• Registrácia

SPL Track One

SPL Track One | Mic,Line predzosilňovače - 1
Skladom

SPL Track One

Značka: SPL ELECTRONICS Katalógové číslo: SPL2960 Záruka: 24 mesiacov
Preamp optimalizovaný pro všechny mikrofony a nástroje.
708,52 € vč. DPH
Cena bez DPH: 590,43 €
Pôvodne: 812,22 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Alternatívy
Komentáre 
SPL Track One | Mic,Line predzosilňovače

Popis SPL Track One

Preamp optimalizovaný pro všechny mikrofony a nástroje.

Předzesilovač optimalizovaný pro všechny mikrofony a nástroje, SPL De-Esser, Compressor/limiter stage, 3-pásmový EQ, symetrické XLR a Jack konektory, Diskrétní dual channel mic/instrument peamp, 48V, otáčení fáze, HP, Flair, symetrické XLR/jack konektory, 19", 1U, možnost rozšíření o:- Lundhal Mic input transformer- 24/96 AD převodník | SPL
Více jak 20 let patří SPL díky inovativním a vysoce kvalitním produktům mezi špičku v oblasti zvukové techniky. SPL nyní patří mezi nejznámější světové značky v segmentu zpracování analogového audio signálu. Ucelený výrobní program pokrývá všechny požadavky zvukového zpracování od nahrávání až po mastering aplikace.
| Mikrofonní předzesilovače a nahrávací kanály
Současně s kvalitním mikrofonem představují mikrofonní předzesilovače nejdůležitější prvky při náběru kvalitního a dynamického audio signálu. SPL nabízí několik modelů mikrofonních předzesilovačů a chanel stripů splňujících ty nejnáročnější požadavky. V nabídce jsou jak kvalitní kombinace lampových a Solid State předzesilovačů, tak komplexní Channel Stripy s pokročilou lampovou technologií s možností rozšíření o Lundhal transformátory a ADDA převodníky.
0 1 0 0
SPL Track One | Mic,Line predzosilňovače

Alternatívy pre SPL Track One

Nie je SPL Track One tovar ktorý jsi hľadal? Skús si vybrať z nami ponúkaných alternatív s podobnými parametry. Vyberať môžeš tiež z ďalšíh tovarov zaradených v kategóriiMic,Line predzosilňovače.

SPL Frontliner
1 729,63 € Nie je skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 0 ks

Trenčín: 0 ks

SPL Channel One
1 114,82 € Nie je skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 0 ks

Trenčín: 0 ks

SPL Track One | Mic,Line predzosilňovače

Komentáre ku tovaru SPL Track One

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".