• Registrácia

MIPRO MU-55L klopový mikrofón

MIPRO MU-55L klopový mikrofón | Klopové mikrofóny - 1
MIPRO MU-55L klopový mikrofón | Klopové mikrofóny - 2
Skladom

MIPRO MU-55L klopový mikrofón

Značka: MIPRO Katalógové číslo: MU-55L Záruka: 24 mesiacov
Kondenzátorový klopový mikrofón s guľovou charakteristikou.
107 € vč. DPH
Cena bez DPH: 89,17 €
Pôvodne: 107,78 €

Tovar máme skladom 

Centrálny sklad a predajňa: 7 ks

Sklad Trenčín: 1 ks

Garancia najnižších cien 

Našiel ste na internete lepšiu cenu? Dajte nám o nej vedieť, urobíme Vám výhodnejšiu ponuku.

Popis
Komentáre 
MIPRO MU-55L klopový mikrofón | Klopové mikrofóny

Popis MIPRO MU-55L klopový mikrofón

Kondenzátorový klopový mikrofón s guľovou charakteristikou.

Kondenzátorový klopový mikrofón. Má ľahkú a odolnú konštrukciu a priemer kapsule 4,5 mm. Konštrukcia má zvýšenú odolnosť voči vlhkosti a potu. MU-55L má plný a kvalitný zvuk s vysokou odolnosťou proti spätnej väzbe. Je vhodný pre rečníkov, divadlá, štúdiá a všetky live aplikácie. Prívodný kábel má dĺžku 150cm. Zariadenie má hmotnosť iba 14g.Technické údaje: - Kondenzátorová kapsula- Guľová charakteristika (omni-directional)- Priemer kapsule: 4,5mm- Citlivosť: -49dBV±3dBV/Pa - Frekvenčný rozsah: 40Hz~20KHz±3dB- Max SPL: 135dB- Farba: Čierna alebo béžová- Konektor: mini XLR 4-pin - Dĺžka káblu: 150 cm- Hmotnosť: 14gObsah balenia:- Mikrofón MU-55L- Miniatúrny klips (krokodýl)- Prepravný obal- Molitánová ochrana mikrofónu Odporúčané bezdrôtové vysielače Mipro ACT-30T, ACT-50T, ACT-7T, ACT-70T, ACT-8Ta, ACT-80T . Pre káblové zapojenie je možné využiť redukciu MJ-53. Mikrofóny Mipro je možné použiť aj k ostatným bezdrôtovým systémom od iných výrobcov. Je ale nutné sa informovať o správnom zapojení konektoru. | Mikrofony
Široká škála dynamických a kondenzátorových mikrofonů a vybere si opravdu každý uživatel. V nabídce jsou mikrofony ruční, náhlavní, klopové, nástrojové, konferenční. Mikrofony jsou vhodné pro živé produkce na koncertech, divadlech, televizích tak i pro studiové aplikace. Mikrofony pro bezdrátové mikrofony mají výstupní konektor mini XLR 4-pin.
 
| Klopové mikrofony
MIPRO MU-55L klopový mikrofón | Klopové mikrofóny

Komentáre ku tovaru MIPRO MU-55L klopový mikrofón

Príspevky do diskusie môžete pridávať ako s registráciou, tak bez registrácie. U kladov a záporov napíšte vždy jeden bod na jeden riadok - Ak Vás nič nenapadne, tak nechajte pole prázdne. Príspevok zverejníte kliknutím na tlačidlo "Odoslat komentár".

Mipro

Světový leader v bezdrátových technologiích. Firma MIPRO se sídlem na Taiwanu je velmi významným subjektem na trhu bezdrátových technologií. Disponuje nejen novým ultramoderním výrobním závodem, ale i vlastním vývojovým střediskem. Získala několik nových patentů a například nově vyvinutý systém přenosu frekvence mezi vysílačem a přijímačem - systém ACT, byl v letech 2000 a 2002 nominován na prestižní ocenění TECAwards. O kvalitách produktů MIPRO svědčí nejen německý certifikát jakosti ISO9001 ale i to, že je na náročném evropském trhu zastupují renomované firmy Beyerdynamic (Německo) a TANNOY (UK a Benelux).