• Registrácia

MIPRO ST-32

MIPRO ST-32 | Nástrojové kondenzátorové mikrofóny - 1
MIPRO ST-32 | Nástrojové kondenzátorové mikrofóny - 2
MIPRO ST-32 | Nástrojové kondenzátorové mikrofóny - 3
MIPRO ST-32 | Nástrojové kondenzátorové mikrofóny - 4
MIPRO ST-32 | Nástrojové kondenzátorové mikrofóny - 5
MIPRO ST-32 | Nástrojové kondenzátorové mikrofóny - 6
MIPRO ST-32 | Nástrojové kondenzátorové mikrofóny - 7
Skladom Novinka

MIPRO ST-32

Značka: MIPRO Katalógové číslo: ST-32 Záruka: 24 mesiacov
ST-32 je špeciálne navrhnutý mikrofón pre snímanie dychových nástrojov ako saxafón. Obsahuje 3 mikrofónové vložky
449 € vč. DPH
Cena bez DPH: 374,17 €
Pôvodne: 450,19 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 1 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO ST-32 | Nástrojové kondenzátorové mikrofóny

Popis MIPRO ST-32

ST-32 je špeciálne navrhnutý mikrofón pre snímanie dychových nástrojov ako saxafón. Obsahuje 3 mikrofónové vložky

ST-32 je špeciálne navrhnutý pre snímanie dychových nástrojov ako saxafón. Mikrofón je možné použiť ako aj pri živom hraní tak aj v štúdiu. Je umiestnený na pružnom husom krku s dĺžkou 10 cm, ktorý je možné ľubovoľne nastavovať podľa potreby. Mikrofón je uložený v špeciálnom gumovom držiaku. Držiak je špeciálne navrhnutý tak aby nepoškodzoval povrch nástrojov. Na bezdrôtový prenos ho jednoducho môžete pripojiť do bodypackov ACT série.Súčasťou balenia sú tri druhy mikrofónov: - MU-10 - kondenzátor, priemer 10mm, omni-directional (guľová)- MU-16 - kondenzátor, priemer 16mm, kardioda- MU-20 - kondenzátor, priemer 20mm, hyperkardiodaTechnická špecifikácia:- Šírka pásma: 24Mhz- Pásmo: UHF 620-644Mhz - Synchronizácia: pomocí IR portu- Napájanie: nabíjacia lithiová batéria- Doba používania: 4 hodiny- Nabíjacia doba: 3-4hodiny- Stav batérie: LED indikace (nízky stav bliká červená led)- Rozmery: 64x228x44mm- Hmotnosť: 81g Balenie obsahuje:- 1x Mikrofón ST-32-1x Vysielač ST-32ACT- 3x Mikrofóna vložka-3x Molitánová ochrana- 1x Držiak SM-32 | Mikrofony
Široká škála dynamických a kondenzátorových mikrofonů a vybere si opravdu každý uživatel. V nabídce jsou mikrofony ruční, náhlavní, klopové, nástrojové, konferenční. Mikrofony jsou vhodné pro živé produkce na koncertech, divadlech, televizích tak i pro studiové aplikace. Mikrofony pro bezdrátové mikrofony mají výstupní konektor mini XLR 4-pin.
 
| Nástrojové mikrofony
0 1 0 0
MIPRO ST-32 | Nástrojové kondenzátorové mikrofóny

Komentáre ku tovaru MIPRO ST-32

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).