• Registrácia

Steinberg WaveLab Pro 9 UD 7

Steinberg WaveLab Pro 9 UD 7 | Softvér - 1

Steinberg WaveLab Pro 9 UD 7

Značka: STEINBERG Katalógové číslo: WAVELAB9UD7 Záruka: 24 mesiacov
Update z WaveLab 7 na WaveLab Pro 9
169 € vč. DPH
Cena bez DPH: 140,83 €
Pôvodne s DPH: 214,44 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Steinberg WaveLab Pro 9 UD 7 | Softvér

Popis Steinberg WaveLab Pro 9 UD 7

Update z WaveLab 7 na WaveLab Pro 9

WaveLab Pro je hudobný softvér, ktorý predstavuje najkomplexnejšiu a intuitívnu sadu funkcií. Znovuobjavuje zvuk a hrá sa s ním do najmenších detailov. Jeho prepracované užívateľské rozhranie a nové funkcie umožňujú rýchlejšie pracovné postupy, jedinečný mastering plug-in a MasterRig.


Tento softvér prináša nové revolučné užívateľské prostredie, ktoré umožňuje neprekonateľne rýchlu a pohodlnú prácu. Nové okno rozhrania obsahuje centrálnu oblasť, ktorá zahŕňa najčastejšie používane funkcie a zobrazenie priebehu. V novom usporiadaní a s obsahom nových možností prichádza aj najznámejší Master sekcií, ktorý vás jednoducho okamžite osloví. Užívateľské rozhranie v tomto programe je založené na koncepte kariet, vďaka čomu máte ihneď prístup ku všetkým dôležitým funkciám programu.


Program má perfektne zvládnutý MasterRig, ekvalizér, dynamický ekvalizér, kompresor, Limiter, Imager a M/S podporu. Taktiež ponúka vysoko kvalitný SOX Resampler, viacpásmový Expander a viacpásmový Envelope Shaper. Nový dokovací systém sa okamžite prispôsobuje vaším potrebám.


WaveLab Pro 9 sa skladá z niekoľkých tabov, ktoré sa najčastejšie používajú, ako napríklad dôležité zobrazenia, úpravy, fadery, analýzy a podobne. Všetky taby sa zobrazujú dynamicky. Prepínanie medzi jednotlivými záložkami je jednoduché. Ďalšia výhoda tabov je schopnosť poskytnúť pevný výhľad na všetky funkcie, to znamená, že nástroje s ktorými pracuje sú vždy dobre viditeľné na rozdiel od rozbaľovacieho menu v starších navrhnutých programov.


Preslávená Master sekcia taktiež prichádza s významnou zmenou. Bola rozšírená o 12 slotov, ktoré poskytujú maximálnu flexibilitu pre vytvorenie individuálneho plug-in mastering reťazca. Taktiež si môžete vybrať medzi obľúbenými plug-inmi pre stereo alebo mono spracovanie a M/S konfiguráciu. Nový Resampler poskytuje priamy prístup k prehrávaniu a zmene vzorkovacej frekvencie.


WaveLab Pro 9 zavádza novú koncepciu projektu na základe súborových skupín. To vám umožňuje lepší prístup a pôsobnosť. Vďaka Project Manager display vidíte celú štruktúru projektu v stromovej forme, vrátane všetkých súborov, audio súborov a audio montáži, ktoré obsahuje.


Dôležitým prvok v hudobnom softvéri je funkčné usporiadanie. Tento program zavádza nový multi-monitorový dokovací systém, ktorý vám umožňuje pružnejšie a jednoduchšie manipulovanie s jednotlivými oknami, ako kedykoľvek predtým. WaveLab Pro 9 ponúka mnoho vynovených, prepracovanejších, úplne nových funkcií, ktoré vám uľahčia prácu, spríjemnia tvorenie a dodajú vašej kreativite väčšiu slobodu. | STEINBERG | Software

Steinberg WaveLab Pro 9 UD 7 | Softvér

Komentáre ku tovaru Steinberg WaveLab Pro 9 UD 7

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".