Tovar, ktorý je skladom a zakúpený do 16.12.2016 do 12:00, doručíme do Vianoc!

  • Registrácia

Royer Labs R-121L, 4-mikrónový páskový mikrofón

Royer Labs R-121L, 4-mikrónový páskový mikrofón | Páskové mikrofony - 1
Royer Labs R-121L, 4-mikrónový páskový mikrofón | Páskové mikrofony - 2

Royer Labs R-121L, 4-mikrónový páskový mikrofón

Značka: Royer Labs Katalógové číslo: RLR121L Záruka: 24 mesiacov
Štvor-mikrónový páskový mikrofón určený pre živé vystúpenia / elektrodynamický tlakový gradient / výstupná impedancia 300 ohmov
1 579 € vč. DPH
Cena bez DPH: 1 304,96 €
Pôvodne: 1 580,70 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Royer Labs R-121L, 4-mikrónový páskový mikrofón | Páskové mikrofony

Popis Royer Labs R-121L, 4-mikrónový páskový mikrofón

Štvor-mikrónový páskový mikrofón určený pre živé vystúpenia / elektrodynamický tlakový gradient / výstupná impedancia 300 ohmov

Spoločnosť Royer Labs bola založená v roku 1998 na to, aby priniesla jedinečné a moderné páskové mikrofóny, ktoré navrhol David Royer (dizajnér mikrofónov). Keď prvýkrát otvorili svoje dvere, páskové mikrofóny boli zabudnuté, ale príchodom R-121 a SF-12 sa tento status zmenil a mikrofóny si rýchlo získali nadšencov po celom svete. Nová generácia páskových mikrofónov sa ukázala ako perfektná myšlienka pri tvorbe populárneho digitálneho záznamu, tým že inžinieri objavili ten správny analógový pocit a vyrovnaný zvuk. V súčasnosti sa Royer Labs nachádza v ateliéroch a štúdiách po celom svete.


Royer Labs R-121L je štvor-mikrónový páskový mikrofón určený na živé vystúpenia.


Royer Labs R-121 je vlajkový mikrofón tejto spoločnosti a ide o štúdiový páskový mikrofón. Prvý krát sa objavil na trhu v roku 1998. Ako prvý na svete prichádza z radikálnou efektivitou páskového mikrofónu, ktorý mal vo svete naozaj úspech. Pri tvorbe tohto mikrofónu prišlo k rôznym zmenám, kde sa v prvom rade zmenil „klasický“ prístup tvorby (veľký, ťažký a krehký mikrofón). R-121 poskytuje prirodzený zvuk a skutočne vysoký výkon. Tento mikrofón sa predáva viac ako 10 rokov na celom svete a bol mu pridelený štandard pre elektrickú gitaru. Známy magazín „Recording magazine“ napísal, že Royer R-121 je predurčený k tomu, aby sa stal jedným z klasických mikrofónov 21. storočia.


R-121 ako z mnoho klasických mikrofónov ma vstupnú úroveň porovnateľnú s dynamickým mikrofónom, ktorý ponúka realisticky tón a plochú frekvenčnú odozvu. Konštrukcia mikrofónu je z pevných materiálov, aby bola poskytnutá doživotná záruka na prvého majiteľa.


Patentová technológia ofset-páska je umiestnená smerom k prednej strane mikrofónového tela (logo), táto páska dáva väčší priestor pre pohyb v rámci magnetických polí a udržuje plnú frekvenčnú odozvu pri nahrávkach s vysokou SPL. Toto je neoddeliteľná súčasť vo všetkých sériach R od spoločnosti Royer Labs.


Odporúčané použitie:

- elektrické gitarové aparáty

- dychové nástroje

- bicie

- bubny

- perkusie

- akustické piano

- akustická gitara

- sláčikové nástroje

- zbory a orchestre


Vlastnosti:

- vysoká SPL

- extrémne nízky šum

- páska nie je ovplyvnená teplom alebo vlhkosťou

- neprítomnosť vysokofrekvenčného fázového skreslenia

- rovnaká citlivosť z prednej alebo zadnej strany


Technická špecifikácia:

- elektrodynamický tlakový gradient

- 4-mikróna hliníková páska

- magnety: vzácny Rare Earth Neodymium

- frekvenčná odozva 30 - 15 000 Hz +/- 3 dB

- citlivosť -50 dBv Re. 1v/pa

- výstupná impedancia: 300 ohmov

- maximálna SPL >135 dB

- výstupný konektor samce XLR 3-pinový

- nikel povrchová úprava

- rozmery: 155,7 x 25 mm

- hmotnosť 244 g | Royer Labs | Royer Labs

0 1 0 0
Royer Labs R-121L, 4-mikrónový páskový mikrofón | Páskové mikrofony

Komentáre ku tovaru Royer Labs R-121L, 4-mikrónový páskový mikrofón

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Royer Labs

Royer Labs sa sformovalo v roku 1998, keď David Royer priviedol na svet unikát, páskové mikrofóny s moderným dizajnom. Keď spoločnosť Royer Labs prišla na trh, páskové mikrofóny boli väčšinou zabudnutá technológia. Všetko zmenili produkty Davida Royera R-121 a SF-12, ktoré zaujali štúdiových inžinierov. V dobe keď bolo na výslní digitálny záznam, tento reunion páskových mikrofónov znovuobjavil teplý a hladký pocit z analógového zvuku a nastúpili páskové mikrofóny dneška. Dnes už sú produkty Royer Labs v najlepších profesionálnych štúdiách po celom svete. Ba čo viac stávajú sa štandardom v rámci gear listu väčšiny nahrávacích štúdií.