• Registrácia

Royer Labs SF-12, stereo páskový mikrofón

Royer Labs SF-12, stereo páskový mikrofón | Páskové mikrofony - 1
Doprava zadarmo

Royer Labs SF-12, stereo páskový mikrofón

Značka: Royer Labs Katalógové číslo: RLSF12 Záruka: 24 mesiacov
Stereo páskový mikrofón s dvoma 1,8 mikrónovými páskami, Bluemlein alebo M-S nahrávanie, výstupná impedancia 300 Ohm
3 059 € vč. DPH
Cena bez DPH: 2 549,17 €
Pôvodne s DPH: 3 061,81 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Royer Labs SF-12, stereo páskový mikrofón | Páskové mikrofony

Popis Royer Labs SF-12, stereo páskový mikrofón

Stereo páskový mikrofón s dvoma 1,8 mikrónovými páskami, Bluemlein alebo M-S nahrávanie, výstupná impedancia 300 Ohm

Royer Labs SF-12 Royer Labs SF-12 je stereo páskový mikrofón, ktorý v sebe spája vynikajúci zvuk s unikátnou stereo separáciou snímaného zvuku a jeho „zobrazenie“. Mikrofón v sebe ukrýva dva spárované páskové snímacie mechanizmy v jednom balení, každý otočený 45° od stredu v klasickom „Blumleim“ usporiadaní. Frekvenčná odozva je vynikajúca bez nejakých vrcholov a spádov, a to aj bez ohľadu na uhoľ snímaného zvuku a jeho os. SF-12 ukrýva dve 1,8 mikrónové pásky s hmotnosťou približne jednej tretiny miligramu. Obal vyrobený z jedného kusu železa a zároveň tvorí aj časť magnetického obvodu, ktorý spolu tvorí spätný účinný systém s nízkym únikom toku, vďaka čomu má mikrofón relatívne vysokú citlivosť pri malých rozmeroch SF-12. V balení je priložený aj ypsilonový kábel, ktorý je ukončený dvoma XLR 3-pinovými konektormi pre hornú a dolnú snímaciu kapsulu. V prípade mono záznamu je kompatibilita medzi oboma sekciami excelentná, čo Vám umožní spojiť dva kanály bez vytvárania fázového posunu. To je užitočné najmä pri snímaní širokého poľa, napríklad ak má spevák tendenciu pohybovať sa na strany od mikrofónu. - Stereofónne (Blumlein a M-S) nahrávanie z jedného mikrofónu - Výborné snímanie pri vysokom SPL - Nemá aktívnu elektroniku takže nevzniká preťaženie ani skreslenie pri vysokom akustickom tlaku - Extrémne nízky zvyškový šum - Páskový mikrofón nie je ovplyvňovaný teplom ani vlhkosťou - Nevzniká vysokofrekvenčné fázové skreslenie - Rovnaká citlivosť pri predných aj zadných páskových elementov - Konzistentná frekvenčná odozva bez ohľadu na vzdialenosť - Vysoko účinné spárované toroidné prevodníky - Veľmi nízke straty magnetického toku Aplikácie : - Overheady - Drevené a plechové dychové nástroje - Dychové sekcie - Piano - Harfa - Zbory - Orchester - Akustická a elektrická gitara - Bicie a bubnové nástroje - Doprovodné vokály - Ambient - Stereo do mono Technická špecifikácia : - Smerová charakteristika : symetrická osmičková (bidirectional) - Snímacie teleso : 1,8 mikrónová hliníková páska - Frekvenčná odozva : 30 – 15 000 Hz +/-2dB - Citlivosť : -52 dBv Ref 1V/Pa - Výstupná impedancia : 300 Ohm @ 1kHz (nominálna) - Menovité zaťaženie : >1500 Ohm @ 300 nominálnej impedncii - Max. SPL : 130dB - Výstupný konektor : XLR-5pin samec (stereo) - Rozmery : dĺžka 206mm x priemer 25mm - Hmotnosť : 369g - Prevedenie : matná čierna ( Dull Satin niklové prevedenie na požiadavku) | Royer Labs | Studio mikrofony
Royer Labs mikrofony R-Serie  a SF-Serie patří mezi referenční špičku mezi studiovými páskovými mikrofony.
Royer Labs páskové mikrofony R-Serie jsou vyhlášené po celém světě pro svůj teplý a přirozený zvukový charakter, vynikající odezvu ve středových frekvencích a extrémní pevnost. Svoje nasazení najdou v nahrávacích studiích jak pro elektrických kytar, dechových nástrojů až po smyčcové nástroje a dřevěné dechové nástroje. Mikrofony Royer Labs R-Serie nabízí využití i při vysokém akustickém tlaku, který doposud nemyslitelný pro ostatní páskové mikrofony.
Royer Labs páskové mikrofony SF-Serie kombinují teplý, přirozený charakter s výjimečnou detailní frekvenční odezvou se zachycením každých nuancí. Stereo mikrofony SF-Serie jsou skvělou volbou při snímání bicích nástrojů (overhead) a jsou vynikající i pro snímání klavíru nebo snímání celého orchestru. Model SF-2 našel své hlavní využití v klasické hudbě kde nabízí extrémně přirozenou reprodukci smyčcových a dřevěných dechových nástrojů.
Royer Labs SF-12, stereo páskový mikrofón | Páskové mikrofony

Komentáre ku tovaru Royer Labs SF-12, stereo páskový mikrofón

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Royer Labs

Royer Labs sa sformovalo v roku 1998, keď David Royer priviedol na svet unikát, páskové mikrofóny s moderným dizajnom. Keď spoločnosť Royer Labs prišla na trh, páskové mikrofóny boli väčšinou zabudnutá technológia. Všetko zmenili produkty Davida Royera R-121 a SF-12, ktoré zaujali štúdiových inžinierov. V dobe keď bolo na výslní digitálny záznam, tento reunion páskových mikrofónov znovuobjavil teplý a hladký pocit z analógového zvuku a nastúpili páskové mikrofóny dneška. Dnes už sú produkty Royer Labs v najlepších profesionálnych štúdiách po celom svete. Ba čo viac stávajú sa štandardom v rámci gear listu väčšiny nahrávacích štúdií.

Zobraziť produkty od Royer Labs