• Registrácia

Steinberg Nuendo 7 Live

Steinberg Nuendo 7 Live | Softvér - 1

Steinberg Nuendo 7 Live

Značka: STEINBERG Katalógové číslo: NUENDO7LIVE Záruka: 24 mesiacov
Profesionálny viacstopový softvér pre nahrávanie živých vystúpení
325 € vč. DPH
Cena bez DPH: 270,83 €
Pôvodne: 333,30 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Steinberg Nuendo 7 Live | Softvér

Popis Steinberg Nuendo 7 Live

Profesionálny viacstopový softvér pre nahrávanie živých vystúpení

Nuendo Live je profesionálny viacstopový softvér pre nahrávanie naživo, dokonalo prispôsobení na zachytenie živých vystúpení z klubov, koncertov a festivalov. Jednoduchosť použitia, maximálna stabilita a výnimočný výkon sa spoja dokopy, aby vaša živá nahrávka bola profesionálna. Zahŕňa v sebe nastavenia ako on-the-fly sekciu, nahrávací panel, automatické ukladanie a bezproblémovú integráciu s digitálnymi mixážnymi pultami od značky Yamaha série CL. Nuendo Live je ideálnou voľbou pre zachytenie živého okamihu s vynikajúcou kvalitou bez akýchkoľvek kompromisov.


Nuendo Live poskytuje panel, ktorý zobrazuje všetky podstatné informácie potrebne na zachytenie živej hudby. Sekcia Advanced Management automatický pomenováva nahrané súbory, vytvára viacnásobné zložky a ľahko sa ovláda. Nuendo Live je pripravené za menej ako minútu a je schopné nahrávať viac ako 24 hodín hudobný záznam vďaka EBU a pomocou RIFF 64 formátu vysielania vĺn v štandardnom režime záznamu.


Funkcia Virtual Sound Check umožňuje jednoduché použitie skorších nahrávok pre zvukovú skúšku. Vďaka základnej editačnej funkcií Nuendo 7 môže vytvoriť hrubú editáciu stopy ihneď po nahratí. Prináša užívateľské rozhranie, v ktorom sa budete okamžite cítiť ako doma. Nahrávanie, strihanie, úprava, prístup k zložkám – všetko na dosah jednej ruky nikdy nebolo lepšie a prehľadnejšie. Nuendo Live je odvodené od profesionálneho vzhľadu svojho veľkého brata Nuenda.


Základnou požiadavkou pri práci so živým zvukom je spoľahlivosť. Nuendo 7 kombinuje výnimočný výkon s maximálnou stabilitou prostredníctvom starostlivo vybraných funkcií založených na osvedčenom programovom kóde programu Nuendo. Program je v 64 bitovej verzii a je kompatibilný s Windows 7 a Mac OS X 10.7 a vyššie.


Nuendo Live je navrhnuté tak, aby zachytil úplnú reláciu alebo festival v jednom projekte. Pomocou funkcie Marker Track môžete vytvárať nové stopy aj počas nahrávania. Taktiež môžete zvýrazniť solo v priebehu nahrávania alebo vytvoriť značku, ktorá označuje, že sa bude nahrávať ďalší umelec. Nahrané súbory sú automaticky pomenované s číslom skladby a názvom skladby. Môžete taktiež priradiť meno umelca, vďaka čomu ľahko identifikujete jednotlivý súbor. Vyskúšajte si aj vy priame hranie pomocou tohto softvéru a pripravte sa na kvalitu, na ktorej sa stanete ihneď závislí. | STEINBERG | Software

Steinberg Nuendo 7 Live | Softvér

Komentáre ku tovaru Steinberg Nuendo 7 Live

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".