• Registrácia

Steinberg Nuendo 7

Steinberg Nuendo 7 | Softvér - 1
Steinberg Nuendo 7 | Softvér - 2

Steinberg Nuendo 7

Značka: STEINBERG Katalógové číslo: NUENDO7 Záruka: 24 mesiacov
Hudobný softvér / Game Audio Connect / VCA fadery, Strip EQ / mnohopásmový Expander / mnohopásmový Envelope Shaper
1 679 € vč. DPH
Cena bez DPH: 1 399,17 €
Pôvodne: 1 701 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Steinberg Nuendo 7 | Softvér

Popis Steinberg Nuendo 7

Hudobný softvér / Game Audio Connect / VCA fadery, Strip EQ / mnohopásmový Expander / mnohopásmový Envelope Shaper

Nuendo 7 ponúka inovácie v každom aspekte, ako v hudbe tak aj pri tvorbe videa. Poskytuje jedinečné vlastnosti pre zvukovú produkciu, ale aj pre produkciu hier, TV a post-produkčne filmových pracovných postupov. Nuendo 7 poskytuje viac špecializované funkcie pre tieto sektory ako ktorýkoľvek iný audio softvér.


Medzi novinky patrí aj Game Audio Connect (GAC), nové technologické rozhranie prispôsobené pre tvorbu do hier. Pomocou tejto funkcie GAC smerom k Wwise si taktiež uľahčíte uloženie zvukových dát a ušetríte tým hodiny práce.


V neposlednom rade GAC taktiež poskytuje bezproblémovú integráciu s nevyhnutným, to znamená, že akákoľvek zmena v projekte sa automaticky sleduje v pozadí. Svoje si tu nájdu aj filmový a televízny redaktori, ktorí si dokonalo upravia zvukové súbory v tomto programe. Nuendo 7 je ideálnym spoločníkom, pomocníkom a uľahčí vám pracú vo všetkých možných smeroch. Vytvorte si dokonalú zvukovú nahrávku spojenú s audiovizuálnou ukážkou, odstráňte nepotrebné ruchy a užívajte si dokonalý výsledok, na ktorý budete právoplatne hrdý.


Nuendo 7 ponúka taktiež rôzne funkcie a efekty ako VCA fadery, Strip EQ, mnohopásmový Expander, mnohopásmový Envelope Shaper, VST basové zosilňovače, Quadrafuzz v2, HALion Sonic SE 2, Padshop, update na plug-in DeEsser, mnohopásmový kompresor a Tuner a VST Connect SE 3. Nechajte sa unášať svojou fantáziou a zhmotnite vaše myšlienky do kvalitnej nahrávky pomocou jedinečného softvéru Nuendo 7. | STEINBERG | Software

0 1 0 0
Steinberg Nuendo 7 | Softvér

Komentáre ku tovaru Steinberg Nuendo 7

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".