Tovar, ktorý je skladom a zakúpený do 16.12.2016 do 12:00, doručíme do Vianoc!

  • Registrácia

Radial JCR - guitar Reamp

Radial JCR - guitar Reamp | Reamp - 1
Skladom - doručíme do Vianoc

Radial JCR - guitar Reamp

Značka: Radial Katalógové číslo: R800103000 Záruka: 24 mesiacov
Legendární guitar Reamp, design John Cuniberti
Popis
Alternatívy
Komentáre 
Radial JCR - guitar Reamp | Reamp

Popis Radial JCR - guitar Reamp

Legendární guitar Reamp, design John Cuniberti

Legendární guitar Reamp, signal IN/OUT, Amp Mute funkce, Tone filter, Output level regulace, Invert Phase, Lift Ground, symetrický vstup, původní obvody a custom made transformátory design John Cuniberti | Radial Pro Audio Profesionální DI boxy referenční kvality | Reamping Nepostradatelný pomocník pro studiové aplikace nahrávání kytarových partů
0 1 0 0
Radial JCR - guitar Reamp | Reamp

Alternatívy pre Radial JCR - guitar Reamp

Nie je Radial JCR - guitar Reamp tovar ktorý jsi hľadal? Skús si vybrať z nami ponúkaných alternatív s podobnými parametry. Vyberať môžeš tiež z ďalšíh tovarov zaradených v kategóriiReamp.

Radial Re-Amp Kit, komplet sada
Už nie je v predaji
Radial JCR - guitar Reamp | Reamp

Komentáre ku tovaru Radial JCR - guitar Reamp

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Radial

Kanadská firma Radial vstupuje na český trh a to jak s kompletním sortimentem Direct boxů, tak s ucelenou nabídkou kytarových lampových předzesilovačů a signálových přepínačů. Profesionální uživatelé ocení vyjímečnou zvukovou kvalitu Direct boxů, kterou si produkty získaly nejenom u touring uživatelů ale i u náročných studiových mistrů.