Pri objednávke nad 15 EUR od nás máte dopravu ZADARMO. Akcia platí len do konca týždňa. viac informácií

  • Registrácia

RODE NT1 Kit

RODE NT1 Kit | Štúdiové mikrofóny - 1
RODE NT1 Kit | Štúdiové mikrofóny - 2
RODE NT1 Kit | Štúdiové mikrofóny - 3
RODE NT1 Kit | Štúdiové mikrofóny - 4
RODE NT1 Kit | Štúdiové mikrofóny - 5
RODE NT1 Kit | Štúdiové mikrofóny - 6

RODE NT1 Kit

Značka: RODE Katalógové číslo: MROD043 Záruka: 24 mesiacov
RODE NT1 je ultra tichý 1" kondenzátorový studiový mikrofón s interním odpružením Lyre Rycote.
289 € vč. DPH
Cena bez DPH: 240,83 €
Pôvodne s DPH: 292,22 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Videá
Komentáre 
RODE NT1 Kit | Štúdiové mikrofóny

Popis RODE NT1 Kit

RODE NT1 je ultra tichý 1" kondenzátorový studiový mikrofón s interním odpružením Lyre Rycote.

Aj keď je telo novej NT1 takmer identické s predchádzajúcou verziou NT1-A, jedná sa od základu o úplne nový mikrofón.

RODE NT1 je ultra tichý 1 "kondenzátorový štúdiový mikrofón s interným odpružením Lyre Rycote. Vo verzii Kit je dodávaný spoločne s odpruženým pavúkom SMR, ktorý obsahuje tiež pop filter.


Kapsula

Srdcom mikrofónu NT1 je nová kapsula HF6 od RODE, ktorá je perfektným príkladom toho, ako možno skĺbiť tradičný dizajn, moderné technológie a zvuk pripomínajúci slávne mikrofóny do jedného. A to všetko pri extrémne nízkom hluku prevádzky. Dôraz bol kladený predovšetkým na čo najvernejšie podanie stredového pásma. To spoločne s hodvábnymi výškami a teplými guľatými basmi predurčuje NT1 k absolútnemu štandardu vo svojej triede.


Elektronika

Elektroniku NT1 tvorí vysoko kvalitné komponenty. Obvody mikrofónu sú zostavené a testované strojovo, za dohľadu skúsených inžinierov v austrálskom závode RODE. Vďaka tomuto starostlivému výrobnému procesu vznikol najtichší mikrofón vôbec - iba 4.5dBA vlastného hluku. NT1 je najtichší štúdiový kondenzátorový mikrofón na svete!


Interná odpruženie

Vnútri tela mikrofónu nájdete nové zavesenie mikrofónnej kapsule, ktoré využíva patentované technológie Lyra od spoločnosti Rycote®. Tento interný shock mount izoluje kapsulu HF6 v osi X, Y a Z a vykazuje lepší výsledok odpruženia než konvenčné systémy. Výrazne je teda obmedzený manipulačný ruch pri práci s mikrofónom. Tento systém je v RODE mikrofóne použitý vôbec prvýkrát.


POP filter

Na výrobe pop filtra, ktorý je súčasťou držiaku SMR, sa u RODE s nákladmi nešetrilo. Vyrobený je z nerezovej lekárskej ocele, ktorá sa pri výrobe najskôr chemicky leptá, potom tvaruje a zvára do požadovaného tvaru. Výsledný povrchový nástrek je docielený s pomocou elektrostatickej aplikačnej techniky. Filter sa zasadzuje do silikónového tlmiča v tele SMR, čím sa minimalizujú možné rezonancie medzi SMR a filtrom samotným.


Telo a povrchová úprava

Telo NT1 z vysoko kvalitného hliníka (6061) je pred nástrekom poniklovanej proti korózii. Samotný nástrek prebieha pokročilou elektrostatickou aplikačnou technikou, ktorá zaručuje rovnomerné farebné pokrytie. Vypečený povrch nástreku je potom laserovo doplnený s grafickými prvkami, vrátane s typickými zlatými bodkami známe zo všetkých mikrofónov RODE. Vďaka tomuto procesu je telo NT1 pevné a vysoko odolné voči poškriabaniu.


SMR a duálny systém Lyre

Nový pavúk SMR, ktorý bol vyvinutý inžiniermi RODE, je opatrený unikátnym duálnym systémom odpruženia Lyre, s cieľom zlepšiť celkovú účinnosť filtrácie. Menšae vnútorné struna pôsobí ako napínací element a udržuje každú strunu v neutrálnej polohe, ktorá je najúčinnejšia pri rušenie vibráciami.

Rám SMR je vyrobený z ľahkého a vystuženého polyméru, typicky používanom vo vysoko namáhaných aplikáciách (napr. Automobilový a vojenský priemysel, bezpečnostné systémy a pod.). Vibračná sila je rozkladaná rovnomerne okolo vonkajšieho rámu pomocou širokých montážnych líšt, čím sa zvyšuje účinnosť systému Lyra.


Upínací systém SMR

Upínací systém SMR využíva väčšiu plochu pre zvýšenie trenia a manipulačnej hmotnosti, bez toho aby došlo k pretiahnutiu zaisťovacieho závitu. Vďaka tomuto riešeniu je upínací systém prakticky imúnny voči opotrebeniu pri častom používaní.


Technická špecifikácia:


-veľkokapacitný štúdiový mikrofón

-nová 1 "kapsula HF6 s interným odpružnením Lyra Rycote ®

-smerová charakteristika: kardioida

-elektronika s extrémne nízkym hlukom - iba 4,5 dB

-max SPL - 132 dB

-hliníkové pozinkované telo s matne čiernou povrchovou úpravou

-súčasťou úplne nový shock mount SMR so systémom Lyra ®, vrátane nerezového POP filtra

-navrhnuté a vyrobené v Austrálii

-10-ročná záruka (po registrácii na stránkach výrobcu)


| RODE | Mikrofony

RODE NT1 Kit | Štúdiové mikrofóny

Videá k RODE NT1 Kit

RODE NT1 je ultra tichý 1" kondenzátorový studiový mikrofón s interním odpružením Lyre Rycote.

RODE NT1 Kit | Štúdiové mikrofóny

Komentáre ku tovaru RODE NT1 Kit

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".