Tovar, ktorý je skladom a zakúpený do 16.12.2016 do 12:00, doručíme do Vianoc!

  • Registrácia

Steinberg Cubase Artist 8 EDU UD3

Steinberg Cubase Artist 8 EDU UD3 | Softvér - 1

Steinberg Cubase Artist 8 EDU UD3

Značka: STEINBERG Katalógové číslo: CUBASEARTIST8EDUUD3 Záruka: 24 mesiacov
Update z Cubase Artist 6/6.5 EDU na Cubase Artist 8 EDU / táto verzia je vhodná pre školy, učiteľov a študentov
149 € vč. DPH
Cena bez DPH: 123,14 €
Pôvodne: 162,59 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Steinberg Cubase Artist 8 EDU UD3 | Softvér

Popis Steinberg Cubase Artist 8 EDU UD3

Update z Cubase Artist 6/6.5 EDU na Cubase Artist 8 EDU / táto verzia je vhodná pre školy, učiteľov a študentov

S bohatou sadou funkcií prispôsobených pre profesionálnych hudobníkov a skladateľov, Cubase Artist ponúka obrovské množstvo hudobnej technológie, ktorá sa usiluje o výbornú kvalitu vo svojej cenovej kategórií. Patrí medzi mimoriadne účinný hudobný softvér, inšpiratívny pre tvorivých skladateľov, ponúkajúci kvalitné FX, kvalitné zosilňovače a oveľa viac.


Cubase Artist patrí medzi kompletný hudobný produkčný softvér, ktorý ponúka vynikajúce audio/MIDI nahrávanie, editáciu a mix nástrojov. Oceňovaná je aj 32 bitová verzia fungujúca na frekvencií 192 kHz. Má flexibilné smerovanie a plne automatickú kompenzáciu oneskorenia. Softvér podporuje 128 MIDI a 64 simultánnych audio stôp. Taktiež prichádza na scénu vynovená funkcia MixConsole, ktorá poskytuje hviezdne miešanie s plnou flexibilitou a integrovaným ekvalizérom. 8 nástrojov ponúka viac ako 3000 zvukov, vrátane HALion Sonic SE 2 pracovnej stanice, PADshop granular syntetizátor, Retrologue 2 virtuálny analógový syntetizátor, LoopMash 2 a MPC Groove Agent SE 4.


Cubase Artist zahŕňa 53 audio a 18 MIDI VST efektov, vrátane Pitch Correct pre vokálnu intonačnú korekciu a VST Amp Rack alebo VST basový a gitarový zosilňovač a mnoho ďalšieho! V tomto pracovnom prostredí sa vám bude tvoriť slobodne, s radosťou a plný spokojnosti s kvalitou zvuku. Jeho presná kompatibilita s 32 alebo 64 bitovou verziou pre Mac OS X alebo Windows vás nebude obmedzovať. Nechajte sa unášať na vlne spoľahlivosti, kvality a jedinečného zážitku. Vyskúšajte Cubase Artist už teraz! | STEINBERG | Software

0 1 0 0
Steinberg Cubase Artist 8 EDU UD3 | Softvér

Komentáre ku tovaru Steinberg Cubase Artist 8 EDU UD3

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".