• Registrácia

Steinberg VST Vintage Channel Strip

Steinberg VST Vintage Channel Strip | Softvér - 1

Steinberg VST Vintage Channel Strip

Značka: STEINBERG Katalógové číslo: VCMCHSTRIP Záruka: 24 mesiacov
Balíček obsahuje EQ 601, kompresor 260 a kompresor 276
339 € vč. DPH
Cena bez DPH: 282,50 €
Pôvodne s DPH: 358,89 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Steinberg VST Vintage Channel Strip | Softvér

Popis Steinberg VST Vintage Channel Strip

Balíček obsahuje EQ 601, kompresor 260 a kompresor 276

Vintage Channel Strip sa skladá z trochu plug-inov: EQ 601, kompresor 260 a kompresor 276. Reprodukovanie zvukovej charakteristiky niekoľkých klasických EQ hardvérov a kompresorov sa vyvíja už od roku 1970. Všetky plug-iny sú k dispozícií v VST 3, VST 2.4 a AU formáte pre použitie v Cubase alebo Nuende.


Ekvalizér 601 spája zvuk klasického ekvalizéra vyvíjaného od roku 1970 so širokým radom praktických funkcií. Plug-in ponúka šesť plných pasiem, čo vám umožňuje manipulovať s frekvenciou s najvyššou presnosťou. Kompresor 276 je stereofónny kompresor. Kompresiu prináša pomocou štúdiového hardvérového zariadenia. Kompresor 276 je ideálnou voľbou pri akustických nástrojoch a speve. Táto technológia umožňuje zažiť jedinečné odozvy a frekvenčné charakteristiky. Ako posledné balíček Vintage Channel Strip obsahuje kompresor 260, ktorý prináša klasický zvuk uznávaného kompresoru. Starostlivo modeluje pevné fázy zosilňovača riadeného napätím. Kompresor 260 vyniká hlavne v štúdiu a v koncertných sálach.


Prostredníctvom tohto ekvalizéra a dvoch kompresorov môžete zažiť rôzne zvukové charakteristiky, vďaka ktorým si okoreníte zvuk a dodáte mu jedinečnú podobu. | STEINBERG | Software

Steinberg VST Vintage Channel Strip | Softvér

Komentáre ku tovaru Steinberg VST Vintage Channel Strip

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".