• Registrácia

Radial J+4 Stereo line driver

Radial J+4 Stereo line driver | Aktívne DI-boxy - 1
Skladom

Radial J+4 Stereo line driver

Značka: Radial Katalógové číslo: R8008015 Záruka: 24 mesiacov
Stereo -10dB to +4dB interface
Popis
Komentáre 
Radial J+4 Stereo line driver | Aktívne DI-boxy

Popis Radial J+4 Stereo line driver

Stereo -10dB to +4dB interface

Stereo interface pro převod -10dB nesymetrického vysokoimpedančního signálu s konverzí na +4dB symetrický nízkoimpedanční signál, pro jednoduché použití s profesionálními technikou live touring, pevné instalace, nahrávací studia, broadcasting. Vstupy 2 x 6,3mm mono, stereo cinch, stereo 3,5mm. Výstupy 2 x XLR symetrický. Regulátor úrovně signálu. | Radial Pro Audio Profesionální DI boxy referenční kvality | Interfaces
Signálová rozhraní jak pro každodenní rutinu na stage a ve studiu. Profesionální kvalita audio signálu pro nejvyšší nároky.
Radial J+4 Stereo line driver | Aktívne DI-boxy

Komentáre ku tovaru Radial J+4 Stereo line driver

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Radial

Kanadská firma Radial vstupuje na český trh a to jak s kompletním sortimentem Direct boxů, tak s ucelenou nabídkou kytarových lampových předzesilovačů a signálových přepínačů. Profesionální uživatelé ocení vyjímečnou zvukovou kvalitu Direct boxů, kterou si produkty získaly nejenom u touring uživatelů ale i u náročných studiových mistrů.

Zobraziť produkty od Radial