• Registrácia

MIPRO VT-22

MIPRO VT-22 | Príslušenstvo bezdrôtových systémov - 1
Skladom

MIPRO VT-22

Značka: MIPRO Katalógové číslo: VT-22 Záruka: 24 mesiacov
VT-22 je bezdrôtový set pre strunové nástroje, primárne pre husle a violu
258 € vč. DPH
Cena bez DPH: 215 €
Pôvodne: 258,70 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO VT-22 | Príslušenstvo bezdrôtových systémov

Popis MIPRO VT-22

VT-22 je bezdrôtový set pre strunové nástroje, primárne pre husle a violu

VT-22 je bezdrôtový set pre strunové nástroje, primárne pre husle a violu , vyvinutý pre úplne bezdrôtové predstavenie. Nie je potrebné žiadne externé pripájanie. Má už v sebe integrovaný vysielač T-22. Sedí perfektne a je jednoduchý na inštalácia ako aj odstránenie a chráni váš drahý nástroj pred poškriabaním. Môže byť umiestnený strategicky tam kde nebude mať rušivý vplyv.Technická špecifikácia:- Frekvenčné pásmo: 692-716 MHz- Vysielací výkon: 30mW- Líthiovo – polymérová batéria- Rozmery: 57 x 28 x 20 mm- Hmotnosť: 38g | Mikrofony
Široká škála dynamických a kondenzátorových mikrofonů a vybere si opravdu každý uživatel. V nabídce jsou mikrofony ruční, náhlavní, klopové, nástrojové, konferenční. Mikrofony jsou vhodné pro živé produkce na koncertech, divadlech, televizích tak i pro studiové aplikace. Mikrofony pro bezdrátové mikrofony mají výstupní konektor mini XLR 4-pin.
 
| Příslušenství
0 1 0 0
MIPRO VT-22 | Príslušenstvo bezdrôtových systémov

Komentáre ku tovaru MIPRO VT-22

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).