• Registrácia

Steinberg HALion Sonic 2

Steinberg HALion Sonic 2 | Softvér - 1

Steinberg HALion Sonic 2

Značka: STEINBERG Katalógové číslo: HALIONSONIC2 Záruka: 24 mesiacov
Hudobná pracovná stanica / 2500 syntetizovaných zvukov / systém riadenia zvuku MediaBay / viac ako 1000 nových zvukov
215 € vč. DPH
Cena bez DPH: 179,17 €
Pôvodne s DPH: 218,26 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Steinberg HALion Sonic 2 | Softvér

Popis Steinberg HALion Sonic 2

Hudobná pracovná stanica / 2500 syntetizovaných zvukov / systém riadenia zvuku MediaBay / viac ako 1000 nových zvukov

HALion Sonic 2 je výkonná, ľahko použiteľná hudobná produkčná pracovná stanica. Ponúka vynikajúcu knižnicu s viac ako 2500 syntetizovanými zvukmi a úžasne autentickými akustickými nástrojmi, čím poskytuje širokú škálu zvukových efektov a prvotriednu kvalitu vrátane REVerence reverbu, VST simulácie zosilňovačov a mnoho ďalšieho. HALion Sonic 2 ponúka systém riadenia zvuku MediaBay pre okamžitý prístup k tisíckam zvukov. Tento jedinečný softvér pracovnej stanice prináša novú kvalitu, všestrannosť a jednoduchosť použitia.


Má k dispozícií osem nových ohromujúcich nástrojov s viac ako 1000 novými zvukmi a predvoľbami, ktoré podnietia vašu kreativitu novými spôsobmi. Nikdy predtým neboli virtuálne nástroje tak autentické s reálnymi akustickými nástrojmi ako teraz. Je navrhnutý tak, aby bol absolútne stabilný, vynikol v štúdiu, bol žiadaný na javisku, poskytoval nezameniteľnú kvalitu a bol prvotriedny v akustických, elektrických a elektronických zvukov, nástrojov spolu s množstvom ďalších efektov. Vyskúšajte ho aj vy! | STEINBERG | Software

Steinberg HALion Sonic 2 | Softvér

Komentáre ku tovaru Steinberg HALion Sonic 2

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".