ShopRoku 2016 logo

Podporte nás v súťaži ShopRoku a hlasujte pre náš e-shop! Ďakujeme :-)

  • Registrácia

MIPRO SM-32

MIPRO SM-32 | Nástrojové mikrofóny - 1
MIPRO SM-32 | Nástrojové mikrofóny - 2
Skladom

MIPRO SM-32

Značka: MIPRO Katalógové číslo: SM-30-SET Záruka: 24 mesiacov
SM-32 je špeciálne navrhnutý pre snímanie dychových nástrojov ako saxafón. Súčastou sú tri mikrofónové vložky.
273 € vč. DPH
Cena bez DPH: 225,62 €
Pôvodne: 273,70 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 4 ks

Sklad Trenčín: 0 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel si na internete lepšiu cenu? Daj nám o nej vedieť, urobíme ti výhodnejšiu ponuku.

Popis
Alternatívy
Komentáre 
MIPRO SM-32 | Nástrojové mikrofóny

Popis MIPRO SM-32

SM-32 je špeciálne navrhnutý pre snímanie dychových nástrojov ako saxafón. Súčastou sú tri mikrofónové vložky.

SM-32 je špeciálne navrhnutý pre snímanie dychových nástrojov ako saxafón. Mikrofón je možné použiť ako aj pri živom hraní tak aj v štúdiu. Je umiestnený na pružnom husom krku s dĺžkou 10 cm, ktorý je možné ľubovoľne nastavovať podľa potreby. Mikrofón je uložený v špeciálnom gumovom držiaku. Držiak je špeciálne navrhnutý tak aby nepoškodzoval povrch nástrojov. Na bezdrôtový prenos ho jednoducho môžete pripojiť do bodypackov ACT série.Súčasťou balenia sú tri druhy mikrofónov: - MU-10 - kondenzátor, priemer 10mm, omni-directional (guľová)- MU-16 - kondenzátor, priemer 16mm, kardioda- MU-20 - kondenzátor, priemer 20mm, hyperkardioda Balenie obsahuje:- 1x Mikrofón SM-32- 3x Mikrofóna vložka- 1x Držiak SM-32- 1x Kábel SC-32 | Mikrofony
Široká škála dynamických a kondenzátorových mikrofonů a vybere si opravdu každý uživatel. V nabídce jsou mikrofony ruční, náhlavní, klopové, nástrojové, konferenční. Mikrofony jsou vhodné pro živé produkce na koncertech, divadlech, televizích tak i pro studiové aplikace. Mikrofony pro bezdrátové mikrofony mají výstupní konektor mini XLR 4-pin.
 
| Nástrojové mikrofony
0 1 0 0
MIPRO SM-32 | Nástrojové mikrofóny

Alternatívy pre MIPRO SM-32

Nie je MIPRO SM-32 tovar ktorý jsi hľadal? Skús si vybrať z nami ponúkaných alternatív s podobnými parametry. Vyberať môžeš tiež z ďalšíh tovarov zaradených v kategóriiNástrojové mikrofóny.

Beyerdynamic TG I57c (OPUS)
129,26 € Skladom

Stav skladu

Velké Meziříčí: 1 ks

Trenčín: 0 ks

MIPRO SM-32 | Nástrojové mikrofóny

Komentáre ku tovaru MIPRO SM-32

Príspevky do diskusie môžeš pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíš vždy jeden bod na jeden riadok - Ak ťa nič nenapadne, tak nechaj pole prázdne. Príspevok zverejníš kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).