• Registrácia

Mojave MA-101SP, dva mikrofóny MA-101FET

Mojave MA-101SP, dva mikrofóny MA-101FET | Štúdiové mikrofóny - 1
Mojave MA-101SP, dva mikrofóny MA-101FET | Štúdiové mikrofóny - 2
Mojave MA-101SP, dva mikrofóny MA-101FET | Štúdiové mikrofóny - 3

Mojave MA-101SP, dva mikrofóny MA-101FET

Značka: Mojave Audio Katalógové číslo: MOJAVEMA101SP Záruka: 24 mesiacov
2 kondenzátorové mikrofóny MA-101FET s malou membránou a vymeniteľnou kardinoidnou a všesmerovou kapsulou / military-grade FET
1 229 € vč. DPH
Cena bez DPH: 1 015,70 €
Pôvodne: 1 230,70 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Mojave MA-101SP, dva mikrofóny MA-101FET | Štúdiové mikrofóny

Popis Mojave MA-101SP, dva mikrofóny MA-101FET

2 kondenzátorové mikrofóny MA-101FET s malou membránou a vymeniteľnou kardinoidnou a všesmerovou kapsulou / military-grade FET

David Royer začal používať Mojave Audio v roku 1985 v garáži svojho domu. Mojave sa používalo v lokalitách ako Fullerton a California. David Royer je najznámejší vďaka páskovému mikrofónu značky Royer Labs. Najskôr ale navrhoval elektrónkové mikrofóny, mikrofóny predzosilňovačov a kompresory pre inžinierov v oblasti Los Angeles. V polovici roku 1990 Davidove produkty značky Mojave boli použité v rôznych známych nahrávkach tej doby. Táto značka dosiahla legendárny status veľmi rýchlo. Získala si svoj okruh inžinierov a užívateľov. V roku 2005 David Royer priniesol návrh a dizajn kondenzátorového mikrofónu. David Royer je dizajnér mikrofónov, ktorý vie, že hudba a zvuk sú neoddeliteľné od elektronických obvodov. Všetky jeho návrhy, ktoré doteraz vydal a zverejnil pochádzajú z jeho hlbokého, celoživotného vzťahu k hudbe. Značkou Mojave priniesol jedinečnosť, kvalitu a prepracovanie aj tých najmenších detailov, čím sa dostáva medzi celosvetové značky do popredných rebríčkov.


Mojave MA-101SP obsahuje dva mikrofóny MA-101fet. Ide o kondenzátorové mikrofóny s malou membránou a vymeniteľnou kardinoidnou a všesmerovou kapsulou. Obidva mikrofóny sú zabalené v jednom kufríku.


Tento mikrofón navrhol sám David Royer a patrí medzi populárne modely. Novinkou v MA-101fet je vnútorne prepínateľných -15 dB pad, čím zvyšuje samotný priestor. Vďaka tomuto je mikrofón vhodný na zachytenie aj tých najjemnejších akustických nástrojov, ale aj elektrických či basových gitár, bubnov a podobne. Je ideálny na nahrávanie. Vďaka ručne vybranej troj-mikrónej kardioidnej kapsule, Jesen audio transformátora a military-grade FET tento mikrofón ponúka naozaj nízku hlučnosť ako aj odpor. MA-101fet je navrhnutý tak, aby priniesol vynikajúci výkon a dal sa využiť rôznorodo. Každý mikrofón bol starostlivo testovaný, vyhodnotený a následne zabalení do ochranného púzdra.


Vlastnosti:

- vymeniteľná kardioidná ručne vybraná troj-mikróna kapsula

- interne prepínateľných – 15 dB

- Jesen audio transformátora

- military-grade FET

- nízky šum a odpor

- ultra čisté signálové cesty


Odporúčané použitie:

- akustické nástroje

- dvojšlapka, bubny

- basová a elektrická gitara

- klavír


Technická špecifikácia:

- kardinoidná všesmerová kapsula

- priemer membrány 0,8“ (20,5 mm)

- hrúbka membrány troj-mikróna

- frekvenčná odozva 20 Hz - 20 kHz, +/- 2,5 dB

- maximálna SPL 125 dB (pad off) a 140 dB (pad on)

- Self-Noise: nominálna 14 dB, nesmie prekročiť 16 dB

- impedancia 550 ohmov

- potrebné fantómové napájanie 48VDC, prúd 0,68 mA

- súčasťou balenia je prenosný kufrík

- rozmery mikrofónu 153 x 26 mm

- hmotnosť 227g | Mojave Audio | Mojave Audio

0 1 0 0
Mojave MA-101SP, dva mikrofóny MA-101FET | Štúdiové mikrofóny

Komentáre ku tovaru Mojave MA-101SP, dva mikrofóny MA-101FET

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mojave Audio

David Royer začal z koštrukciou prvého mikrofónu Mojave Audio v roku 1985 v garáži svojho domu. Mojave sa v začiatkoch používalo len v lokalitách ako Fullerton a California. Napriek tomu, že David Royer je známejší vďaka dezajnovaniu resp. výrobe páskových mikrofónov značky Royer Labs, najskôr žačal navrhovať a konštruovať elektrónkové mikrofóny, mikrofónne predzosilňovačov a kompresory pre zvukárov, zvukových inžinierov v oblasti Los Angeles. V polovici roka 1990 Davidove produkty značky Mojave Audio boli použité v rôznych slávnych nahrávkach tej doby. Táto značka dosiahla svoje legendárne postavenie veľmi rýchlo. Získala si svoj okruh zvukárov aj hudobníkov.