• Registrácia

Mojave MA-50, veľkomebránový mikrofón

Mojave MA-50, veľkomebránový mikrofón | Štúdiové mikrofóny - 1
Mojave MA-50, veľkomebránový mikrofón | Štúdiové mikrofóny - 2
Mojave MA-50, veľkomebránový mikrofón | Štúdiové mikrofóny - 3

Mojave MA-50, veľkomebránový mikrofón

Značka: Mojave Audio Katalógové číslo: MOJAVEMA50 Záruka: 24 mesiacov
Veľkomebr.kondenzátorový mikrofón beztransform,1"membrána, hrúbky 3mikróny,maximálna SPL 125 dB, 20 Hz- 20 kHz, + 3 dB, -40 dB re.1V/pa, imp.
499 € vč. DPH
Cena bez DPH: 415,83 €
Pôvodne: 499,59 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Mojave MA-50, veľkomebránový mikrofón | Štúdiové mikrofóny

Popis Mojave MA-50, veľkomebránový mikrofón

Veľkomebr.kondenzátorový mikrofón beztransform,1"membrána, hrúbky 3mikróny,maximálna SPL 125 dB, 20 Hz- 20 kHz, + 3 dB, -40 dB re.1V/pa, imp.

MA-50 Veľkomebránový kondenzátorový mikrofón beztransformátorový. Mojave mikrofóny. A teraz výzva? Vytvorenie beztransformátorového mikrofóneho obvodu bez inherentných problémov nájdeme v len beztransformátorových mikrofónoch. Technickou Grammy® ocenený dizajnér mikrofónov David Royer vytvoril verne znejúci moderný mikrofón, ktorý sa povzniesol až ná túto výzvu: Áno je to MA-50! Navrhnutý tak, aby bol zvuk jasný a reálny, ktorým sú Mojave mikrofóny známe - za veľmi nízku cenu - MA-50 Prekonáva najznámejšie beztransformátorové mikrofóny s mnohonásobne vyššou obstarávacou cenou. MA-50 je ideálny mikrofón pre profesionálov a semi-profesionálov apod. S použitím rovnakej kapsule ako má MA-200 a MA-201fet, spracováva najrýchlejší prechodové s ľahkosťou - dokonca až 140 dB. Vlastnosti: Veľkomebránová kardioidná 3 mikrónová kapsuľa Pevná kardioidná smerová charakteristika Beztransformátorový obvod Veľmi nízka hlučnosť v cene profesionálny odpružený držiak Jednoduchý - a napriek tomu elegantný dizajn - ideálny pre domáce nahrávanie Ponúka vysoké SPL Rýchla prechodová odozva Odporúčané použitie: spev nahrávanie moderovania a voice-over-ov akustické nástroje over heady bicích samotné bicie nástroje Foley - dopĺňanie zvukov efektov vo filmovej resp. zvukovej post-produkcii ADR - Automated Dialogue Replacement ( výmena dialógov nahratých priamo na akcii, za nové ktoré sú nahrávané v štúdiu za pomoci herca, režiséra a štúdiového zvukára (môže byť aj na diaľku často i v iných krajinách ako sa nachádza nahrávacie zariadenie resp. a rozprávač napr. cez ISDN.) Technický popis: Typ meniča: Externe polarizovaný kondenzátor tlakový nábehom Membrána: priemer 1", pozlatená Hrúbka membrány: 3 mikróny Charakteristika: kardioidná Frekvenčný rozsah: 20 Hz- 20 kHz, + 3 dB Citlivosť: -40 dB re. 1V/pa Maximálny akustický tlak SPL: 125 dB Skreslenie: <0,5% @ 140 dB SPL Vnútorný šum: menej než 16 dB (A symetricky ďla normy) Impedancia: <100 ohmov Odporúčané zaťaženie: 1500 ohmov alebo vyššia napájanie: 48V fantómové napájanie; prúd 2 mA. Rozmery a hmotnosť: Puzdro s mikrofónom a odpruženým držiakom: 254mm x 229mm x 114, 1,8kg Mikrofón: 194 mm x 51 mm, 0,45 kg | Mojave Audio
David Royer je designér mikrofonů, který ví, že hudba a zvuk jsou neoddělitelné od elektronických obvodů. Všechny jeho návrhy, které dosud navrhl a zkonstruoval, pocházejí z jeho hlubokého, celoživotního vztahu k hudbě. Značkou Mojave Audio přinesl do hudby jedinečnost, kvalitu a propracovanost i v těch nejmenších detailech. Mojave Audio se tak zařadilo do předních pozic celosvětových žebříčků mikrofonních značek.  Čím se kondenzátorové mikrofony Mojave Audio liší od ostatních špičkových mikrofonů?
 
  • skvělým zvukem
  • vysoce kvalitními Jensen transformátory
  • NOS elektronkami ze starých vojenských zásob
  • špičkovými FET tranzistory
  • přísnou kontrolou kvality
| Solid State kondenzátorové mikrofony
Mojave Audio kondezátorové mikrofony představují špičková mikrofony pro široké využití v nahrávacích studiích. Konstruktér David Royer, který je známý hlavně díky dnes již legendárním páskovým mikrofonům se při kontrukci Mojave mikrofonů soustředil na maximální věrnost přenášeného signálu a to při všech úrovních akustického tlaku. Kondenzátorové mikrofony Mojave Audio lze využít skvěle při snímání zpěvu, akustických nástrojů, bicích, klavíru, atd.
Mojave MA-50, veľkomebránový mikrofón | Štúdiové mikrofóny

Komentáre ku tovaru Mojave MA-50, veľkomebránový mikrofón

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mojave Audio

David Royer začal z koštrukciou prvého mikrofónu Mojave Audio v roku 1985 v garáži svojho domu. Mojave sa v začiatkoch používalo len v lokalitách ako Fullerton a California. Napriek tomu, že David Royer je známejší vďaka dezajnovaniu resp. výrobe páskových mikrofónov značky Royer Labs, najskôr žačal navrhovať a konštruovať elektrónkové mikrofóny, mikrofónne predzosilňovačov a kompresory pre zvukárov, zvukových inžinierov v oblasti Los Angeles. V polovici roka 1990 Davidove produkty značky Mojave Audio boli použité v rôznych slávnych nahrávkach tej doby. Táto značka dosiahla svoje legendárne postavenie veľmi rýchlo. Získala si svoj okruh zvukárov aj hudobníkov.

Zobraziť produkty od Mojave Audio