• Registrácia

Penn COOLRAC

Penn COOLRAC | Materiál pre Racky - 1
Penn COOLRAC | Materiál pre Racky - 2
Skladom sleva 12 % Náš TIP

Penn COOLRAC

Značka: PENN Katalógové číslo: COOLRAC Záruka: 24 mesiacov
Velmi tichá chladící 0,5U jednotka pro 19" racky. Pomocí 3 mini větráků odvádí teplo ze zařízení v racku.
277,78 € vč. DPH
Cena bez DPH: 229,57 €
Pôvodne: 315,19 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 2 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Penn COOLRAC | Materiál pre Racky

Popis Penn COOLRAC

Velmi tichá chladící 0,5U jednotka pro 19" racky. Pomocí 3 mini větráků odvádí teplo ze zařízení v racku.

Lišty štandardne ponúkame v dĺžkach 2m (kvôli rozmerom sa dá odoslať Českou Poštou) a 4m (kvôli rozmerom sa dá odoslať ako nadrozmernú zásielku spoločnosťou Top Trans – cena je kalkulovaná individuálne podľa váhy a vzdialenosti), dosky a výplňový materiál v celých kusoch v rozmeroch, ktoré sú uvedené u konkrétnej položky.
Velmi tichá chladící 0,5U jednotka pro 19" racky. Pomocí 3 mini větráků odvádí teplo ze zařízení v racku.   Díky designu 1U je možné umístit CoolRaC mezi jednotlivá zařízení v racku a tím zajistit odvod tepla přímo od zdroje.  Lze doobjednat i plug-in termostat.  Umožňuje aktivovat větráčky až po dosažení teploty 40°C. Což značně zvýší efektivitu jednotky a zároveň eliminuje provozní hluk na nulu, pokud není zapnut.   ° velmi malá hlučnost ° ideální pro studia i kostely  ° 12V DC  ° 420mA  ° 120 CFM  ° snadná instalace ° zdířkový teplotní senzor  ° DC in/out zdířka  ° 1A univerzální zdroj  ° stříbrná a černá barevná varianta  ° 1mm ocelová konstrukce.
| 19 příslušenství 19 příslušenství
0 1 0 0
Penn COOLRAC | Materiál pre Racky

Komentáre ku tovaru Penn COOLRAC

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Penn

Společnost PENN - ELCOM je jedním z nějvětších světových výrobců komponetů pro výrobu přepravních obalů (case) a příslušenství.