu ve špičkové kvalitě (24-bit), nekonečné množství zvukových vrstev či funkce undo / redo. Systém True Bypass a obvod Analog Dry Through navíc zajišťují zachování kvality původního kytarového signálu a nulovou latenci. Bonusem je miniaturní skladné šasi pedálu.... | T.C. ELECTRONIC | Signálové procesory
0 1 0 0
TC Electronic Ditto Looper | Loopery

Alternatívy pre TC Electronic Ditto Looper

Nie je TC Electronic Ditto Looper tovar ktorý jsi hľadal? Skús si vybrať z nami ponúkaných alternatív s podobnými parametry. Vyberať môžeš tiež z ďalšíh tovarov zaradených v kategóriiLoopery.

HoTone WALLY looper
92,22 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 3 ks

Trenčín: 1 ks

TC Electronic Ditto Looper | Loopery

Komentáre ku tovaru TC Electronic Ditto Looper

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".