ShopRoku 2016 logo

Podporte nás v súťaži ShopRoku a hlasujte pre náš e-shop! Ďakujeme :-)

  • Registrácia

MIPRO VM-22

MIPRO VM-22 | Nástrojové kondenzátorové mikrofóny - 1
MIPRO VM-22 | Nástrojové kondenzátorové mikrofóny - 2
MIPRO VM-22 | Nástrojové kondenzátorové mikrofóny - 3
Skladom

MIPRO VM-22

Značka: MIPRO Katalógové číslo: VM-22 Záruka: 24 mesiacov
Špeciálne navrhnutý mikrofón pre snímanie strunových nástrojov ako husle či viola.
214 € vč. DPH
Cena bez DPH: 176,86 €
Pôvodne: 214,44 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 2 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO VM-22 | Nástrojové kondenzátorové mikrofóny

Popis MIPRO VM-22

Špeciálne navrhnutý mikrofón pre snímanie strunových nástrojov ako husle či viola.

VM-22 je set pre strunové nástroje, primárne pre husle a violu , vyvinutý v spolupráci s profesionálnymi hudobníkmi. Sedí perfektne a je jednoduchý na inštalácia ako aj odstránenie a chráni váš drahý nástroj pred poškriabaním. Môže byť umiestnený strategicky presne tam, kde bude zachytávať presný zvuk nástroja s minimálnymi ruchmi počas presúvania mikrofónu. Je možné ho použiť ako aj v štúdiách tak aj pri živých predstaveniach.Pre výstup z mikrofónu je v balení kábel VC-22. Máte dve možnosti ako zapojiť VM-22. Buď bezdrôtovo cez akýkoľvek MIPRO bodypack série ACT alebo káblovo za použitia redukcie MJ-53.Obsah balenia:- Mikrofón VM-22- Kábel: VC-22Technická špecifikácia:- Priemer mikrofónu: 4,5 mm- Typ mikrofónu: kondenzátorový s kardioidnou charakteristikou- Frekvenčný rozsah: 40 Hz-20kHz- Impedancia: 200 Ohm- Citlivosť: -49 dBV- Max. akustický tlak: 135 dB- Konektor: mini XLR 4-pin- Dĺžka káblu: 150 cm- Farba: béžová- Hmotnosť: 38g (vrátane klipsu) | Mikrofony
Široká škála dynamických a kondenzátorových mikrofonů a vybere si opravdu každý uživatel. V nabídce jsou mikrofony ruční, náhlavní, klopové, nástrojové, konferenční. Mikrofony jsou vhodné pro živé produkce na koncertech, divadlech, televizích tak i pro studiové aplikace. Mikrofony pro bezdrátové mikrofony mají výstupní konektor mini XLR 4-pin.
 
| Nástrojové mikrofony
0 1 0 0
MIPRO VM-22 | Nástrojové kondenzátorové mikrofóny

Komentáre ku tovaru MIPRO VM-22

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).