Tovar, ktorý je skladom a zakúpený do 16.12.2016 do 12:00, doručíme do Vianoc!

  • Registrácia

Steinberg Cubase Pro 8.5 EDU UD5

Steinberg Cubase Pro 8.5 EDU UD5 | Softvér - 1

Steinberg Cubase Pro 8.5 EDU UD5

Značka: STEINBERG Katalógové číslo: CUBASEPRO85EDUUD5 Záruka: 24 mesiacov
Update z Cubase Artist 4/5 EDU na Cubase Pro 8.5 EDU / táto verzia je vhodná pre školy, učiteľov a študentov
299 € vč. DPH
Cena bez DPH: 247,11 €
Pôvodne: 321,85 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Steinberg Cubase Pro 8.5 EDU UD5 | Softvér

Popis Steinberg Cubase Pro 8.5 EDU UD5

Update z Cubase Artist 4/5 EDU na Cubase Pro 8.5 EDU / táto verzia je vhodná pre školy, učiteľov a študentov

Cubase Pro 8.5 ako vynovená verzia výborného hudobného softvéru poskytuje priamejšie a prístupnejšie funkcie potrebné pre vašu tvorbu. Tento program spolu s Cubase Artist 8.5 ponúka úhľadnejší pracovný postup, kreatívnejšie nástroje a inovatívny systém.


Lepšia viditeľnosť, ľahšia manipulácia, pridané funkcie a efekty, znamená efektívnejší pracovný postup aj pre tie najväčšie a najzložitejšie sekcie. Uznávané prostredie MixConsole a nástroje pre Cubase Pro 8.5 umožňujú miešanie a samotnú manipuláciu so zvukovými kanálmi ešte viac intuitívnejšiu. MIDI sada nástrojov a jej editovanie ponúka viac nástrojov, editory bubnov a možností s narábaním MIDI dát.


Spoločnosť Steinberg sa viac vyhrala s programom Cubase Pro 8.5 v použití spätnej väzby, vylepšením jednotlivých funkcií a absolútneho zážitku, ktorý na vás nenechá dlho čakať. Ponúka taktiež rôzne vylepšené funkcie ako Songwriting nastavenia, ChordPads a podobne. Pomocou funkcie MediaBay nájsť váš obsah nebude už nikdy problémom. Okrem toho, že sa váš obsah nájde rýchlejšie, prekliknete sa na ikony a obrazy pre VST nástroje, knižnice, obsahové balíčky a prednastaviteľné kategórie.


Steinberg taktiež posunul na novšiu a lepšiu úroveň vysoko uznávaný Retrologue 2 – virtuálny analógový syntetizátor, ktorý poskytuje vylepšení výkon a jednoduché intuitívne používanie. S mnohými novými funkciami a vylepšeniami urobil tento syntetizátor obrovský krok vpred bez toho, aby stratil svoj typický surový analógový zvuk. Dodatočný tretí oscilátor, nové polyfonické LFO sú jedna z mála nových vylepšení v tejto sekcií. Vysoko flexibilný arpeggiator, päť nových FX, tri inovatívne pásma Resonatoru, nové možnosti a viac ako 400 čerstvých predvolieb, sú opäť ďalšie veci, ktoré zažijete len s týmto syntetizátorom.


Cubase v Cloude! Inovatívny DAW-centric prístup k hudobnej spolupráci. VST Transit znamená revolučné zdieľanie medzi hudobníkmi alebo členmi kapely. Práca v Cloude je jedinečná a jednoduchá. Nahrávať audio, MIDI stopy, pracovať z iného miesta, synchronizovať zmeny – to všetko môžete robiť práve v tomto Cloude. Spolupráca na spoločných projektoch s priateľmi alebo členmi kapely nikdy nebolo jednoduchšia. VST Transit prichádza až s 500 MB voľného úložného priestoru a 1 GB voľnej prevádzky na každý mesiac.


Cubase Pro 8.5 zaisťuje bezproblémovú a priamu komunikáciu s WaveLab 9, čo vám umožní vytvoriť najvyššiu kvalitu mixu a jedinečný mastering. Vyskúšajte aj vy Cubase Pro 8.5, urobte si update so staršej verzie a nechajte sa unášať na vlne profesionálneho hudobného zvuku a pracovného prostredia. | STEINBERG | Software

0 1 0 0
Steinberg Cubase Pro 8.5 EDU UD5 | Softvér

Komentáre ku tovaru Steinberg Cubase Pro 8.5 EDU UD5

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".