Pri objednávke nad 15 EUR od nás máte dopravu ZADARMO. Akcia platí len do konca týždňa. viac informácií

  • Registrácia

Steinberg RND Portico BD

Steinberg RND Portico BD | Softvér - 1

Steinberg RND Portico BD

Značka: STEINBERG Katalógové číslo: RNDPORTICOBD Záruka: 24 mesiacov
RND Portico 5033 EQ / RND Portico 5043 kompresor
349 € vč. DPH
Cena bez DPH: 290,83 €
Pôvodne s DPH: 399,63 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Steinberg RND Portico BD | Softvér

Popis Steinberg RND Portico BD

RND Portico 5033 EQ / RND Portico 5043 kompresor

RND Portico BD sa skladá s RND Portico 5033 ekvalizéra a RND Portico 5043 kompresora.


RND Portico 5033 EQ

RND (The Rupert Neve Designs) Portico 5033 je vysoko kvalitný 5-pásmový parametrický ekvalizér, ktorý prináša legendárny Neve zvuk do sveta digitálnej hudobnej produkcie. Využíva jedinečnú technológiu VCM od Yamahy, ktorá reprodukuje analógové teplo a zvukovú jemnosť svojho uznávaného hardvéru. Tento parametrický ekvalizér má vynikajúcu presnosť.


Ekvalizér sa skladá s low-mid frekvencie, mid frekvencie a high-mid frekvencie. Každé pásmo je vybavené nastaviteľnou filtračnou šírkou, výberom frekvencie a +/- 12 dB pre formovanie zvukového charakteru s absolútnou presnosťou. RND Portico 5033 ponúka možnosť obísť všetky pásma pre rýchlu kontrolu A/B a gombíkom TRIM umožňuje upraviť +/- 12 dB pre celý zvukový signál.


V grafickom znázornení krivky má každé pásmo ekvalizéra svoj vlastný bod parametra, čo umožňuje jednoduchú a efektívnu manipuláciu s hodnotami samotnej frekvencie a umožňuje vám zosilniť ktorýkoľvek bod z nich pomocou myšky.RND Portico 5043 kompresor

RND (The Rupert Neve Designs) Portico 5043 je profesionálny kompresor, ktorý vám prináša legendárny Neve zvuk vo svete digitálnej hudobnej produkcie. Prináša VCM technológiu od spoločnosti Yamaha. RND Portico 5043 má 5 základných parametrov: Threshold, Ratio, Attack, Release a Gain. Minimalistickým prístupom sa dokáže sústrediť iba na zvuk, ktorý sa spracováva. Vďaka technológií VCM hĺbka a charakter analógového zvuku je priamo transformovaný do digitálneho záznamového prostredia – bez nutnosti vysporiadať sa s desiatkami parametrov.


RND Portico 5043 ponúka dva pracovné režimy: Feed-forward a Feed-back kompresiu. Tieto režimy poskytujú dve úplne odlišné kompresné vlastnosti. Zatiaľ čo režim Feed-back je viac muzikálny a sladší, režim Feed-forward pracuje s ešte väčšou presnosťou.


Kompresor obsahuje dva virtuálne LED displeje, ktoré znázorňujú úroveň vstupného signálu. Ďalej ukazujú či je signál dobre spracovávaný alebo nie. Tento profesionálny kompresor bol exkluzívne schválení Rupertom Neve.K dispozícií v VST 3, VST 2.4 a AU formáte pre použitie v Cubase alebo Nuendo. | STEINBERG | Software

Steinberg RND Portico BD | Softvér

Komentáre ku tovaru Steinberg RND Portico BD

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".