• Registrácia

Mojave MA-101FET, kondenzátorový mikrofón s malou membránou

Mojave MA-101FET, kondenzátorový mikrofón s malou membránou | Štúdiové mikrofóny - 1
Mojave MA-101FET, kondenzátorový mikrofón s malou membránou | Štúdiové mikrofóny - 2
Mojave MA-101FET, kondenzátorový mikrofón s malou membránou | Štúdiové mikrofóny - 3

Mojave MA-101FET, kondenzátorový mikrofón s malou membránou

Značka: Mojave Audio Katalógové číslo: MOJAVEMA101FET Záruka: 24 mesiacov
Kondenzátorový mikrofón s malou membránou a vymeniteľnou kapsulou / Jesen audio transformátor / military-grade FET
615 € vč. DPH
Cena bez DPH: 512,50 €
Pôvodne s DPH: 702,37 €

Tovar teraz nemáme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 0 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
Mojave MA-101FET, kondenzátorový mikrofón s malou membránou | Štúdiové mikrofóny

Popis Mojave MA-101FET, kondenzátorový mikrofón s malou membránou

Kondenzátorový mikrofón s malou membránou a vymeniteľnou kapsulou / Jesen audio transformátor / military-grade FET

Mojave MA-101fet je kondenzátorový mikrofón s malou membránou a vymeniteľnou kapsulou. Tento mikrofón navrhol sám David Royer a patrí medzi populárne modely. Novinkou v MA-101fet je vnútorne prepínateľných -15 dB pad, čím sa zvyšuje samotný priestor. Vďaka tomuto je mikrofón vhodný na zachytenie aj tých najjemnejších akustických nástrojov, ale aj elektrických či basových gitár, bubnov a podobne. Je ideálny na nahrávanie. Vďaka ručne vybranej 3 µm kardioidnej kapsule, Jesen transoromátoru a military-grade FET tento mikrofón ponúka naozaj nízku hlučnosť, ako aj odpor. MA-101fet je navrhnutý tak, aby priniesol vynikajúci výkon a dal sa využiť rôznorodo. Každý mikrofón bol starostlivo testovaný, vyhodnotený a následne zabalení do ochranného púzdra. Vlastnosti: - vymeniteľná kardioidná ručne vybraná troj-mikróna kapsula - interne prepínateľných – 15 dB - Jesen audio transformátor - military-grade FET - nízky šum a odpor - ultra čisté signálové cesty Odporúčané použitie: - akustické nástroje - dvojšlapka, bubny - basová a elektrická gitara - klavír Technická špecifikácia: - kardinoidná všesmerová kapsula - priemer membrány 0,8“ (20,5 mm) - hrúbka membrány troj-mikróna - frekvenčná odozva 20 Hz - 20 kHz, +/- 2,5 dB - maximálna SPL 125 dB (pad off) a 140 dB (pad on) - Self-Noise: nominálna 14 dB, nesmie prekročiť 16 dB - impedancia 550 ohmov - potrebné fantómové napájanie 48VDC, prúd 0,68 mA - súčasťou balenia je prenosný kufrík - rozmery mikrofónu 153 x 26 mm - hmotnosť 227 g | Mojave Audio
David Royer je designér mikrofonů, který ví, že hudba a zvuk jsou neoddělitelné od elektronických obvodů. Všechny jeho návrhy, které dosud navrhl a zkonstruoval, pocházejí z jeho hlubokého, celoživotního vztahu k hudbě. Značkou Mojave Audio přinesl do hudby jedinečnost, kvalitu a propracovanost i v těch nejmenších detailech. Mojave Audio se tak zařadilo do předních pozic celosvětových žebříčků mikrofonních značek.  Čím se kondenzátorové mikrofony Mojave Audio liší od ostatních špičkových mikrofonů?
 
  • skvělým zvukem
  • vysoce kvalitními Jensen transformátory
  • NOS elektronkami ze starých vojenských zásob
  • špičkovými FET tranzistory
  • přísnou kontrolou kvality
| Solid State kondenzátorové mikrofony
Mojave Audio kondezátorové mikrofony představují špičková mikrofony pro široké využití v nahrávacích studiích. Konstruktér David Royer, který je známý hlavně díky dnes již legendárním páskovým mikrofonům se při kontrukci Mojave mikrofonů soustředil na maximální věrnost přenášeného signálu a to při všech úrovních akustického tlaku. Kondenzátorové mikrofony Mojave Audio lze využít skvěle při snímání zpěvu, akustických nástrojů, bicích, klavíru, atd.
Mojave MA-101FET, kondenzátorový mikrofón s malou membránou | Štúdiové mikrofóny

Komentáre ku tovaru Mojave MA-101FET, kondenzátorový mikrofón s malou membránou

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mojave Audio

David Royer začal z koštrukciou prvého mikrofónu Mojave Audio v roku 1985 v garáži svojho domu. Mojave sa v začiatkoch používalo len v lokalitách ako Fullerton a California. Napriek tomu, že David Royer je známejší vďaka dezajnovaniu resp. výrobe páskových mikrofónov značky Royer Labs, najskôr žačal navrhovať a konštruovať elektrónkové mikrofóny, mikrofónne predzosilňovačov a kompresory pre zvukárov, zvukových inžinierov v oblasti Los Angeles. V polovici roka 1990 Davidove produkty značky Mojave Audio boli použité v rôznych slávnych nahrávkach tej doby. Táto značka dosiahla svoje legendárne postavenie veľmi rýchlo. Získala si svoj okruh zvukárov aj hudobníkov.

Zobraziť produkty od Mojave Audio