• Registrácia

Mojave MA-201FET, kondenzátorový mikrofón

Mojave MA-201FET, kondenzátorový mikrofón | Štúdiové mikrofóny - 1
Mojave MA-201FET, kondenzátorový mikrofón | Štúdiové mikrofóny - 2
Mojave MA-201FET, kondenzátorový mikrofón | Štúdiové mikrofóny - 3
Skladom

Mojave MA-201FET, kondenzátorový mikrofón

Značka: Mojave Audio Katalógové číslo: MOJAVEMA201FET Záruka: 24 mesiacov
Kondenzátorový mikrofón s pevným kardioidným vzorom a fantómovým napájaním / Jesen audio transformátor / millitary-grade FET
699 € vč. DPH
Cena bez DPH: 577,69 €
Pôvodne: 699,96 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Mojave MA-201FET, kondenzátorový mikrofón | Štúdiové mikrofóny

Popis Mojave MA-201FET, kondenzátorový mikrofón

Kondenzátorový mikrofón s pevným kardioidným vzorom a fantómovým napájaním / Jesen audio transformátor / millitary-grade FET

David Royer začal používať Mojave Audio v roku 1985 v garáži svojho domu. Mojave sa používalo v lokalitách ako Fullerton a California. David Royer je najznámejší vďaka páskovému mikrofónu značky Royer Labs. Najskôr ale navrhoval elektrónkové mikrofóny, mikrofóny predzosilňovačov a kompresory pre inžinierov v oblasti Los Angeles. V polovici roku 1990 Davidove produkty značky Mojave boli použité v rôznych známych nahrávkach tej doby. Táto značka dosiahla legendárny status veľmi rýchlo. Získala si svoj okruh inžinierov a užívateľov. V roku 2005 David Royer priniesol návrh a dizajn kondenzátorového mikrofónu. David Royer je dizajnér mikrofónov, ktorý vie, že hudba a zvuk sú neoddeliteľné od elektronických obvodov. Všetky jeho návrhy, ktoré doteraz vydal a zverejnil pochádzajú z jeho hlbokého, celoživotného vzťahu k hudbe. Značkou Mojave priniesol jedinečnosť, kvalitu a prepracovanie aj tých najmenších detailov, čím sa dostáva medzi celosvetové značky do popredných rebríčkov.


Mojave MA 201fet je kondenzátorový mikrofón s pevným kardioidným vzorom a fantómovým napájaním. Navrhol ho David Royer. MA-201fet plne prezentuje vokály, ale aj nástroje, pričom žiadny z nich nestráca na kvalite, nevzniká skreslenie, ktoré sa tak často vyskytuje v moderných kondenzátorových mikrofónoch. Tento mikrofón využíva troj-mikrónu kapsulu, na ktorej je nanesené zlato. Taktiež využíva aj vysokokvalitný Jesen audio transformátor, military-grade FET, ktorý je zákazkovo navrhnutý pre nízky odpor. MA-201fet patrí pomedzi najobľúbenejšie klasické kondenzátorové mikrofóny. Každý jeden mikrofón je starostlivo testovaný, vyhodnotený a potom zabalený do ochranného púzdra (kufríka) spolu s profesionálnym odpruženým držiakom (pavúkom).


Vlastnosti:

- ručne vybraná troj-mikróna 1“ kapsula

- Jesen audio transformátor

- millitary-grade FET

- nízky šum a odpor

- ultra čisté signálové cesty


Odporúčané použitie:

- spev

- hlasové prenosy

- vysielanie (rozhlas)

- bubny, dvojšlapka

- basová gitara

- elektrická gitara

- klavír

- akustické nástroje


Technická špecifikácia:

- externe polarizovaný tlakový gradient kondenzátor

- membrána o priemere jedného palca, nanesená vrstva zlata

- hrúbka membrány 3 mikróny

- frekvenčná odozva 20 Hz - 20 kHz, +/- 3 dB

- maximálna SPL 125 dB

- Self-Noise: nominálna 14 dB, nesmie prekročiť 16 dB

- impedancia 550 ohmov

- potrebné fantómové napájanie 48VDC, prúd 0,68 mA

- súčasťou balenia je prenosný kufrík a odpružený držiak (pavúk)

- rozmery mikrofónu 194 x 51 mm

- hmotnosť 0,45 kg | Mojave Audio | Mojave Audio

0 1 0 0
Mojave MA-201FET, kondenzátorový mikrofón | Štúdiové mikrofóny

Komentáre ku tovaru Mojave MA-201FET, kondenzátorový mikrofón

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mojave Audio

David Royer začal z koštrukciou prvého mikrofónu Mojave Audio v roku 1985 v garáži svojho domu. Mojave sa v začiatkoch používalo len v lokalitách ako Fullerton a California. Napriek tomu, že David Royer je známejší vďaka dezajnovaniu resp. výrobe páskových mikrofónov značky Royer Labs, najskôr žačal navrhovať a konštruovať elektrónkové mikrofóny, mikrofónne predzosilňovačov a kompresory pre zvukárov, zvukových inžinierov v oblasti Los Angeles. V polovici roka 1990 Davidove produkty značky Mojave Audio boli použité v rôznych slávnych nahrávkach tej doby. Táto značka dosiahla svoje legendárne postavenie veľmi rýchlo. Získala si svoj okruh zvukárov aj hudobníkov.